Ogznet.com
Instagram Repost Nasıl Yapılır? Android ve iOS için Instagram Repost Uygulamaları Paylaş:

Instagram Repost Nasıl Yapılır? Android ve iOS için Instagram Repost Uygulamaları

Instagram Repost Nasıl Yapılır? Android ve iOS için Instagram Repost Uygulamaları

En İyi 7 Instagram Repost Uygulaması

Instagram, fotoğraf ve video paylaşmak için en popüler sosyal ağdır. Bununla birlikte, Facebook’a ait olan bu sosyal ağ, isteyebileceğiniz neredeyse tüm özelliklere sahipken, Instagram’ın hala birkaç özelliği eksiktir. En büyük eksikliği, fotoğrafları veya videoları yeniden yayınlama özelliğidir. Bunu yapmak için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız vardır. İşte en iyi Instagram repost uygulamaları.

1. Repost For Instagram Video (iOS)

Basit ve Güçlü, Instagram'daki yayınlarınızı yeniden göndermeye odaklanabilirsiniz.

  • Instagram'daki fotoğraflarınızı ve videolarınızı yeniden yayınlayın
  • Instagram altyazısını panoya otomatik olarak kaydet
  • Filigranı Düzenle veya Kaldır
  • Yeniden gönderme geçmişinizi kontrol edin

Basitliğinin yanı sıra, uygulamanın kamera rulonuza erişme özelliği, herhangi bir sorun olduğunda güzel bir yedekleme sağlar. Kolaj seçeneği, Instagram repost uygulamalarının çoğunda olmayan bir seçeneği sunuyor.

2. Regram Posts - Repost for Instagram (Android)

Fotoğraf ve videoları filigranlı veya filigransız olarak yeniden paylaşın. Regram, varsayılan olarak tek tıklamayla Instagram açma ve gece modu gibi birçok güzel özelliğe sahiptir. Diğer Instagram Repost uygulamalarına göre özelleştirilebilir ayarları ile öne çıkıyor. Hangi bildirimleri görmek istediğinizi kontrol edersiniz ve yeniden gönderimi hızlandırmak için çok sayıda varsayılan ayar yapabilirsiniz.

Resminizin düzenleme aşamasına geldiğinizde, konumu değiştirebilir, opak yapabilir, arka plan rengini değiştirebilir ve yazı tipi rengini değiştirebilirsiniz. Deneysel bir HD kalitesi de var.

3. Repost for Instagram (iOS)

Instagram'dan en sevdiğiniz fotoğraf ve videolarınızı yeniden yayınlamak ister misiniz? Instagram'daki en iyi mesajlarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşmak mı istiyorsunuz?

Instagram for Repost, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Instagram'a yeniden göndermenizi ve yeniden programlamanızı sağlar. Artık yeniden yayınlamak için fotoğrafların ekran görüntülerini almanıza gerek yok.

Instagram for Repost, ayrıca kendi videolarınızı yeniden yayınlamanızı sağlar!

Instagram for Repost, basit bir arayüze sahiptir. Uygulama ayrıca, Instagram'da bağlantıları kopyaladığınızda ve otomatik olarak galerisine girdiğinizde otomatik bir algılama işi yapar. Ayrıca, herhangi bir şeyi yeniden yayınlamak istediğiniz zaman için bir hatırlatıcı da planlayabilirsiniz.

Seçenekler açısından, filigranın rengini ve konumunu değiştirirsiniz.

4. Repost for Instagram - Regrann (Android)

Regrann - Instagram for Repost, filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden göndermenizi sağlar. Regrann ayrıca Instagram fotoğraflarını telefonunuza kaydetmenizi sağlar. Uygulamadan çıkmadan Instagram fotoğraflarını doğrudan Instagram'dan yeniden yayınlarsınız. Zamanlı yayınlar için Regrann Pro uygulamasını deneyebilirsiniz.

Instagram fotoğraflarını yeniden gönderin, yorumların altındaki 3 noktayı tıklayın ve “Paylaşım URL'sini kopyala” yı seçin. Bu kadar kolay! Regrann, Instagram feed'inize yeniden gönderme, daha sonra tekrar göndermeye devam etme, kaydetme veya fotoğraf veya video kabul eden diğer herhangi bir uygulama ile paylaşma seçeneği sunacaktır. Fotoğrafları veya videoları yalnızca 2 tıklama ile Instagram haber kaynağınıza yeniden gönderebilirsiniz.

Instagram fotoğraflarını anında indirin. Regrann Instagram resimlerini Instagram posterinin adıyla resim klasörünüze kaydedecektir.

Instagram videolarını indirmek de çok kolay, böylece daha sonra tekrar oynatabilirsiniz.

Regrann, fotoğrafları ve videoları herhangi bir şekilde değiştirmeden Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda kullanıcıya atıf verir. Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, yayınladığınız fotoğrafların / videoların başlığına atıf eklenir.

Regrann, fotoğrafları ve videoları yeniden göndermek için Instagram uygulamasını kullanır. Yani, giriş yapmanız gerekmez. Ayrıca, Regrann Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden yayınlamak, cihazınıza kaydetmek veya daha sonra göndermek için Hızlı modlarda çalışacak şekilde ayarlanabilir.

5. Instagram için Yeniden Yayınlama - Video İndirici (Android)

Instagram ve IGTV'den video ve fotoğrafları alt yazılı indirin ve yeniden yayınlayın. Instagram için Yeniden Yayınlama, videoları otomatik olarak algılar, böylece Instagram videolarını ve resimlerini tek bir tıklama ile indirebilir ve doğrudan galerinize kaydedebilirsiniz. Etiket ve alt yazı kopyalayabilir, kaydedilen videoları kolayca yeniden yayınlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Repost IG, çok modern bir arayüz sunar. Instagram açık değilse Instagram düğmesine basarak açabilirsiniz. Instagram URL'nize kopyaladıktan veya uygulama ile paylaştıktan sonra, diğer seçeneklerin yanında bir önizleme görüntüsü görünür.

Diğer uygulamalardan farklı olarak, yalnızca etiketleri veya tam açıklamayı kopyalama seçeneğiniz vardır. Ayrıca, uygulamalarınızda gece modunu kullanmayı tercih ediyorsanız, Repost IG'de var. Önizleme ekranından doğrudan mesajlarınıza, özet akışınıza ve hikayelerinize yeniden gönderme özelliği de inanılmaz derecede hızlı olmasını sağlar.

6. Video Downloader for Instagram

Hızlı bir şekilde birden fazla video ve birden fazla görüntüyü Instagram'da yeniden göndermek için kullanabilceğiniz bir uygulamadır. Tek dokunuşla, en sevdiğiniz videoları ve çeşitli resimleri yeniden göndermenizi sağlar.

Bu uygulama Instagram kullanıcılarının bir başka favorisidir ve kolay kullanıcı arayüzü ile sevilir.

Videolarınızı ve fotoğraflarınızı galeriye kaydedebilir ve istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz. Basit bir kopyala-yapıştır, repost işlemini gerçekleştirir.

7. Repost it! Save and Repost for Instagram

Repost it! Save and Repost for Instagram, en iyi Instagram repost uygulamalarından biri olarak yer alır. Uygulama, Instagram gönderilerini kaydetmenin yanı sıra repost yapabilmenizi sağlar. Uygulama çok basittir ve kullanımı kolaydır. Bazı temel özelliklerin kilidini açmak için uygulama içi satın alma yapmanız gerekiyor.

Repost it! Save and Repost for Instagram, Instagram hikayelerini yeniden yayınlamanıza ve videolar ile hikayeleri kaydetmenize izin verir.

Yorumlar (1)
  • avatar
    online video downloader

    I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well online video downloader

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!