İnternetten Nasıl Para Kazanılır!

İnternetten Nasıl Para Kazanılır!

İnternetten para kazanmak: hemen hemen hepimizin bir noktada düşündüğü bir şey. Neyse ki, sadece bunu yapmak için bir sürü seçenek var. Kısa vadeli kazançlar veya uzun vadeli sürdürülebilir gelir arıyorsanız, bu makalede, herkesin aklındaki soruya yanıt bulmasına yardımcı olacağız: Online para kazanmak!

Düşündüğünüz yöntemden bağımsız olarak, harika şeyler yapmanızı teşvik etmek için fikrinizi değiştirmeniz gerekecektir. Dürüst olalım, çevrimiçi para kazanmak, zorluklar ve engellerle dolu olabilir. Nasıl yapılacağını biliyorsanız bunlardan çoğu kolayca aşılır.

Bu tür dolandırıcılığı önlemek için bazı zihinsel yönergeleri izlemelisiniz. Esas olarak, aktif gelir yerine pasif gelire odaklanmak gerçekçi olmanızı sağlayacaktır. Zaman en azından insan ve hayvan yaşamından söz ederken sonsuz değildir.
Eğer online para kazanmak konusunda gerçekten ciddiyseniz, o zaman bir şeye karar vermelisiniz.

Evet, hemen sonuç görmezsiniz, ancak uzun vadede buna değecektir.
Ancak, çevrimdışı dünyada olduğu gibi, çevrimiçi ortamda para kazanmak disiplini ve sıkı çalışmayı gerektirir. Yani, nereden başlamalı:

Burada bir sürü seçenek var. Büyük olasılıkla hem pasif hem de aktif gelirleri takip edeceksiniz; her ikisi için de bol bol seçenek var.

2018'de online para kazanma dendiğinde uygulamaların başladığını gördüğümüz yıl oluyor. Akıllı telefonlar daha önce hiç olmadığı kadar yaygın ve erişilebilir durumda ve bu da büyük bir para kazanma pazarına yol açtı.

Uber / Lyft / Taxify için sürücü
Uber, Lyft, Taxify ya da yakın zamanda parlayan birçok taksi tarzı şirketinin bulunduğu bir yerde olursanız oldukça iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Esnek saatlerde, istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Bu, hem tam zamanlı çalışan insanlar hem de şu anda işsiz olanlar için harika bir seçenektir.

iBotta
iBotta her gün, anlaşmalı olduğu firmalara ait indirimli ürünler sunuyor. Beğendiğiniz ürünü almak için tek yapmanız gereken, ürünü sosyal medya üzerinden paylaşmak ya da uygulama üzerinden bir anket doldurmak.

e-Ticaret!
Giyim veya aksesuar için çok fazla harika fikriniz varsa ya da satmak istediğiniz şey için harika bir fikriniz varsa, bir çevrimiçi mağaza kurmak harika bir fikir! Normal yerleşik dükkanlardan farklı olarak, bunlar nispeten az iş gerektirir. Ne satmak istediğinize dair bir fikriniz varsa, online para kazanmanın mükemmel bir yolu sadece bir adım ötededir.

Favori e-Ticaret çözümlerimizden bazılarını aşağıda listeleyeceğim ve umarım bir veya daha fazlası sizin için doğru olacaktır!

Blog Yazma
Belki de çevrimiçi para kazanmanın en eski ve en orijinal yollarından biri. Blogging hala bazı pasif gelir elde etmek için en güçlü bir yarışmacıdır. Elbette, herhangi bir içerik oluşturma biçiminde olduğu gibi, bağlılık gereklidir. Sayfanın para kazanmasını istiyorsanız, bunu birkaç farklı şekilde yapabilirsiniz.

Eposta Yoluyla Pazarlama
E-posta yoluyla pazarlama, inanılmaz derecede uygun maliyetli ve akıllı bir pazarlama biçimidir. İçeriğiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanın yanı sıra, müşterilerinizle doğrudan ve gerekirse, ihtiyatlı bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Mükemmel bir e-posta pazarlama aracı, ilgi çekici müşterilerinizin tümüne hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabileceğinden, inanılmaz derecede faydalıdır.

Reklamlar
Blogunuzda reklam yayınlamak belki de yapılacak en basit şeydir. Burada birkaç seçeneğiniz var. Öncelikle, Tıklama Başına Ödeme reklamları vardır. Bunlar, sitenize eklediğiniz reklamlardır ve bir kullanıcı bir kez tıkladığında ödeme alırsınız.
Bu tür reklamlar sunan en popüler şirketlerden biri, her bir reklamın aldığı tıklamalardan elde ettikleri gelirin %70'ini ödediği için Infolinks'tir.

Benzer bir modeli izleyen, ancak görüntülediğiniz içerik üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan Google AdSense gibi bir şeyi de kullanabilirsiniz. Sadece kayıt olup, Google’dan sitenize bir kod yapıştırın.
Google’ın yönetim konsolundan her şeyi yönetin. Bu, hangi tür reklamların gösterileceğini, nasıl gösterildiğini ve sundukları içeriği seçebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, belirli şirketlerin reklamlarını kara listeye alabilirsiniz. İşlemin sonunda, Google tüm ödemeleri yönetir ve bir takım faktörlere bağlı olarak payınızı öder.
Bu yüzden ne kadar kazanacağınıza dair netlik elde etmek zor olabilir.

Ortaklık Programları
Şirketlerin büyük çoğunluğu bugünlerde ortaklık programları sunuyor. Bunun nedeni, hem içerik oluşturucu (siz!) hem de şirketin kendisi için inanılmaz derecede faydalı olmalarıdır.
Ortaklık programına bağlı pazarlama şu şekilde çalışır: şirket, ürünlerini veya hizmetlerini web siteleri üzerinden satmak için iştirakleri işe alır.

Sitenize gelen bir ziyaretçi bağlantıyı tıkladığında, şirket bağlantısını bir bağlı kuruluş yoluyla gönderir.
Bazen bir bağlantıyı tıkladığınızda, tıkladıktan hemen sonra ve son sayfaya ulaştığınızda tekrar farklı bir URL gösterdiğinizi farkettiniz mi? Bir ortaklık programı budur.

Bu, şirketin her bir iş ortağının bağlı kuruluş programından sitelerinde hangi satın alımların geldiğini izlemesini sağlar. Bu satış, satış ortağı bağlantınız üzerinden gerçekleşirse, büyük olasılıkla bundan bir komisyon alacaksınız.

Ortaklık programları gerçekten pasif ve aktif gelirlerin bir karışımıdır. Aktif, çünkü linkleri okuyucularınız için çekici ve bilgilendirici yapmazsanız, tıklamayacaklardır. Ve pasif, çünkü bunu başarırsanız, basitçe arkanıza yaslanıp komisyonların devreye girmesini bekleyebilirsiniz! Bu, çevrimiçi para kazanmanın çok ilginç bir parçası olmadığı için gerçekten ilgi çekici bir şey.

Video Oluşturma
Belli bir şekilde diğerlerini geride bırakan bir tane online video platformu var ve tabii ki bu YouTube. Ancak, çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olabilecek tek araç bu değil. Önce YouTube hakkında konuşalım, sonra da bazı alternatifler!

Youtube
2006 yılında Google tarafından satın alınan şirket, videolarla para kazanmanın en önemli aracı olarak kabul edildi. Google tarafından yerleşik olarak para kazanma veya bir ortaklık programına kaydolma seçenekleriyle YouTube'da ciddi para kazanmanın birkaç yolu vardır! Her zaman olduğu gibi bir uyarı vardır. Buda, YouTube'un birçok yetenekli video ve içerik oluşturucuyla dolu inanılmaz kalabalık bir alan olması. Gerçekten de konuyu bulmanız ve YouTube'da onu büyütmek için her gün çok çalışmanız gerekiyor.

Vimeo
Vimeo öncelikle film yapımcılarının içerik yüklemelerini teşvik eder. Çok temiz ve zarif bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Vimeo, içeriği hakkında ciddi olan kişileri hedefliyor. Vimeo, para kazanma konusunda ilginç bir "ipucu" çözümü kullanıyor.
Gözlemciler, içerik oluşturucuya doğrudan istedikleri kadar bağış yapabilirler.

Vimeo'nun en büyük sorunu depolama alanı. Haftada sadece 500MB depolama alanıyla başlarsınız. Bu 5 GB'a yükseltilebilir, ancak YouTube’un herkes için sınırsız depolama alanıyla karşılaştırıldığında bu hiçbir şey değildir.

Twitch
Öncelikle oyuncuların izleyicilere canlı olarak oynaması için bir yol olarak kullanılan Twitch'in popülaritesi her geçen gün büyüyor. Ancak, hala YouTube kadar fazla trafik çekmiyor. Para kazanmak için bir ortaklık programı var, ancak Twitch'te yayınlanan insanların büyük bir çoğunluğu gelirlerini dinleyicilerinden bağışlarla alıyor.

Uygulama Geliştirme
Bu açıkça aktif ve pasif gelirlerin bir karışımıdır, ancak başlangıçta zaman ve çaba harcarsanız, çok hızlı bir şekilde online para kazanabilirsiniz ve potansiyel olarak çok fazla para kazanabilirsiniz. Android, iOS veya Windows, bugünlerde hemen hemen herkes bir akıllı telefon taşıyor. Uygulamalar bu teknolojinin ardındaki güç merkezleridir.

Başlamak için kodlama veya programlamada iyi olmak zorunda değilsiniz, bunlar yol boyunca öğrenilebilir. Biraz birikiminiz varsa ve gerçekten işe yarayabileceğini düşündüğünüzde harika bir fikriniz varsa, uygulamanızı yapmak için yalnızca bir başkasını işe alabilirsiniz. Burada makul oranlarda iş arayan birçok geliştiriciler var! Bu mükemmel geliştirici için Upwork veya Codementor gibi sitelere bakın!

Mümkünse, çoklu platform olan bir uygulamayı denemelisiniz. Akıllı telefon dünyası o kadar basit değil ki sadece bir oyuncu tüm ödülü alır, hem iOS hem de Android ve hatta Windows Mobile için bir dereceye kadar optimize etmelisiniz. Bu, potansiyel müşteri havuzunuzu gerçekten en üst düzeye çıkaracaktır.

Peki, Online Para Nasıl Kazanılır?
Gördüğünüz gibi, zamana, sürücüye ve tutkuya sahipseniz çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu vardır. Unutmayın, ilk başta fikir saçma değilse, o zaman bunun için bir umut yoktur. YouTube'da bunu yapma şansınızın olmadığını düşünebilirsiniz, Uber'i kullanmanın zorluğa değmeyeceğine inanabilirsiniz. Bir uygulamayı geliştirebileceğin bir yol olmadığını bile düşünebilirsin. Ancak, hayattaki en iyi şeylerin zaman ve bağlılık olduğunu hatırlamak zorundasınız.

Yol boyunca başarısız olursanız ve yara alırsanız, o zaman bu hayattır. Kendini topla ve denemeye devam et, çünkü bu atılım, eğer yeterince kararlıysanız, sonunda gelir!

Online Para Kazanmak için Yapabileceğiniz Tam Zamanlı İşler
İlginizi Çekebilir

Online Para Kazanmak için Yapabileceğiniz Tam Zamanlı İşler

Ogznet.com

Yorumlar (1)

  • avatar
    Hüseyin Demirci

    anket doldurarak para kazanabilirsiniz en iyisi https://www.clixsense.com/?r=12228539&p=Offers

    Cevapla
Yorum Yaz


yenile