Instagram İçin En İyi Uygulama; InstamUp

Instagram İçin En İyi Uygulama; InstamUp

Çok farklı kullanım alanları sunan Instagram da tercihe bağlı olarak kişisel hesap kullanabilir veya işletme hesabı kullanarak kitlelere satış yönlendirmeleri yaptırabilirsiniz. Özellikle işletme hesapları için destek sağlayacak uygulamalara ihtiyaç bulunuyor. Bu ihtiyacı karşılayacak olan en iyi uygulamalardan biriside; InstamUp. Birçok özelliği bulunan bu uygulama ile kolaylıkla organik takipçi kazanabilir, otomatik takip yapabilir, etkileşim arttırabilir, paylaşım planlayabilir ve benzeri eylemleri yapabilirsiniz.

InstamUp’ ı kullanarak elde edeceğiniz birçok avantaj da bulunuyor. Telefon, bilgisayar veya tabletinizden, cihaz fark etmeksizin istediğin zaman istediğiniz yerde kolaylıkla instagram hesap büyütme işlemi yapabiliyorsunuz. Uygulama indirerek telefonunuzda hafıza kaybına neden olmayan InstamUp, bulut sistemi olup 7gün 24 saat çalışıyor. Güvenli tanıtım imkanı sunup, bütün işler doğrudan sunucuda yapılıyor. Bu sayede güvenlikli ve kullanıcı dostu- kolay ara yüz kullanım deneyimi sunuyor. Bunlara ek olarak takipçi hilesi yapmadan kolaylıkla takipçi kazan ve instagram hesabı büyütme imkanı sunan bu uygulama ile belli kriterlerde takipçi çekmek mümkün oluyor. Birden fazla hesabı kolaylıkla yönetme imkanı sunan InstamUp filtreleme seçeneği ile de göz dolduruyor. Cinsiyet, dil ve ticari hesap atlama gibi filtreleme özelliği sayesinde titiz kullanıcılar için ince işçilik sunuyor.

Birçok farklı paket imkanı sunan uygulamada çoklu alımlarda indirimler de uygulanıyor. Sunulan paket hizmetler arasında hem deneme süresinde hem de minimum premium pakette Direkt, yeni takipçilerinize Otodirekt, Yorum gönderme dahil olmak üzere tüm işlevler sağlanmaktadır.

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız sonucunda canlı destek sunan ve gece gündüz fark etmeksizin müşteri memnuniyetini öncellikli tutan InstamUp ile instagram takipçi artırmak oldukça kolay. Sizin onayınız olmadan ek bir eylem gerçekleştirmeyen veya verilen eylem anında durmayan InstamUp ile Instagram da işletme hesapları yönetmek hiç zor değil.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.