Ogznet.com
Instagram’dan Video İndirmek için Uygulamalar Paylaş:

Instagram’dan Video İndirmek için Uygulamalar

Instagram’dan Video İndirmek için Uygulamalar

İnstagram Video İndirmek İçin 10 Kolay Yol (Android | iOS | Web)

Instagram’dan video indirmek çok kolaydır. İster kendi yüklediğiniz videolar, isterse arkadaşlarınızın paylaştığı videolar olsun, sadece aşağıdaki yöntemlerden birini seçin ve hemen Instagram video indirin.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Artık bu mobil uygulamalar sayesinde Instagram videolarını anında indirebilir ve resimleri doğrudan Instagram uygulamasından kaydedebilirsiniz.

Instagram fotoğraf ve video indirme uygulamaları, bunun için size yardımcı olabilir. İşte, Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmek için en iyi uygulamaların bir listesi.

iPhone için Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulamaları

İşte iOS cihazları için Instagram'dan fotoğraf ve video indirme uygulamalarından bazıları:

Fotoğraf ve video indirme uygulamasının adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcılar Regrammer uygulamasını kullanarak Instagram'daki resimleri ve videoları yeniden yayınlayabilirler. Uygulamanın kullanımı son derece kolaydır, fotoğraf veya videonun bağlantısını kopyalayabilir ve doğrudan Regrammer'da görüntüleyebilirsiniz. Ondan sonra tek yapmanız gereken onu yeniden yayınlamak.

Bu uygulamayı kullanarak sınırsız sayıda video ve fotoğrafı yeniden yayınlayabilir ve kaydedebilirsiniz. Regrammer uygulamasının daha fazla özelliğini kullanmak için bir pro sürümü vardır.

Android için Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulamaları

İşte Android cihazlar için Instagram'dan fotoğraf ve video indirme uygulamalarından bazıları:

Saver Reposter for instagram, kullanıcıların Instagram gönderilerinden metin kopyalamasına, resimleri ve videoları kaydetmesine ve hashtag'leri kopyalamasına olanak tanır. Bundan sonra, kaydedilen resimleri ve videoları doğrudan Instagram uygulamasından paylaşabilirsiniz.

Instagram fotoğraflarını indirmek için en iyi uygulama olan Saver Reposter'ın dikkate değer özellikleri şunlardır:

 • Tek bir tıklamayla Saver ve uygulama arasında geçiş yapın;
 • Gönderinin açıklamasının bir kopyasını da edinin;
 • Yalnızca gönderi açıklamasından hashtag'leri kopyalayın veya hashtag'ler olmadan açıklamayı kopyalayın;
 • Arka planda indirme desteği.

Regrann - Instagram için Repost, Instagram fotoğraflarını ve videolarını filigran eklemeden yeniden yayınlamanıza olanak tanır. Regrann ayrıca Instagram fotoğraflarını telefonunuza kaydetmenize de izin verir. Instagram fotoğraflarını uygulamadan çıkmadan doğrudan Instagram'dan yeniden yayınlarsınız.

Yapmanız gereken tek şey, "Copy share URL" yı seçmek ve istediğiniz görüntüyü elde edebileceksiniz. Gönderileri planlamak için Regrann Pro uygulamasını deneyin.

Instagram resimleri ve videoları indiren tüm uygulamalar gibi, Quick Save'de aynı şeyi yapar. İçeriği indirdikten sonra, yeniden yayınlayabilir ve hatta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu, bir dizi filtre ve düzenleme aracı kullanarak görüntüleri ve videoları düzenlemenizi sağlayan yerleşik bir özellik ile birlikte gelen Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. Daha fazla eğlence eklemek için, kullanıcı ızgara stiline ve fotoğraf bölmelerine gidebilir.

 • "Copy Share URL" yı seçin ve indirin;
 • Resimleri ve videoları hızlıca indirin;
 • Düzenleme araçlarının kullanın

InstaGet, kullanıcıların herkese açık olan görüntüleri ve videolarını telefona kaydetmelerine yardımcı olacak bir uygulamadır. Böylece bunları her görüntülemek istediğinizde yeniden yüklemenize gerek kalmaz.

Instagram resim ve video indirme uygulaması, en sevdiği resimleri anında almak isteyen herkes için sahip olunması gereken bir araçtır.

 • Resimleri ve videoları indirebilirsiniz.
 • Yeniden yayınlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • Instagram'dan etiketleri kopyalayın.
 • Galerinize Instagram'daki videoları ve fotoğrafları kaydedin.

Downloader for Instagram, Instagram bağlantılarından video ve resim indirmenize izin verir. Görselin ve videonun bağlantısını kopyalayıp bu videoyu / görseli otomatik olarak indiren Downloader for Instagram'a yapıştırarak, cihazınıza kaydedebilir, INSTAGRAM'da yeniden yayınlayabilir, FACEBOOK, TWITTER ve diğer sosyal ağları paylaşabilirsiniz.

 • Giriş gerekmez
 • Çok basit ve kullanımı kolay
 • İçeriği doğrudan cihaza kaydetme ve yeniden yayınlama seçeneği
 • Kullanıcılar indirilen içeriği sosyal medya profillerinde paylaşabilir

FastSave, Instagram'dan fotoğraf ve videoları kaydetmek için en sevilen uygulamadır.

FastSave for Instagram, Instagram fotoğraflarını ve videolarını cihazınıza ücretsiz olarak kaydetmenize yardımcı olur.

Hatta kaydettiğiniz resimleri filigran olmadan yeniden düzenleyebilirsiniz.

İnternet Siteleri ile Instagram Fotoğraf ve Video İndirme

İşte herhangi bir internet web tarayıcısı ile Instagram'dan fotoğraf ve video indirme uygulamalarından bazıları:

DownloadGram - Instagram Fotoğraf, Video, IGTV ve Reel İndirici

Instagram resim ve videolarını internet erişimi olan herhangi bir cihazdan indirmek istiyorsanız bu web siteyi deneyin. Web üzerinden Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmenize izin veren "DownloadGram" adlı bir uygulama var.

URL'yi girdiğinizde, DownloadGram bir MP4 indirme bağlantısı oluşturur ve hedeflenen dosya doğrudan galerinize iner.

Dredown instagram video indir

Dredown, orijinal Instagram video indirme araçlarından biridir ve hala en iyi seçenektir.

Dredown ile Instagram videosu indirmek için sadece videonun URL adresini kutuya yapıştırın ve Dredown butonuna tıklayın. Birkaç saniye içinde web tarayıcınız MP4 dosyasını indirmeye başlayacaktır.

Dredown, Instagram dışında birçok sosyal medya web sitesinden video indirebilir. YouTube, Facebook, Keek, Twitter, Twitch, Vine, Vimeo, Metacafe, Vevo, Kohtakte ve Tumblr'dan içerik indirmek için de kullanabilirsiniz. Desteklediği tüm hizmetler için, kaydetmek istediğiniz yayının, videonun veya fotoğrafın URL'sini girmeniz yeterlidir.

Instagram videolarını indirmek için kullanabileceğiniz diğer bir web sitesi.

Instagram videolarını indirmek için kullanabileceğiniz diğer bir web sitesi. İndirmek istediğiniz videonun veya resmin URL'sini alın, ardından Blastup web sitesindeki kutuya yapıştırın ve Download Gram butonuna tıklayın.

Dosyanın boyutuna bağlı olarak, saniyeler içinde bilgisayarınıza yeni bir MP4 dosyası indirilir. Videoyu farklı bir sosyal ağa yeniden yüklemek için kullanabilir veya daha sonra tekrar bakabilmek için sabit diskinizde saklayabilirsiniz.


Instagram'dan video indirirken telif haklarına dikkat etmeyi unutmayın.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!