Ogznet.com

IObit Software Updater ile Yüklü Programları Otomatik Olarak Güncelleyin

IObit Software Updater ile Otomatik Program Güncelleme

IObit Software Updater, tüm eski programları güncellemek ve sadece 1 tıklamayla popüler ve bilgisayarda olması gereken programları yüklemek için kullanımı kolay bir programdır. Farklı kaynaklardan veya web sitelerinden eski programları otomatik olarak güncellemenizi sağlar, bu da size zaman ve iş tasarrufu sağlar.

IObit Software Updater, programları planlanan bir zamanda otomatik olarak kontrol etmenizi, güncellemenizi ve güncelleme tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmanızı veya yeniden başlatmanızı sağlar.

Seçilen tüm programları can sıkıcı reklamlar ve / veya paket yazılımlar, hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Özellikle yeni bir bilgisayar aldığınızda veya Windows işletim sistemini yeniden yükledikten, biçimlendirdikten veya yükselttikten sonra birçok program yüklemeniz gerektiğinde en iyi seçimdir.

IObit Software Updater

Yüzlerce popüler Windows programını veritabanında saklayan IObit Software Updater, programları güncellemenin en basit yolunu sunar. Yeni indirme algoritması, programları hızlı ve güvenli bir şekilde indirmenize yardımcı olur. Ayrıca, yüklü bir programın resmi web sitesinde yeni bir sürüm çıktığında, IObit Software Updater programın durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edecektir. Ayrıca, eski programların planlanan bir zamanda otomatik ve düzenli olarak güncellenmesini de destekler.

Yüklü Programlarınızı Otomatik Olarak Güncelleyin

Yüklü Programlarınızı Otomatik Olarak Güncelleyin

Eski yazılımlar bilgisayarınızda güvenlik gibi bazı riskler oluşturabilir. Tüm programları güncel tutmak sistemin stabil çalışması için iyidir. IObit Software Updater, sisteminizdeki yüklü programları sizi rahatsız etmeden otomatik olarak tarayıp güncelleyebilir. Bunun için programları "Otomatik Güncelleme Listesi"e eklemeniz yeterli olacaktır.

Bilgisayarınız için Olmazsa Olmaz Programları Kolayca Yükleyin

IObit Software Updater sizin için en iyi programları sunar. Hangi programı yüklemeniz gerektiğine dair web sitelerinde gezmenize gerek yoktur. IObit Software Updater, yüklemeniz için güvenilir ve popüler programlar önererek size en iyi çözümü sunar. Programlar işlevlerine göre sınıflandırılmıştır, böylece kolayca seçim yapabilir ve kolayca gerekli olanları yükleyebilirsiniz.

Daha Hızlı İndirme ve Daha Güvenli Kurulum

IObit Software Updater, program indirme işlemini yüzde 10 daha hızlı yapmak için yeni bir algoritma kullanır. Ayrıca program yüklemelerinde çıkan reklamları, eklentileri ve hatta kötü amaçlı yazılımları engeller.

Daha Hızlı İndirme ve Daha Güvenli Kurulum

Akıllı güncellemenin yanı sıra, IObit Software Updater, yeni programları sessiz modda kurmak için bir çözüm sunar. Kurulum adımlarını tek tek seçmek yerine, kullanıcıların programları tek bir tıklamayla yüklemesi çok kolaylık sağlar.

Tüm indirmeler programın resmi kaynağından alınır, böylece orijinal programların yüklenmesi sağlanır.

IObit Software Updater,  Windows 10, 8 / 8.1, 7, XP ve Vista destekliyor ve Türkçe dahil 34 dilde kullanılabiliyor.

Özetlemek gerekirse, IObit Software Updater, ne zaman program kurmanız ya da kurulu programı güncellemeniz gerekse bilgisayarınız için kullanışlı ve pratik bir yardımcı programdır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz