Ogznet.com
Mükemmel Bir Ek İş Kaynağı; Instagram’dan Evde Para Kazanmak Paylaş:

Mükemmel Bir Ek İş Kaynağı; Instagram’dan Evde Para Kazanmak

Mükemmel Bir Ek İş Kaynağı; Instagram’dan Evde Para Kazanmak

Son zamanlarda hayat standartları oldukça zorlaşmış durumda. İnsanlar iş bulmakta ve para kazanmakta bir hayli zorlanmaktadır. Herkes bir şekilde ek iş bulmaya çalışmaktadır ancak bu da o kadar kolay bir iş değildir. Sadece bilgisayar ve İnternet gerekse de, bu tarz işler için de belli bir tecrübe gerekli olacaktır. Siz de evde para kazanmak için bir şeyler arıyorsanız, bu yazıda kendinize göre işler bulabilirsiniz. Bazı işler çok fazla beceri veya tecrübe gerektirmemektedir. İşi kendiniz de öğrenebilirsiniz.

Evden Yapılabilecek İşler

Sadece bir bilgisayar ve İnternet bağlantısı kullanarak yapabileceğiniz işler mevcuttur.

Bu işler şöyle sıralanabilir;

 • Çeviri yapmak
 • Makale yazarlığı yapmak
 • Youtube ile para kazanmak
 • Sosyal medya kullanarak gelir elde etmek
 • Oyun oynamak
 • Müşteri temsilciliği yapmak
 • Seslendirme yapmak
 • Çevrim içi ders vermek
 • Bilgi satmak
 • El işi ürünlerini satmak

Bu tarz işleri yapabilirsiniz. Dil biliyorsanız çeviri yapabilirsiniz ya da çevrim içi dil dersi verebilirsiniz. Dil haricinde bilgili olduğunuz konuları aktarabilirsiniz. Yazı yazmayı seviyorsanız makale yazarlığı yapabilirsiniz ayrıca bilgi satabilirsiniz. Bilgi içerikli belgeyi, yazı, fotoğraf ya da video şeklinde gönderebilirsiniz. El becerinize güveniyorsanız el işi ürünleri satabilirsiniz. Para kazanma bünyesinde günümüzde sosyal medya oldukça popülerdir. Bunun yanı sıra seslendirme yaparak ya da bazı oyun uygulamalarında yer alarak da gelir elde edebilirsiniz.

Instagram İle Para Kazanmak

Instagram, para kazanmak için en meşhur yöntemdir. Siz de Instagram para kazanma yöntemlerini denemek istiyorsanız öncelikle hangi sektörde iş yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra Instagram üzerinde ürün satarak, reklam alarak, çeşitli videolar koyarak ve çekiliş yaparak para kazanabilirsiniz.

Instagram'da Ürün Satmak

İlk akla gelen ürün satma işlemini kolay bir şekilde siz de yapabilirsiniz. Kendi ürünlerinizi ya da başkalarının ürünlerini Instagram üzerinde satarak ek iş yapabilirsiniz. Fakat bu yöntem ile çok fazla kazanamayabilirsiniz. Bu durum ilgili olduğunuz sektöre göre değişir.

Instagram'dan Reklam Almak

Bu yöntem de internetten para kazanma için iyi bir yöntem olabilir. Instagram'dan reklam alabilmek için illa çok fazla sayıda takipçiye ihtiyacınız olmayacak. İhtiyacınız olan, takipçilerinizden iyi etkileşim almaktır. Yani reklamlar ile doğru kitleye ulaşmak ilk hedefiniz olmalıdır.

Tanıtım Videoları Paylaşmak

Büyük firmaların tanıtım videolarını paylaşmayı teklif edebilirsiniz. Kendi sayfanıza kendi iletişim bilgilerinizi yazın. Firmalarla iletişime geçin ve reklam yapabileceğinizden bahsedin. İyi bir takipçi kitlesine ve etkileşime sahipseniz işi almanız kolay olacaktır. Reklam aldığınızda ise bunu takipçilerinize bildirmeniz gerekir.

Viral Reklamlar Yapmak

Viral reklamlar normal reklamlara göre daha ilgi çekicidir ve daha fazla izlenir. Viral reklamlar, bir hikaye ile markayı tanıtır. Bir videoda hikaye anlatılır ve en sonunda o markayı ya da ürünü tanıttığı anlaşılır. Bu tarz reklamlarla da para kazanmanız mümkündür. İyi bir takipçi kitleniz varsa, büyük firmalar sizinle iletişime geçerler. Aylık ya da haftalık şeklinde düzenli viral reklamlar yapabilirsiniz.

Çekiliş Yapmak

En bilinen yöntemlerden diğeri de çekiliş yapmaktır. Çekiliş yapabilmek için bir sponsora ihtiyacınız olacak. Ancak öncelikle milli piyango idaresinden mutlaka izin almalısınız. Çekilişler sayesinde takipçileriniz çeşitli hediyeler alacak. Siz de sponsor markanın reklamını yaparak para kazanacaksınız. Bu iş de çok tercih edilir, kazançlı ve kolay bir yöntemdir. Gerekli sponsoru bulup izin aldıktan sonra hemen işe başlayabilirsiniz. Hem takipçileriniz hem de siz kazanacaksınız. Instagramdan para kazanma hakkında detaylı bilgi için Finans.pw adresini ziyaret etmelisiniz. Siz de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!