Instagram'a Sessize Al Butonu Geliyor

Instagram'a Sessize Al Butonu Geliyor

Instagram, kullanıcılara Arkadaşlarını sessize alma seçeneği sunuyor. Uzun süredir devam eden bu özellik, arkadaşlarını takip etmekten vazgeçmeden kalıcı olarak veya geçici olarak sessize alabilirsiniz.

Instagram kurulduğundan beri, insanların yayınlarını görmek istemiyorsanız, bunları takip etmekten vazgeçmeniz gerekiyordu. Bu senin ve arkadaşın arasındaki bağlantıyı tamamen kesen kötü bir seçenektir. Ancak, artık arkadaşlarınızı Mute yapabilirsiniz…

Instagram'da Birini Nasıl Sessiz Moda Alabilir
Son olarak, kullanıcılardan gelen birçok istekden sonra, Instagram bir Sessiz düğmesini çıkarıyor.
Birinin sesini kapatma, yayınınızda artık onların yayınlarını ve hikayelerini (size kalmış) görmeyeceğiniz anlamına gelir. Onları takip etmekten ve onları rahatsız etmekten korkmanıza gerek yok.

Birini kapatmak için, bir gönderinin köşesindeki “…” menüsüne dokunmanız yeterlidir. Ardından, “Mesajları Sustur”, “Sessiz Hikaye” veya “Sessiz Mesajları ve Öykü” yapabilirsiniz. Öyle ya da böyle, bu kullanıcının yayınlarını profil sayfalarını ziyaret ederek görebilir ve sizi etiketlediklerinde bildirim alabilirsiniz.

İyi haber, hiç kimsenin bilmediği bir şeyi Sesi bitirebilirsin. Hala tüm yayınlarını ve hikayelerini gördüğünüzü düşünüyorlar. Sessize alma ve takipten vazgeçme arasındaki büyük fark budur. Birinin sizi takip etmediğini görmek oldukça kolay.

Sessiz tuşu, önümüzdeki birkaç hafta boyunca tüm Instagram kullanıcılarına yayılacak. Bu nedenle, henüz bir seçenek olarak göremiyorsanız sabırlı olun. Bu arada, seçenek kullanıma girer girmez Mute (Sessiz) yapmak istediğiniz arkadaşların listesini derleyebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 256 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Instagram'a Sessize Al Butonu Geliyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Instagram'a Sessize Al Butonu Geliyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram'a Sessize Al Butonu Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al