Ogznet.com
IObit Software Updater ile Yüklü Programları Otomatik Olarak Güncelleyin Paylaş:

IObit Software Updater ile Yüklü Programları Otomatik Olarak Güncelleyin

IObit Software Updater ile Yüklü Programları Otomatik Olarak Güncelleyin

IObit Software Updater Pro [Ücretsiz Lisans Kodu]

IObit Software Updater, güncel olmayan programları güncellemenize, en popüler ve her bilgisayarda olmazı gereken programları yalnızca 1 tıklama ile yüklemenize yardımcı olan, kullanımı kolay ve hafif bir programdır.

IObit Software Updater, eski programları planlanan bir zamanda otomatik olarak kontrol etmenizi, güncellemenizi ve güncelleme tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmanızı veya yeniden başlatmanızı sağlar.

Genişletilmiş veritabanıyla, IObit Software Updater artık 7 kategoride programların yüklenmesini ve güncellenmesini destekliyor: Tarayıcılar, Uzaktan Erişim Araçları, Güvenlik, Sosyal Medya, Multimedya, Yardımcı Programlar ve Araçlar. Ayrıca, Firefox ve WinRAR gibi bazı popüler programların çok dilli sürümünün güncellenmesini de destekler. Tek tıkla güncelleme yaklaşımı ile, farklı kaynaklardan ve web sitelerinden programları tek tek güncellemekten sizi kurtarır. Ve IObit Software Updater, güncelleme hızını artırmak için güncelleme algoritmalarını optimize etti ve bu da size daha fazla zaman kazandırır. Bu arada, IObit yazılım güncelleyici, programları planlanmış bir zamanda otomatik olarak kontrol etmenize, güncellemenize ve güncelleme tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı kapatmanıza / yeniden başlatmanıza olanak tanır. Son olarak, IObit Yazılım Güncelleyicisinin Mağaza modülü, bazı ilginç ve kullanışlı programlar için size en iyi fiyatları sunar.

Seçilen tüm programları can sıkıcı reklamlar ve / veya paket yazılımlar, hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Özellikle yeni bir bilgisayar aldığınızda veya Windows işletim sistemini yeniden yükledikten, biçimlendirdikten veya yükselttikten sonra birçok program yüklemeniz gerektiğinde en iyi seçimdir.

IObit Software Updater

Yüzlerce popüler Windows programını veritabanında saklayan IObit Software Updater, programları güncellemenin en basit yolunu sunar. Yeni indirme algoritması, programları hızlı ve güvenli bir şekilde indirmenize yardımcı olur. Ayrıca, yüklü bir programın resmi web sitesinde yeni bir sürüm çıktığında, IObit Software Updater programın durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edecektir. Ayrıca, eski programların planlanan bir zamanda otomatik ve düzenli olarak güncellenmesini de destekler.

IObit Software Updater - Yüklü Programlarınızı Otomatik Olarak Güncelleyin

Yüklü Programlarınızı Otomatik Olarak Güncelleyin

Eski yazılımlar bilgisayarınızda güvenlik gibi bazı riskler oluşturabilir. Tüm programları güncel tutmak sistemin stabil çalışması için iyidir. IObit Software Updater, sisteminizdeki yüklü programları sizi rahatsız etmeden otomatik olarak tarayıp güncelleyebilir. Bunun için programları "Otomatik Güncelleme Listesi"e eklemeniz yeterli olacaktır.

Bilgisayarınız için Olmazsa Olmaz Programları Kolayca Yükleyin

IObit Software Updater sizin için en iyi programları sunar. Hangi programı yüklemeniz gerektiğine dair web sitelerinde gezmenize gerek yoktur. IObit Software Updater, yüklemeniz için güvenilir ve popüler programlar önererek size en iyi çözümü sunar. Programlar işlevlerine göre sınıflandırılmıştır, böylece kolayca seçim yapabilir ve kolayca gerekli olanları yükleyebilirsiniz.

Daha Hızlı İndirme ve Daha Güvenli Kurulum

IObit Software Updater, program indirme işlemini yüzde 10 daha hızlı yapmak için yeni bir algoritma kullanır. Ayrıca program yüklemelerinde çıkan reklamları, eklentileri ve hatta kötü amaçlı yazılımları engeller.

IObit Software Updater - Daha Hızlı İndirme ve Daha Güvenli Kurulum

Akıllı güncellemenin yanı sıra, IObit Software Updater, yeni programları sessiz modda kurmak için bir çözüm sunar. Kurulum adımlarını tek tek seçmek yerine, kullanıcıların programları tek bir tıklamayla yüklemesi çok kolaylık sağlar.

Tüm indirmeler programın resmi kaynağından alınır, böylece orijinal programların yüklenmesi sağlanır.

IObit Software Updater 4 ile gelen yenilikler:

 • % 40 daha fazla programın güncellenmesini desteklemek için genişletilmiş veritabanı
 • Daha güvenli güncelleme - Tüm güncellemeler, virüs veya reklam olmadan birden çok manuel testten geçer
 • Yazılım güvenlik açıklarını otomatik olarak tespit eder ve bozuk yazılımı zamanında güncellemeniz için sizi bilgilendirir
 • Türkçe dahil 36 farklı dilde kullanılabilir
 • Ve daha fazlasını kullandıkça keşfedilebilirsiniz.

IObit Software Updater,  Windows 10, 8 / 8.1, 7, XP ve Vista destekliyor ve Türkçe dahil 34 dilde kullanılabiliyor. IObit Software Updater 4 Pro ücretsiz lisans kodu aşağıda yer almaktadır. Aşağıdak linkten programı indirdikten sonra aşağıdaki full lisans kodu ile etkinleştirebilirsiniz.

IObit Software Updater 4 Pro Lisans anahtarı (6 ay / 200 aktivasyon):

E363E-E4AC1-4A5D4-92FT4

Özetlemek gerekirse, IObit Software Updater, ne zaman program kurmanız ya da kurulu programı güncellemeniz gerekse bilgisayarınız için kullanışlı ve pratik bir yardımcı programdır.

Yorumlar (2)
 • avatar
  hakan

  v4 için lisans kodu çalışmıyor hocam yeni bir tane verebilirmisiniz?

  • avatar
   Ogz

   200 adet ile sınırlı olduğu için lisans kodunun kullanım hakkı dolmuştur. Şu anda elimde başka full lisans kodu bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!