İnternet

Instagram Hikayelerini Anonim Olarak İzleme ve İndirme Nasıl Yapılır

Instagram Hikayelerini Görünmeden İzle ve İndir

31 Ekim 2019 2081 1 dk, 46 sn
Instagram Hikayelerini Anonim Olarak İzleme ve İndirme Nasıl Yapılır
Photo by Kate Torline on Unsplash
Abone Ol 
Herhangi birinin Instagram hikayelerine anonim yani görünmeden bakmak istiyorsanız bu siteyi kullanabilirsiniz. Üstelik telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden veya hesap bilgilerinizi verme gibi ekstra bir zorunluluk olmadan.

Anonim Yani Gizli Olarak Bir Başkasının Instagram Hikayeleri Nasıl İzlenir?

Herkese açık Instagram profillerinin hikayelerini anonim olarak izleyebilirsiniz. Bunun için o kişiyi takip etmenize veya Instagram hesabınıza giriş yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken Instagram hikayelerini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını bilmektir. Kullanıcı adını, Bir Türk geliştirici tarafından yapılan sitedeki arama kutusuna yazdıktan sonra o kişinin 24 saat içindeki paylaşmış olduğu tüm hikayelerini görebilirsiniz. Üstelik bu hikayeleri görüntülediğinizde o kişinin hikayeyi görüntüleyenler listesinde yer almazsınız. Böylece gizli bir şekilde Instagram hikayelerini görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz online Instagram hikayesi görüntüleme aracıyla takip etmediğiniz kişilerin Instagram hikayelerini de izleyebilirsiniz.

Site ayrıca anonim görüntülediğiniz Instagram hikayelerini cihazınıza indirme imkanı da sunuyor. Tüm bunları yaparken bilgisayarınıza veya cep telefonunuza herhangi bir şey indirmenize veya yüklemenize gerek yoktur.

StoriesWatch ile istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını girin ve anonim olarak tüm hikayelerini HD kalitesinde görüntüleyin.

StoriesWatch

İlginizi
çekebilir
Instagram Profilinize Kim Bakmış - Öğrenmek İçin 4 Yöntem

Instagram hikayesini görünmeden izlemek istediğiniz hesap herkese açıksa ve son 24 saat içinde Instagram hikayesi paylaştıysa, anonim olarak ve görünmeden anında izleyebilir ve indirebilirsiniz. Anonim hikaye izleme sitesi sizden herhangi bir şifre talep etmediği için güvenlidir. Artık sahte hesaplar açmanıza gerek kalmadan Instagram hikayelerini anonim olarak izleyebilir ve indirebilirsiniz. Hikayesini izlediğiniz Instagram kullanıcıları bunu bilemez.

İlginizi
çekebilir
Android'de Instagram Videoları Nasıl İndirilir


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar (2)

avatar
Kate 17 Temmuz 2020

Yazar, seçime başka bir hizmet ekle https://insta-story.ru/ Hizmet gerçekten çalışıyor! Kullanımı çok kolay. Hızla yüklenir, reklam yok, kullanışlı mobil sürüm, kayıt gerekmez + her şeye şifreli bağlantı% 100 anonimlik sağlar!

Cevapla
avatar
color test page 13 Şubat 2020

As we know that there are a several kinds of test printing devices available in the market. Every test printer will do their work accordingly. For more information, visit https://printertestpage.co/

Cevapla

Yorum Yaz

Yukarı kaydır