Ogznet.com

Programları Kaldırma Aracı IObit Uninstaller

Kaldıramadığınız Tüm Programları Kaldırın IObit Uninstaller

IObit Uninstaller, mükemmel bir program kaldırma aracıdır. Gereksiz programları, Windows Uygulamalarını, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarını ve kötü amaçlı veya reklam eklentilerini tamamen temizlemenin kolay ve güvenli bir yolunu sunar ve size temiz bir bilgisayar ve güvenli ve sorunsuz bir çevrimiçi sörf deneyimi sunar.

IObit Uninstaller, program kaldırmayı daha kolay hale getirmek ve Windows'ta programların daha iyi çalışmasını sağlamak için en yeni teknolojiler kullanır. Ayrıca, birçok gelişmiş özellik, Windows kullanıcılarının daha iyi kullanıcı deneyimi ile istenmeyen programları kolayca kaldırmasına yardımcı olacaktır.

IObit Uninstaller birçok güçlü yeni özellik sunmaktadır. Yeni Kurulum Monitörü, program kurulumu sırasında sisteminizde yapılan değişiklikleri algılar ve günlüğe kaydeder; bu, programı kaldırdığınızda tüm değişikliklerin tamamen geri yüklenmesini sağlar. Yeni Yazılım Sağlığı, yüklü tüm programların daha düzgün çalışmasını sağlamak için optimize edilmesine yardımcı olur ve ayrıca güvenlik risklerini azaltır.

IObit Uninstaller ana ekran

IObit Uninstaller, kurulumla birlikte gelen yerleşik uygulamaları kolayca kaldırmanızı sağlar. Gelişmiş tarama motoru ve büyük ölçüde genişletilmiş veritabanı ile IObit Uninstaller, kaldırılamayan programları kaldırabilir ve kötü amaçlı veya reklam eklentilerini kaldırabilir ve kaldırılan programların tüm kalıntılarını bilgisayarınızdan tamamen silebilir. Ayrıca, daha fazla depolama alanı açmak için yönetici olmayan hesaplar altındaki Windows uygulamalarının ve Windows 10'daki en son UWP uygulamalarının kaldırılmasını da destekler. Dahası, optimize edilmiş Yazılım Güncelleyici artık tek bir tıklamayla birden fazla programın seçilmesini ve güncellenmesini destekliyor.

İlginizi
çekebilir
En İyi Program Kaldırma Programları

IObit Uninstaller, temiz ve güvenli bir bilgisayar için programları, paket programları, tarayıcı uzantılarını ve Windows Uygulamalarını birlikte kaldırmak için hepsi bir arada bir program kaldırma yardımcı programıdır.

IObit Uninstaller, Windows 10, 8 / 8.1, 7, XP ve Vista'da kullanılabilir. Ayrıca programın Türkçe dahil 34 dil desteği bulunmaktadır.

IObit Uninstaller, Windows kullanıcılarına temiz bir bilgisayar ve güvenli ve sorunsuz bir online sörf deneyimi sunmak için mükemmel bir program kaldırma aracıdır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz