Ogznet.com

Kotalı bir internet tarifeniz varsa veya internet olmayan bir yere gidiyorsanız bu her iki durumda da, iPhone veya iPad'inizden keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak oyunlar vardır. İşte iOS için internet gerektirmeyen en iyi oyunlar.

1. Alto’s Adventure

Alto'nun Macerası, sonsuz koşucu snowboard video oyunu. Alto'nun kontrolünü elinize alın ve And Dağları'nın yamaçlarında kayak yapın, madeni para toplayın ve işlemdeki engellerden kaçının. Alto atlamak veya gitmek için dokunmatik kontrolleri kullanın ve püf noktaları kullanarak puanları yükseltin. Tüm oyun çevrimdışı oynanıyor.

2. Alto’s Odyssey

Alto'nun Maceraları, Alto Odyssey'in devamı, orijinaliyle ilgili sevdiğiniz şeyleri tutar ve biraz daha fazlasını ekler. Yeni karakterler, yeni yerler, yeni müzik ve birkaç yeni mekanik. Eğer Adventure'ı seviyorsan, Odyssey'yi de seveceksin.

3. Monument Valley

Ro karakteri ile oynuyorsun, renkli binalar arasında dolaşıp karmaşık bulmacaları çözen küçük bir kız. Öncelikli amacınız, yeni yolları açan ekranın perspektifini değiştirme yeteneğinizdir.

Güzel görseller ve gizemli ortam, bu oyunu telefonunuzda yaşayabileceğiniz en heyecan verici ve etkileyici deneyimlerden biri yapar ve tamamen çevrimdışı oynayabilirsiniz.

4. Monument Valley 2

Monument Valley'in devamında, Ro'nun kızı olarak oynuyorsun, onu bulmak için dünyayı dolaşıyorsun. Konsept aslında aynı, ancak görseller çok daha çarpıcı, bulmaca çözme çok daha ince ve nüanslı. Grafiklerin güzelliği gerçekten daha büyük bir ekranda parlıyor ve bu da en iyi çevrimdışı iPad oyunlarından ikincisi oluyor.

5. BADLAND

Sen sadece ölmek istemeyen aşırı duygusal bir siyah topsun. BADLAND, karakterinizi tehlikeli tuzaklar ve tehlikeler dünyasına gönderen zorlu bir bulmaca oyunudur.

Dönen bıçakları, sivri uçları ve onu parçalara ayıracak diğer tehlikelere dikkat ederken topunuzu ayakta tutmak için dokunmatik kontrolleri kullanın.

Zorlu oyun sizi içine çekecek. Ürpertici müzik ve güzel gotik görseller sizi cezbedecek. Yerel çok oyunculu bir bileşen var, ancak tüm oyunlar çevrimdışı olarak oynanabiliyor.

6. BADLAND 2

BADLAND 2, özellikle karakterinizi hem sağa hem de sola hareket ettirmek için bazı baskılar yapan yeni mekanikler ekler. Oyunun özü, aynı kalır. Basit bir çevrimiçi çok oyunculu modu var, ancak öncekiler gibi bu oyun gerçekten iPhone'unuzda, sadece kulaklıklarla çevrimdışı bir oyun olarak parlıyor.

İlginizi
çekebilir
En iyi iPhone ve iPad Oyunları 2019

7. Drop7

Bu yaratıcı puzzle oyunu Tetris ve Sudoku'nun bir karışımı gibi. Kurallar basit. Hepsi beyaz olan ya da üzerinde sayıları yedi olan toplarla dolu 7 × 7 ızgaraya sahipsiniz.

Numaralandırılmış bir top, bir sütunda veya onunla aynı sayıda topun bulunduğu bir sırada olduğunda, temizlenir. Beyaz bir topun yanından temizlenirse, beyaz top çatlar ve ardından bir numaralı topu ortaya çıkarmak için kırılır.

Tetris gibi amaç, topların üstünden geçerek kaybetmemek ve bunu yaparken puan toplamaktır. Basit, ama sonsuz zorlu bir eğlence. Liderler dışındaki her şey çevrimdışı deneyimlenebilir.

8. Mini Metro 

Güzel bir arayüze sahip bir başka puzzle oyunu olan Mini Metro, kendi toplu taşıma sisteminizi oluşturmanıza olanak sağlar. Gerçek dünya şehirlerinin haritalarını kullanarak, farklı istasyonları birbirine bağlayan kendi hatlarınızı çizebilirsiniz.

Sınırlı sayıda hat, tren ve gittikçe artan sayıda istasyonunuz olduğundan, akıllıca yerleştirmeniz gerekir. İnsanlar herhangi bir istasyonda çok uzun süre beklerlerse, kaybedersiniz.

Büyük şehirlerde bulunan minimalist geçiş haritalarına benzer bir estetik ile haritalar ve yerleşim düzeni basit ve güzeldir.

9. Civilization VI

Destansı dünya strateji oyununun en son bölümü olan Civilization VI, nihayet iOS'ta. Uygarlık VI, halkınızın lideri olarak, dünyayı tarih boyunca yönetmeye çalıştığınız uzun süredir devam eden franchise'ın en son bölümüdür.

Gerçek dünya liderlerini, isimlerini ve tarihi anıtları kullanan Civ, saatlerce süren ancak hızlı zaman dilimlerinde oynamak kolay olan sıra tabanlı bir oyundur.

Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu oyunlara katılabilseniz de, çevrimdışı bir AI (yapay zeka) ile uzun bir metro veya uçak yolculuğu için fazlasıyla eğlencelidir.

10. Stardew Valley

PC'den iOS'a bir başka geçiş oyunu olan Stardew Valley, hepsinden uzaklaşmanıza ve kendi çiftliğinizi küçük bir kasabada işletmenize izin veriyor.

Güzel 8-bit grafikler, basit, rekabetçi olmayan bir oyun ve garip bir şekilde zorlayıcı zindan taraması, bu oyunu uzun bir metro yolculuğu geçirmek için en iyi yollardan biri haline getiriyor. Şehir hayatı sizi aşağı indirirken, yapmanız gereken tek şey, kabakları zamanında hasat etmek olan Pelican Town'a kaçmak.

11. Ticket to Ride

Ödüllü tahta oyunu artık cebinizde.

Ride Bilet sizi ve arkadaşlarınızı demiryolu baronları yapar, bu da ülkeyi trenle birbirine bağlayan ilk ülke olma rekabeti içindedir. Grafikler, orijinal tahta oyununa sadık kalır, çizdiğiniz ve elinize koyduğunuz sanal tren kartlarına kadar.

Solo modda oynamak için mükemmel bir oyundur. Her oyun on beş ila yirmi dakika sürer, gerçek zamanlı bir tren yolculuğunda zaman geçirmek için mükemmeldir.

İlginizi
çekebilir
En Güzel Ücretsiz iPad Oyunları