iOS için Obscura 2 Kamera Uygulamasını Ücretsiz İndirin

iOS için Obscura 2 Kamera Uygulamasını Ücretsiz İndirin

iOS için “Apple” ve “ücretsiz” sözcükleri biraz yağ ve su gibidir. iOS uygulamalarını ücretsiz olarak çok bulamazsınız. En azından en kaliteli olanlarını. Ancak, Peder Cook bu ay cömert davranıyor ve Apple için mükemmel bir kamera uygulaması olan Obscura 2'yi ücretsiz olarak sunuyor. İşte buna ücretsiz nasıl sahip olabileceğinize bir bakalım.

İlk önce, iOS'ta Apple Store uygulamasını açın. Bunu uzun süre önce cihazınızdan sildiyseniz, uygulamayı buradan App Store'dan yeniden indirebilirsiniz. Evet, Apple Store uygulaması ve App Store uygulaması iki farklı şeydir.

Apple Store uygulamasındayken, Uygulamanın Discover sayfasının en altına kadar aşağı doğru ilerleyin. Uygulamayı yüklediğinizde varsayılan olarak bu konuyla ilgili olacaksınız. Ardından, daha geniş "Özel olarak sizin için." Metniyle başlayan ve içinde Obscura 2'nin uygulama simgesi, adı ve açıklaması bulunan koyu "öne çıkan uygulama" bölümünü görünceye kadar biraz yukarı kaydırın. Bu bölümün herhangi bir yerine dokunun.
Obscura 2
Görünen ekranda, Obscura 2'den bahsedecek biraz daha metin alacaksınız. Bunu yoksayın ve alttaki mavi "Hemen ücretsiz indir" düğmesine tıklayın. Bu sizi cihazınızdaki App Store'a götürecek ve Obscura 2 için kullanma kodunuz sayfaya otomatik olarak yerleştirilecektir. Üstte "Kullan" a dokunun
sağ köşede, Apple'ın varsayılan Kamera uygulamasında oldukça az sayıda olan kamera uygulamasının ücretsiz bir sürümünü edineceksiniz.

Obscura 2 hakkında sevdiğim şey, uygulamanın daha hassas bir fotoğrafçılık için ince ayar yapabileceğiniz bir dizi ayar sunması ve bir parmağın erişebileceği kadar çok şey barındırmasıdır. iPhone’unuzun ISO, enstantane hızını, pozlama ve odaklanmayı hızlıca ayarlayabilirsiniz. Çekmek üzere olduğunuz çekimlere filtre eklemek, beyaz dengenizi düzeltmek ve doğrudan çekim yapmak için seviye ve ızgara eklemek de kolaydır.

Obscura 2'nizin ücretsiz kopyasını almak için 25 Eylül'e kadar vaktiniz var, o yüzden fazla vaktiniz yok.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 103 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" iOS için Obscura 2 Kamera Uygulamasını Ücretsiz İndirin konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere iOS için Obscura 2 Kamera Uygulamasını Ücretsiz İndirin ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS için Obscura 2 Kamera Uygulamasını Ücretsiz İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al
En İyi ve Ücretsiz Karaoke Programları

En İyi ve Ücretsiz Karaoke Programları

22 Eyl 2018 / Program İndir & İnceleme
Bir Blog Sitesi Açmak için 60 Konu Fikri

Bir Blog Sitesi Açmak için 60 Konu Fikri

22 Eyl 2018 / Web Araçları & Script İndir
Blogger'da Blog Açma: Ücretsiz ve Hızlı Blog Oluşturma

Blogger'da Blog Açma: Ücretsiz ve Hızlı Blog Oluşturma

22 Eyl 2018 / Web Araçları & Script İndir
En İyi 10 Ücretsiz Sanatsal Fotoğraf Editörü Programı

En İyi 10 Ücretsiz Sanatsal Fotoğraf Editörü Programı

22 Eyl 2018 / Program İndir & İnceleme
İş Güvenlik Uzmanı

İş Güvenlik Uzmanı

05 Eyl 2018 / Advertorial