İndirmeniz Gereken En İyi 9 Ücretsiz Android Uygulamalası

İndirmeniz Gereken En İyi 9 Ücretsiz Android Uygulamalası

İşte size yeni ve ücretsiz Android uygulamalarının bir listesi. Daha önceki uygulamalar gibi, bu liste de ilginç uygulamaların bir özetini içeriyor. Harika yeni uygulamalardan muhteşem arka planlara ve harika VPN uygulamalarına sahip kadar hepsi bu yazıda!

1. REDMORPH

Listemizdeki ilk uygulama Redmorph. Mevcut gizlilik ve güvenlik durumu için endişeleniyorsanız, bu Android telefonunuz için sahip olunması gereken bir uygulama. Redmorph, telefonunuzdaki hangi uygulamanın aktivitelerinizi izlediği veya olması gereken daha fazla izin kullandığı hakkında ayrıntılı bir fikir verir. Cihazınızdaki çevrimiçi etkinlikleri izlemek ve izleyicileri engellemek için telefonunuzda yerel bir VPN kurar.

Çok kullanışlı bir uygulama olmasına rağmen Redmorph ile ilgili tek sorun, kullanımdayken ikinci bir VPN hizmeti kullanamayacağınızdır. Uygulamaya, bir ay süren bir deneme süresi için ücretsiz olarak kullanıldıktan sonra pro sürümüne yükseltmeniz gerekecek.

2. VPNHUB

Adından da anlaşılacağı gibi, VPNhub basit bir VPN uygulamasıdır ve internete özgürce göz atmak için bağımsızlık sağlar. Bu uygulamayı seçmek ve kullanmak için 1-2-3 kadar kolay bir dizi ülke var.

Tek yapmanız gereken ülkeyi seçmek ve Connect simgesine dokunmak. Bittiğinde, sadece seçtiğiniz bir tarayıcı açın. Uygulama Play Store'da ücretsizdir. Bazı ülkeler kilitli.

Diğer ülkelerin kilidini açmak için aylık yaklaşık 11 ABD dolarına mal olacak ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor.

3. EASYJOIN ESSENTIAL

İyi bir veri aktarım kablosu olmadan, bilgisayardan bilgisayara aktarma oldukça zor olabilir. Bluetooth birkaç dosya veya resim işleyebilirken, büyük miktarda belge veya ağır bir dosya aktarmanız gerektiğinde sorun ortaya çıkar. Easy Join'in devreye girdiği yer burası oluyor.

EasyJoin Essential, mesajlarınızdan, dosyalardan, klasörlerinizden, apk dosyalarından telefondan telefona anında bir şeyler göndermenizi sağlar. Hem kişisel bilgisayar hem de cihazın bağlanmasına ihtiyaç duyulan bir Wi-Fi ağına ihtiyaç duyuyor ve transferler ışık hızında gerçekleşiyor.

Bluetooth eşleştirmesinin aksine, arama yapmanıza ve eşleştirmenize gerek yoktur; yapmanız gereken tek şey uygulamayı PC'de kurmanız ve tek tıklamayla paylaşımın sizin için işin geri kalanını yapmasıdır.

4. ZERO LIVE WALLPAPER

Yepyeni bir dizi canlı duvar kağıdı mı arıyorsunuz? Sizin için mükemmel bir uygulama var. Zero Live Duvar Kağıdı uygulaması yüksek-güzel bir koleksiyona sahiptir. Ana ekran ve kilit ekranı için yüksek çözünürlük 3D paralaks duvar kağıtları.

Mevcut duvar kağıtları sayısı oldukça iyi ve her zamanki gibi göze çarpıyor. Uzay duvar kâğıtlarından şehir manzaralarına ve çift pozlamaya kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. Sadece duvar kağıtlarını indirirken wi-fi ağına bağlı olduğunuza emin olun.

5. OTTIPO FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

Listede yer alan yeni fotoğraf editörü uygulamalarından biri de Ottipo Photo Editor uygulaması. Instagram için yapılan bu uygulama, düz fotoğrafınızı benzersiz yapmak için zevkli yapılmış filtreler, çıkartmalar ve çerçeveler gibi bir dizi özelliğe sahiptir. Çıkartmalar ve çerçeveler modaya uygun ve en iyi şey, favori etiketlerinizi favorilerinize eklemenizdir.

Basit bir arayüzle, Ottipo'nun kullanımı kolaydır. Dahası, bir dizi dili destekliyor ve bunu çevrimdışı modda da kullanabilirsiniz.

6. CATCHUP

Reddit, Medium, GitHub, vb gibi çeşitli hizmetleri takip ediyorsanız, CatchUp sizin için mükemmel bir uygulama. Bu basit uygulama, tek bir çatı altında tüm hizmetlerden en çok okunan hikayeleri listeler, böylece tek seferde her şeye erişmenizi kolaylaştırır. Ayrıca makalelerde ve yayınlandığı zamandaki yorumları ve beğenileri de görebilirsiniz. CatchUp ile ilgili en iyi şey, akıllı bağlantıların üzerine dokunduğunuzda doğrudan gerçek makaleye veya hikayeye bağlanmasıdır. Dahası, servisleri, Ayarlar menüsünden tercihlerinize göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

7. ONECLOCK - ALARM SAATİ

Sabahları uyanmak, bazıları için işkence olabilir. Aslında, alarmım sabah 7'den çalmaya başlıyor ve beni yatağımdan çıkarmak için en az üç alarm gerekiyor. Günlük olarak her zaman ikiden fazla alarm ayarlayan biri iseniz, OneClock uygulaması yeni favoriniz olacaktır.

Bir alarm ayarladınız ve uygulama devam edecek ve belirli bir süre içinde birkaç alarm daha ayarlayacak. Bir Android uygulamasına bağlı olarak, ek alarmların sayısını ve alarmlar arasındaki zaman aralığını isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

8. NACHO NOTCH - NOTCH HIDER

Telefondaki çentiği seviyor musun? Yapmıyorsanız ve telefon üreticiniz bunu kapatmak için yerleşik bir ayar içermiyorsa, size yardımcı olabilecek bir uygulama.

Nacho Notch uygulaması, aslında bir uygulama değil. Hızlı Ayarlar menüsüne Çentiği açmak veya kapatmak için geçiş yapabileceğiniz bir Hızlı Ayar düğmesi ekler. Oldukça kolay ve şık bir uygulama. Tek yapmanız gereken Hızlı ayarlar menüsünü açmak ve kapatmak.

9. STEAM LINK (BETA)

En sevdiğin PC oyununu teelfonda oynamak istedin mi? Yeni Steam Bağlantısı mümkün kılar. Ağ akışı üzerinden telefonunuzda masa üstü oyun oynamanızı sağlar, bu da oyun oynarken, oyunların ardındaki beyin olmaya devam ettiği anlamına gelir.

Ağ akışı üzerinden telefonunuza masaüstü oyunlarını getiriyor

Tek ihtiyacımız olan bir Bluetooth kontrolörü ve her ikisi de aynı yerel ağa bağlı cihazlardır.

Sonuç
Her hafta yayınlanan yüzlerce Android uygulaması ile her şeyi takip etmek zordur. Yukarıdakiler dikkatimizi fonksiyonlarıyla ve sadeliği ile yakalayan uygulamalardan birkaçıydı.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 348 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" İndirmeniz Gereken En İyi 9 Ücretsiz Android Uygulamalası konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere İndirmeniz Gereken En İyi 9 Ücretsiz Android Uygulamalası ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda İndirmeniz Gereken En İyi 9 Ücretsiz Android Uygulamalası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "