Ogznet.com
Android’de Instagram Repost Nasıl Yapılır? Paylaş:

Android’de Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Android’de Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazıda, Android cihazınıza indirebileceğiniz Instagram için en iyi repost uygulamalarını listeledik. Repost uygulamaları, Instagram’da farklı kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını paylaşmanıza ve yeniden yayınlamanıza yardımcı olan uygulamalardır. Şimdi, başkalarının Instagram gönderilerini Android’de nasıl repost edebileceğinizi açıklayacağız.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Güzel olan bir fotoğraf veya video gördüğünüzde, o gönderiyi takipçilerinizle yeniden paylaşabilir, böylece onların da bunu görmesini sağlayabilirsiniz. Ama önce bunu tam olarak nasıl yapacağınızı bilmelisiniz. Bu yazıda, Android cihazlarınızdan Instagram Repost nasıl yapılır bunu göstereceğiz.

Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Bu makalede, Android cihazlarınızdan Instagram'da nasıl repost yapacağınızın yollarını bulacaksınız. Bunun için Repost for Instagram - Regrann uygulaması kullanılacaktır. Bu nedenle bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirdiğinizden emin olun.

Repost for Instagram - Regrann - Regrann - Instagram için Repost, filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden yayınlamanıza olanak tanır.

Instagram Repost Yapma Adımları

  1. Google Play Store'a gidin ve “Repost for Instagram - Regrann” uygulamasını yükleyin.
  2. Uygulamayı açın ve Depolama iznini etkinleştirin.
  3. Şimdi yeniden yayınlamak istediğiniz herhangi bir Instagram gönderisine gidin.
  4. Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve ardından “Bağlantıyı Kopyala”ya tıklayın.
Instagram Repost - bağlantıyı kopyala
  1. Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, içerik uygulamada otomatik olarak açılır ve kaydetme, diğer platformlarda paylaşma, daha sonra yayınlama, hikayelerinizde yeniden yayınlama veya akışınızda yeniden yayınlama seçenekleri sunar. Uygun seçeneği seçin. Bu izlenecek yol için Feed seçeneğini seçiyorum.
Instagram Repost - Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, uygulamada otomatik olarak açılır
  1. Seçeneği seçtikten sonra, “Altyazı panoya kopyalandı” yazan bir açılır pencere göreceksiniz. Tamam'ı tıklayın.
  2. Ardından, otomatik olarak Instagram'ı açacak ve size gönderiyi düzenleme seçeneği sunacaktır.
  3. Resmi düzenledikten sonra, bir başlık yazmanız istenecektir. Yeniden gönderdiğiniz gönderi ile aynı başlığı yazmak istiyorsanız, başlık alanına dokunup basılı tutun ve “Yapıştır”a tıklayın.
  4. Altyazıyı yazdıktan sonra, “Paylaş”a tıklamanız yeterlidir ve artık gönderiyi Instagram profilinizde yeniden yayınladınız.
İlginizi çekebilir

Instagram için En İyi 5 Repost Uygulaması

Başkalarının Instagram gönderilerini profilinizde nasıl paylaşabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Ne yazık ki Instagram uygulamasında resmi bir yol veya paylaşı..

Android cihazınızdan Instagram'daki fotoğrafları bu şekilde yeniden yayınlayabilirsiniz. İzlenecek yol oldukça basittir ve sadece birkaç dakika içinde yapılabilir. Gönderileri yeniden yayınlamanın yanı sıra, bunları Hikayelerinizde de yeniden yayınlayabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı kullanarak  aynı adımlarla Instagram'daki videoları repost edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Instagram Repost Nasıl Yapılır? Android ve iOS için Instagram Repost Uygulamaları

Instagram, fotoğraf ve video paylaşmak için en popüler sosyal ağdır. Bununla birlikte, Facebook'a ait olan bu sosyal ağ, isteyebileceğiniz neredeyse tüm özellik..

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!