Ogznet.com

icon İnternet

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz internet ile alakalı birçok inceleme, öneri, program, sosyal medya paylaşımları, film izleme siteleri, vpn önerileri, Facebook, Twitter, Instagram ve Gmail haberleri, dns değişikliği, internetten para kazanmak gibi birçok konuda yazıların bulunduğu sayfalar.

Google Chrome için Faydalı Eklentiler

Chrome için birbirinden faydalı eklentiler. Eklentiler, web tarayıcılarını kişiselleştirmek ve daha faydalı kılmak için gerçekten çok fonksiyonel olabiliyorlar. Örneğin reklam engelleme eklentisi ile reklamları engelleyebilir, ücretsiz Vpn eklentisi ..

En İyi Instagram Hikaye İpuçları ve Püf Noktaları

Basit arayüz ve yeni özellikler, insanların Instagram'ı kullanmasının önemli nedenlerinden biri. Ama bu basit arayüzle yetinmeyin, çünkü bu fotoğraf paylaşım uygulamasının gizlenmiş bir dizi püf noktası var. İşte bilmeniz gereken en iyi Instagram ipu..

Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

Fotoğraf ve görsellerin telif hakkı vardır. Bir fotoğraf kullanmak istiyorsanız, fotoğrafçıdan izin almanız gerekir. En kolay seçenek ise ücretsiz ve telifsiz bir görüntü kullanmaktır. İşte projelerinizde kullanmak için tamamen ücretsiz stok fotoğraf..

Snapchat Videolarını İndir yada Kaydet

Snapchat’te belirli bir süre saklanan Snapchat videoları nasıl kaydedilir sorsunun cevabı burada. Ne yazık ki, Snapchat paylaşılan içeriği cihazınıza kaydetmenize izin vermez ve bir ekran görüntüsünü alırsanız gönderen kişiyi bilgilendirir. Bunun içi..

Android'de Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazıda, Android cihazınıza indirebileceğiniz Instagram için en iyi repost uygulamalarını listeledik. Repost uygulamaları, Instagram'da farklı kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını paylaşmanıza ve yeniden yayınlamanıza yardımcı olan ..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!