İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır?

İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır?

/ Okuma süresi: 2 dk, 27 sn / Yorum (0)
A A A

İNSTAGRAM TAKİPÇİ NASIL KASILIR?

Günümüzde teknoloji sürekli gelişmekte ve bunun yanında çeşitli araçlar kullanmaktayız. İnsanlar bu araçları bazı zamanlar işlerinde bazı zamanlarda eğlence aracı olarak kullanır. Bunların başında sosyal medya gelmektedir. Sosyal medya üzerinden satış olsun ya da fenomenlik şeklinde kullanılmaktadır. Sosyal medya uygulamalarının en başında da instagram gelmektedir. İnstagram hayatımızda öyle bir noktaya gelmiş ki ortalama bir gün içerisinde bu mecrada saatlerimizi geçirir olmuşuz. Biz de bunu ticari olarak değerlendirerek hayatımızda farklı yere koyuyoruz. Beğeni ve takipçisi çok olan kişilere özeniyoruz. Peki herhangi bir kullanıcının beğenisi ya da takipçisi nasıl fazla oluyor. Yani instagram beğeni kasma nasıl yapabilirim diye araştırma içerisinde bulunuyoruz. Şimdi sizlere bunlar hakkında kısa kısa bilgiler verelim. Bu doğal yolla ya da çeşitli satın alma işlemleri ile yapılıyor. İlk olarak doğal yolla nasıl yapılır ondan bahsedelim.

Organik İnstagram Takipçi Kasma

instagram takipçi kasma

Organik olarak instagram takipçi kasma yolları vardır. Bunlardan bir tanesi instagram özelliği olan konum belirterek orada paylaşılan diğer gönderilere ulaşmak ve sizin paylaştığınız gönderiye ulaşılmasını sağlamak. Diğer bir yol ise paylaştığınız gönderinin açıklama kısmına tag ekleyerek bu tag ile arama yapılması halinde sizin gönderinize ulaşarak takip edilmesini sağlamaktır. Ancak bu yöntem hem çok fazla zaman gerektirir hem de sizin uğraş vermeniz gerekir. Bunun yanında daha farklı yollar da vardır. Size bunlardan da bahsetmek istiyorum.

İnstagram Takipçi Satın Almak

İnstagram kullanıcısısınız ve takipçi sayın az mı? İnstagram takipçi satın al ve sende satış yap ya da fenomen olmak istiyorsan bu yolda hemen bir adım at. Bunu nasıl mı yapabiliyorsun çok basit. İnstagram hesabına hemen takipçi ya da beğeni satın alarak daha fenomen olma yolunda ilk adımı atıyorsun. Takipçi satın almak için internette çok fazla site bulunmaktadır. Bunların içerisinde kaliteli hizmet almak en önemlisidir. Biz sizin için araştırdık ve en ucuzu değil ancak kesinlikle her zaman kaliteli bir destek alabileceğiniz bir internet sitesi bulduk. Siz de işinizi kaliteli olarak yapmak istiyorsanız sitedeki paketleri inceleyin. Ödeme yöntemlerinin kolaylığı ile birlikte mutlaka size uygun bir paket bulacaksınız.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 331 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.