Ogznet.com
Android için Ücretsiz ve İnternetsiz Oyunlar Paylaş:

Android için Ücretsiz ve İnternetsiz Oyunlar

Android için Ücretsiz ve İnternetsiz Oyunlar

En iyi internetsiz oyunlar Android

İnternet bağlantısı olmadan da çalışan mobil oyun bulmak kolay olmayabilir. Neyse ki kablosuz bağlantı olmadan da oynayabileceğiniz sürükleyici birçok güzel oyun mevcut. Uzun bir uçak yolculuğunda veya herhangi yerde internetsiz kaldığınızda oynayabileceğiniz favori oyunlar bu sayfada.

 

Bu sevimli koşucu oyununda İndiana Jones tarzı maceralarl ve lamalar bir araya getirilmiştir. Oyun, tek düğmeyle oynanabilmesi ve kısa seviyeleri sayesinde her beceri düzeyinden oyuncu için idealdir. Kameralı "turist lama" lar, inek veya zebra kılığına girmeye çalışan lamalar gibi çeşitli yeni lamaların kilidini açabilirsiniz.

Lama paraları elde etmek için seviyeleri bitirin - sonra onları yeni dünyaların kilidini açmak veya bir sürü havalı kostüm almak için kullanın!

 

Uzaydaki bilim kurgu vahşi batı macerası Space Marshals 2 ile devam ediyor. Bu taktiksel nişancı oyunu, sizi galaksinin suç unsurlarına karşı mücadelesinde uzman Burton'ın yerine koyuyor.

Gizli görev tutkunları bu aksiyon oyununun akıl dolu, taktiksel savaşına bayılacak. Uzay boşluğunda geçen vahşi batı tarzı bir maceranın öyküsünü anlatan 20 görevin tamamı ücretsizdir. Yüksek teknoloji ürünü elektrikli silahlar ve baltalar gibi 70'i aşkın silahla oyun tarzını özelleştirin.

 

Karoların değiştirildiği, renklerin eşleştirildiği bu bulmaca oyununda renk algınızı test edin. Hue, minimal estetiğiyle ve el becerisi ya da zamanlama becerisi gerektirmemesiyle stressiz bir oyun. Oyunun zorluk düzeyi beklenmeyecek kadar hızlı yükseliyor; altıgen seviyelere ulaşmak büyük başarı sayılıyor.

İnternetin olmadığı can sıkıcı zamanlarda bundan daha rahatlatıcı bir oyun bulamazsınız. Pastel gökkuşağı paletleri göze fazlasıyla hitap ederken metin ve sesin az olması da gevşemeye yardımcı oluyor. Her seviyenin oynanması için gereken "prizmaların" yenilenmesi saatler sürebildiği için bir süre internetsiz kalacağınızı düşünüyorsanız önceden stok yapmanızı öneririz.

İlginizi çekebilir

Android için 3D Grafiklere Sahip En İyi Oyunlar

Mobil cihazların 3D ekranları olmadığından, Android için gerçek manada 3D oyunlar yoktur. Bunun yerine, 3D grafiklere sahip en iyi mobil oyunlardan bazılarını s..

 

Bu aksiyon dolu, retro zindan macerasında kısa sürede silahınızla hazır olacaksınız. Kilidi açılabilen bol miktarda silah ve oynanabilir kahraman, düşmanları toptan öldürmek için bir sürü seçenek sunuyor. Muhteşem retro metal oyun müzikleri sayesinde adreneliniz tavan yapacak.

Rastgele oluşturulan zindanlara inerken korkunç minyon ordularını yok edin. Fantezi ile üst düzey aksiyonun harmanlandığı bu oyunu öğrenmek kolay, ancak eğlence arttıkça zorluk seviyesi de hızla yükseliyor. Soul Knight internet bağlantısı olmadan sorunsuz bir şekilde oynanabilse de kilidi açılabilen bazı öğeler yalnızca intnernet bağlantısı varkken satın alınabiliyor. 

 

Fiziğe dayalı bu koşucu oyununda atmosferik ve tehlikeli bir dünyada gezinin. Eğitici gerekmez: birkaç dokunuşla oyunun nasıl oynanacağını çözebilirsiniz. Aynı cihazda ister birlikte ister rakip olarak birden fazla oyuncuyla oynayabilirsiniz.

Tüyler ürpertici ortam sesleri kıyamet sonrası dünyaya ürkütücü bir şekilde hayat veriyor. Yarasaya benzer bir yaratığı yanınızda tutarak yamuk yumuk bikilerin ve tehlikeli, külüstür makinelerin arasında gezineceksiniz. Arazinin bir yanından diğer yanına geçmeyi zon derece tehlikeli hale getiren engeller aynı zamanda bu çok oyunculu oyunun eğlenceli olmasını sağlıyor.

İlginizi çekebilir

Bağımlılık Yapan En İyi Mobil Oyunlar

Bağımlılık yapan oyunları bu kadar popüler yapan şey nedir? Genel olarak, oynamak için uzun zamanalar gerektirmeyen oyunlardır. Ancak, yaşamak istediğiniz bir t..

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!