Ogznet.com
Ogznet.com

Windows 10’da Silinmeyen Dosyaları Silme Programı

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda bazen bir dosya veya klasörü silerken hata mesajı alıp silemeyiz. Sinir bozucu ”Yeniden Dene” butonu çıkar ama işe yaramaz.

IObit Unlocker, “Dosya silinemez”, “Erişim reddedildi”, “Dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor” veya “Paylaşım ihlali yaşandı” sorunlarının çözümü için en iyi bir programlardan biridir. IObit Unlocker ile tüm dosyalarınızı istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

IObit Unlocker ile bir şekilde kilitlenmiş dosyaları için "Kilidi aç & Sil", "Kilidi aç & Yeniden adlandır", "Kilidi aç & Taşı" ve "Kilidi aç & Kopyala" gibi işlemler yapabilirsiniz. Dosya ve klasörlerin kilidini açmak ve yönetmek için size kolay kullanım yolları sunar.

IObit Unlocker

Dosya silinemez” uyarısını gördüğünüzde, sadece onları sürükleyip IObit Unlocker'a bırakın. Daha sonra istediğiniz gibi hızla silebilir, açabilir, yeniden adlandırabilir, kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz. Karmaşık işlem gerektirmez.

Kısacası bu program ile bu dosya veya klasörlerdeki silmeyi engelleyen işlemleri kapatıp dosyayı silebilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza yükleyince sağ tık menüsünde yerini alıyor. Silmek isteğiniz ve silemediğiniz dosya yada klasörün üzerine gelip "IObit UNlocker" seçeneğini seçip açılan pencerede "Kilidi Aç" butonuna tıklayıp kilidini açarak silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Böylece sinir bozucu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor silemezsiniz engelini aşmış olursunuz.

Dosyayı İndir (2.4 MB)
Daha önce 89 kez indirildi.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz