Instagram'ın hikayeler özelliğine hızlı güncellemelerine; fotoğraflarla, videolarla ve Boomerang'larla bireysel öykülere yanıt ekleme yeteneği ile bugün de devam ediyor.
Google dokunmatik ekranlarla daha iyi çalışması için yavaşça Chrome OS'u değiştiriyor. Engadget tarafından ilk kez görülen yeni bir video, yazılımda çok daha büyük değişiklikler olduğunu gösteriyor.
Snapchat, diğer sosyal platformlara doğru yoğunlaşmaya eğilimli olsa da, şimdiye kadar çok fazla bir sosyal bir ağ görünümünde olmamıştır.
Facebook, mobil kullanıcıların erişilebilir Wi-Fi ağları bulmasına yardımcı olmak için tasarlanan yeni özelliklerinden birini geliştiriyor.
En kendini beğenmiş insanlar bile bazen aynadaki kişiden biraz değişiklik bekliyor. Yüzünüzde yeni bir görünüm denemek yada sadece bir kahkaha atmak istiyorsanız, sizin için beş yüz değiştirme uygulaması öneriyoruz.
Yabancı dil öğrenmek hepimizin bir hayali. Ancak, çoğumuz öğrenmek istiyoruz ama öğrenmek için zamanı bulmak gerçekten zor olabilir. Neyse ki, boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak çok sayıda mobil uygulama var.
Yüz değiştiren uygulama MSQRD (iOS | Android) çok yakın bir tarihte çok konuşuldu. Ancak, daha eksiksiz bir görsel değişim arıyorsanız, sizi tamamen animasyonlu bir avatar haline dönüştürebilecek bir sürü harika uygulama var. İşte en iyi beşi.
VPN'ler bilgilerinize başkalarının erişebilmesi korkusu olmadan internette gezinmenizi sağlayan internet güvenlik araçlarıdır. Açık alanlarda Wi-Fi üzerinden bağlandığınızda vpn kullanmanız özellikle hayati önem taşır. İşte beş favori VPN'imiz.
İnternette kullandığınız şifreleri online olarak depolayıp istediğiniz zaman güveli bir şekilde temin edebileceğiniz ve çapraz platformlarda da erişebileceğiniz 5 uygulamayı sizin için derledik.
Ransomware yani Türkçe'si ile fidye yazılımları bu günlerde gene dünyayı kasıp kavuruyor. Bizde bu konuda ne tip önlemler alabiliriz bunu inceleyeceğiz.
Google, Gmail müşterilerine gönderilen e-postaların içeriğini taramayı bırakacaklarını açıkladı.
Facebook üzerindeki tüm bilgilerinize, paylaşımlarınıza kısacası Facebook'taki her şeyinize sadece üç adımda indirilebilen bir arşiv oluşturarak sahip olun.
Google, hakkınızda sizin düşündüğünüzden daha fazla şey biliyor ve siz bunun farkında değilsiniz. Ne aradığınızı, ilgi alanlarınızı (daha sonra reklam verenlere verir), gerçek dünyada hangi yerleri ziyaret ettiğinizi bilir...
Bu sonraki resmi WhatsApp güncellemesi ile cihazınızdaki ve diğer kişilerin cihazlarındaki iletileri silmenizi sağlayan bir özellik gelecek.
Instagram, gereksiz ve rahatsız edici yorumları otomatik olarak algılayan ve insanların bu mesajları görmeden silen bir sistemi uygulamak için çalışıyor.

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.