Ogznet.com
Programları Kaldırma Aracı IObit Uninstaller Paylaş:

Programları Kaldırma Aracı IObit Uninstaller

Programları Kaldırma Aracı IObit Uninstaller

Kaldıramadığınız Tüm Programları Kaldırın IObit Uninstaller

IObit Uninstaller, mükemmel bir program kaldırma aracıdır. Gereksiz programları, Windows Uygulamalarını, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarını ve kötü amaçlı veya reklam eklentilerini tamamen temizlemenin kolay ve güvenli bir yolunu sunar ve size temiz bir bilgisayar ile güvenli ve sorunsuz bir online sörf deneyimi sunar.

IObit Uninstaller, program kaldırmayı daha kolay hale getirmek ve Windows'ta programların daha iyi çalışmasını sağlamak için en yeni teknolojiler kullanır. Ayrıca, programda bulunan birçok gelişmiş özellik, Windows kullanıcılarının istenmeyen programları kolayca kaldırmasına yardımcı olacaktır.

Yüklü programları sildikten sonra genellikle geride kalan hileli dosyaları ve kayıt defteri girdilerini kaldırmak gerekir. IObit Uninstaller bu işi harika bir seviyede yapıyor! Büyük boyutlu veya yakın zamanda yüklenmiş programları bulmak ve kaldırmak için farklı seçenekler arasında gezinmek zahmetsizdir.

Bilgisayarda kaldırılamayan programları kaldırmanıza yardımcı olabilir. Bu arada, IObit'in program kaldırma uygulamasını ücretsiz olarak kurabilirsiniz. Sonuç olarak, sisteminizde IObit Uninstaller varsa, istenmeyen Windows uygulamaları, eklentileri ve programlarının tek bir izi bile kalmayacaktır. Herhangi bir programı silmeden önce otomatik olarak bir sistem geri yükleme noktası oluşturacak şekilde çalışır.

IObit Uninstaller birçok güçlü yeni özellik sunmaktadır. Yeni Kurulum Monitörü, program kurulumu sırasında sisteminizde yapılan değişiklikleri algılar ve günlüğe kaydeder; bu, programı kaldırdığınızda tüm değişikliklerin tamamen geri yüklenmesini sağlar. Yeni Yazılım Sağlığı, yüklü tüm programların daha düzgün çalışmasını sağlamak için optimize edilmesine yardımcı olur ve ayrıca güvenlik risklerini azaltır.

IObit Uninstaller, kurulumla birlikte gelen yerleşik uygulamaları kolayca kaldırmanızı sağlar. Gelişmiş tarama motoru ve büyük ölçüde genişletilmiş veritabanı ile IObit Uninstaller, kaldırılamayan programları kaldırabilir ve kötü amaçlı veya reklam eklentilerini kaldırabilir ve kaldırılan programların tüm kalıntılarını bilgisayarınızdan tamamen silebilir. Ayrıca, daha fazla depolama alanı açmak için yönetici olmayan hesaplar altındaki Windows uygulamalarının ve Windows 10'daki en son UWP uygulamalarının kaldırılmasını da destekler. Dahası, optimize edilmiş Yazılım Güncelleyici artık tek bir tıklamayla birden fazla programın seçilmesini ve güncellenmesini destekliyor.

İlginizi çekebilir

En İyi Program Kaldırma Programları

Bilgisayarınızda yüklü programları tamamen kaldırmak için en iyi ücretsiz yazılımların bir listesi. Bu ücretsiz programlar, sistem programlarını veya kendi yükl..

IObit Uninstaller Programını Kullanmanın Faydaları

Bir kullanıcı, PC'ye IObit Uninstaller'ı kurduktan sonra aşağıdaki avantajlardan yararlanabilir;

1) Gereksiz Dosyaları Temizler

Herhangi bir programa ihtiyacınız olmadığında, onu kaldırın. Ancak gerçekte, o programla ilgili tüm dosyalar sisteminizden tamamen silinmez. Ek olarak, asıl sorun, artıkları kendi başınıza temizlemek için bu dosyaları kolaylıkla tespit edememenizdir!

Bu durumda, bu tür dosyaları otomatik olarak kaldırmak için IObit Uninstaller'a ihtiyacınız vardır. Bu arada, birçok kaldırıcı bu tür dosyaları kaldıramaz.

2) Sorunsuz ve Güvenli Gezinmeye Yardımcı Olur

İnternet tarayıcınızın bazı istenmeyen eklentileri veya uzantıları yüklemiş olma ihtimali vardır. Size haber vermeden sisteminizde bazı kötü niyetli faaliyetler gerçekleştirebilirler.

Aynı zamanda izin istemeden tarayıcınızın ayarlarını değiştirebilirler. Böylece, internette gezinme hızınız düşer ve gizlilik sorunları ile karşılaşırsınız. Bu nedenle, PC kullanıcılarının bunları doğru zamanda tespit etmesi ve gidermesi gerekir. IObit Uninstaller, tarama etkinliğinize zarar veren bu tür kötü amaçlı programları bulabilir ve bu tür istenmeyen yazılımları daha hızlı aramanıza ve silmenize yardımcı olabilir.

3) Kullanışlı Program Kaldırma Aracı

Çoğu zaman, herhangi bir dosyayı kaldıramadığımız veya silemediğimiz bir durumla karşı karşıya kalırız. Bunun nedeni, diğer yazılım programlarıyla birlikte paketlenmiş olmalarıdır. Ayrıca, standart bir prosedür kullanarak bir uygulamayı kaldırırken bazı hata mesajları alırsınız.

Bu durumda, yukarıdaki koşullardan herhangi biriyle başa çıkmak için daha hafif ve daha basit bir sistem temizleme çözümü, IObit Uninstaller'ı kullanabilirsiniz. Programın en iyi yanı, herhangi bir programı istediğiniz zaman doğrudan sistem tepsisi simgesinden, açılan pencereden ve masa simgesinden kolaylıkla kaldırabilmenizdir. Böylece, gereksiz dosyaları veya programları IObit ile kaldırırken işinize odaklanabilirsiniz!

Şimdi IObit Uninstaller Pro Sürümünü Ücretsiz İndirin

Şimdi IObit Uninstaller Pro programını indirme sayfasından indirebilir ve 6 ay boyunca 200 bilgisayar için geçerli serial koduyla tüm pro özellikleri kullanabilirsiniz:

E67FC-569E1-C3A9B-C6AT0

IObit Uninstaller, Windows 10, 8 / 8.1, 7, XP ve Vista'da kullanılabilir. Ayrıca programın Türkçe dahil 34 dil desteği bulunmaktadır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!