İnternet Güvenliği İçin 10 Uygulama
İnternet Güvenliği İçin 10 Uygulama

İnternet Güvenliği İçin 10 Uygulama

Çevrimiçi olduğunuz sürece hedef durumdasınız ve güvenlik önlemleriniz yoksa verilerinizi tehlikeye atıyorsunuz demektir. Çevrimiçi durumda sisteminize bulaşabilecek çevrimiçi tehditleri azaltmak için önerilerimiz aşağıdadır.

AVAST (Ücretsiz - Puan: 8)

Avast Free Antivirus 2018, bilgisayarınızı yavaşlatmadan kötü amaçlı yazılımlara ve virülere karşı koruma sunar. PC'nizde veya mobil cihazınızda kullanabilirsiniz ve aynı zamanda büyük ve küçük işletmeler için de etkilidir. Bilgisayarınızı ve işlemci gücünüzü kullanarak işlemek ve analiz etmek yerine, zor iş bulutta yapılır.

KASPERSKY ANTI-VIRUS (Puan: 8)

Kaspersky Anti-Virus, virüsleri, solucanları, truva atlarını, casus yazılımları, keylogger'ları, rootkit'leri ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerini yakalar, engeller ve kaldırır.

HOTSPOT SHIELD (Ücretsiz - Puan: 7)

Hotspot Shield, WiFi erişim noktalarını gezerken ve Hulu ve Pandora gibi ABD dışından normalde erişilemeyen sitelere erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

PANDA FREE ANTİVİRUS (Ücretsiz - Puan: 8)

Panda Free Antivirus, çok fazla sistem kaynağı kullanmayan, sistem bakımı mükemmel bir hafif antivirüs programıdır.

ESET NOD32 ANTİVİRUS (Puan: 8)

Güvenlik yazılımında ilk sıralarda gelen ESET NOD32 Antivirus, en güvenilir ve verimli antivirüs programıdır. Onun tehdit algılama yöntemi hem gelişmiş bir sezgisel analiz (tehlikeli veya bilinmeyen davranışları saptama ve reddetme) ve günlük olarak güncellenen virüs imzalarının bir veritabanına dayanır.

360 TOTAL SECURİTY (Ücretsiz - Puan: 8)

360 Total Security mevcut en eksiksiz ve etkili ücretsiz antivirüs programlarından biridir ve çevrimiçi ortamda karşılaşabileceğiniz tehditlerin çoğundan sizi koruyacaktır. Antivirüs, 360 Cloud Engine, CVMII, Avira ve Bitdefender da dahil olmak üzere beş antivirüs motoru kullanıyor.

NORTON SECURİTY PREMİUM (Puan: 7)

Norton Security Premium, güçlü bir antivirüs motoru, güvenlik duvarı, Kimlik Güvenliği özelliği ve en üst düzeydeki kullanılabilirlik özellikleriyle bilgisayarınız için güvenilir bir güvenlik paketi.

AVİRA FREE ANTİVİRÜS (Ücretsiz - Puan: 8)

Avira Free Antivirus, Windows cihazları için ücretsiz bir anti-malware, anti-ransomware ve anti-virüs programıdır. Kurulumu kolaydır ve büyük bir CPU (Central Processing Unit) gücü gerektirmeyen hafif bir güvenlik programıdır. Program, bilgisayarınızı casus yazılımlardan, solucanlardan, Truva atlarından ve virüslerden korur.

MCAFEE TOTAL PROTECTİON (Puan: 7)

McAfee Total Protection, kötü amaçlı yazılımların ve kötü niyetli dosyaların engellenmesine yardımcı olur ve bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı virüsleri ve zararlı yazılımları araştırmak için tarar. İstenmeyen yazılım bulunduğunda, şüpheli programın kullanımı, yeri ya da itibarı hakkında şüphe varsa program karantinaya alıp onu hemen kaldırır veya silmenizi ister.

BITDEFENDER INTERNET SECURİTY 2018 (Puan: 7)

BitDefender Internet Security, bilgisayarınızı en yeni virüslerden ve casus yazılımlardan bile koruyan, istenmeyen postaları e-posta gelen kutusundan uzak tutan ve gizliliğinizi güvende tutmak için gerekli araçları sağlayan kapsamlı bir güvenlik paketidir

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 253 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Bültenimize katılın ve bizi takip ederek yeni yazılardan haberdar olun!

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın alreklamreklam
Daily ShikakuDaily BridgesDiscover PetraSlide and Roll
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik
Fake Webcam

Fake Webcam

19 May 2018 / Multimedya
Wall Photo Maker

Wall Photo Maker

19 May 2018 / Multimedya
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik
Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware

19 May 2018 / Güvenlik
Fake Webcam

Fake Webcam

19 May 2018 / Multimedya