Program İndir

Hızlı İndirme Programı Internet Download Manager

06 Kasım 2019 2284 2 dk, 13 sn
Hızlı İndirme Programı Internet Download Manager
Abone Ol 
Internet Download Manager (IDM), indirme hızını 5 kata kadar artırmak, yarıda kalan indirme işlemine devam etmek ve indirmeleri zamanlamak için kullanılan bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve devam etme özelliği, kopuk bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle yarıda kesilen indirmeleri yeniden başlatır. Böylece aynı dosyayı her seferinde baştan indirmek zorunda kalmazsınız.

Internet Download Manager, indirme işlemlerinizi hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip akıllı bir indirme mantığı hızlandırıcısına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcılarından farklı olarak Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak bölümlere ayırır ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamaları olmadan kullanılabilir bağlantıları yeniden kullanır.

internet download manager

Internet Download Manager, proxy sunucularını, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarlarını, yönlendirmeleri, çerezleri, yetkilendirmeyi, ses ve video içeriği işlemeyi destekler.

İlginizi
çekebilir
En iyi 10 Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi

Bu indirme yöneticisi tüm Mozilla Firefox versiyonları ve Google Chrome web tarayıcıları ile uyumlu çalışır. Tüm popüler web tarayıcılarına entegre olarak otomatik bir şekilde dosya indirilmesine dahil olur. Ayrıca Internet Download Manager programının komut satırına sürükle-bırak ile de dosya indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Basit grafik arayüz ile IDM kulllanımı kolaydır. Türkçe dil desteği sunmaktadır. Ancak bunun için sitesinden Türkçe dil yamasını indirip programın kurulduğu klasörün içindeki language klasörünün içine atıp program menüsünden dil seçimi yapmanız gerekmektedir.

Diğer özellikleri çoklu dil desteği, zip içerik gösterme, indirme kategorisi, zamanlı indirme, değişik görevlere ayrı uyarı tonları, HTTPS desteği, html yardım dosyası, gelişmiş virüs koruması ve daha birçok özellik.

Internet Download Manager programını bu adresten indirebilirsiniz.

Internet Download Manager, Windows 10 uyumlu çalışır.

Not: Program ücretlidir. İndireceğiniz dosya 1 aylık deneme sürümüdür.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır