Ogznet.com
iOS ve Android için En İyi Hava Durumu Uygulamaları Paylaş:

iOS ve Android için En İyi Hava Durumu Uygulamaları

iOS ve Android için En İyi Hava Durumu Uygulamaları

En iyi Hava Durumu uygulaması 2021

Evden çıkmadan hava durumunu kontrol etmek günlük bir ritüel ve bir zorunluluk oldu. Bir bakışta hızlı bir şekilde sadece hava durumunu görmek istiyorsanız veya çok yönlü, eğlenceli bir hava durumu deneyimi istiyorsanız, doğru uygulama güne başlamanızı daha tatmin edici hale getirebilir.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Havanın durumu çoğu zaman tahmin edilemez olsa da gününüzü mahvetmemelidir. Ve bir hava durumu uygulamasına sahip olmak sizi bu gibi sürpriz hava koşullarından kurtarabilir. Hava durumunu bilmek günlük planlarınızın bozulmasını önleyebilir. Hava durumunu öğrenmek için birçok mobil uygulama mevcut. Bu en iyi hava durumu uygulamalarını akıllı telefonlarınıza yükleyebilir ve hava durumu tahminlerini saniyeler içinde alabilirsiniz.

Android ve iOS için En İyi Hava Durumu Uygulaması

Aşağıda size en iyi 11 hava durumu uygulamasından bahsedeceğiz. Stresten uzak olmak için bu en iyi hava durumu uygulamalarından herhangi birini yükleyebilirsiniz.

1. CARROT Weather

CARROT Weather - CARROT Weather, inanılmaz derecede doğru tahminler sunan güçlü bir hava durumu uygulamasıdır.

Bu en iyi hava durumu uygulaması, size komik alıntılarla hava durumu tahminleri sağlar. CARROT'un süper hassas hava durumu verileri, mevcut, saatlik ve günlük tahminlere ışık hızında erişmenizi sağlar. Ve okunması kolay ayrıntılar sadece meteorolojik tahminlerle dolu. Uygulamanın kurulumu ücretsizdir, ancak Premium abonelik, Zaman Yolculuğu gibi daha ilginç özelliklerin kilidini açabilir.

Zamanda yolculuk özelliği, son 70 yılın hava durumunu görmenizi sağlar. Ayrıca, 10 yıl sonraki hava durumunu da tahmin edebilir.

2. 1Weather

 

1Weather, Android ve iOS işletim sistemleri için tasarlanmış bir başka en iyi hava durumu uygulamasıdır. Uygulama, önümüzdeki 12 haftaya kadar size kesin tahminler sağlar. Ayrıca, gerçek zamanlı hava durumu güncellemesi, rakiplerinin çoğuna kıyasla çok hassastır. 1Weather, hava durumu güncellemelerini tek bir tıklamayla kontrol edebilmeniz için birden fazla konum kaydetmenize olanak tanır.

3. Appy Weather

 

Appy Weather, en iyi hava durumu uygulamalarından biri olarak adlandırılabilecek ödüllü bir Android özel hava durumu uygulamasıdır. Uygulama, Google Play tarafından "Gündelik Temel Öğeler" kategorisi altında "2019'un En İyisi" olarak ödüllendirildi. Eşi benzeri olmayan Zaman Çizelgesi ekranı aracılığıyla hava durumunu sade ve kullanıcı dostu bir dilde özetleyen Appy Weather, kendisini diğer tüm hava durumu uygulamalarından ayırıyor. Uygulamanın kurulumu ücretsizdir, ancak 3 katmana bölünmüş premium abonelikler vardır. Her katmanın, abone olduktan sonra sunabileceği özel bir şey vardır.

Appy Weather, hava durumu verilerini AerisWeather, Dark Sky, OpenWeather ve Foreca kaynaklarından almaktadır.

4. Overdrop

Overdrop Weather - Overdrop, bir haftaya kadar hava durumunu tahmin etmek için kullanabileceğiniz başka bir hava durumu uygulamasıdır.

Overdrop, bir haftaya kadar hava durumunu tahmin etmek için kullanabileceğiniz başka bir hava durumu uygulamasıdır. Uygulama, akıllı telefonunuz için 50'den fazla güzel hava durumu widget ile birlikte gelir. Ayrıca, bildirimin görünümünü de özelleştirebilirsiniz. Renkleri düzenleyebilir ve simgelerin konumunu değiştirebilirsiniz.

Dark Sky Weather, AccuWeather ve WeatherBit gibi önde gelen hava tahmini sağlayıcıları tarafından desteklenen Overdrop Weather, bir adım önde olmanıza yardımcı olur. 96 saatlik radar haritasını kullanın, 50'den fazla güzel widget arasından seçim yapın, ciddi durum uyarılarıyla hava durumunu takip edin ve beyazdan griye veya OLED siyaha kadar altı görünümden birini ayarlayın.

Bu en iyi hava tahmini uygulaması, fırtınalar veya diğer şiddetli hava koşulları durumunda sizi önceden uyarmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, radarı dört moddan herhangi biri için sıcaklık, yağmur, rüzgar ve nem için filtreleyebilirsiniz.

5. Storm Radar: Hava Haritası

Storm Radar - Storm Radar size 8 saatlik animasyonlu hava durumu tahmini sağlar

Storm Radar'ın size 8 saatlik animasyonlu hava durumu tahmini sağlayabilen Global Future Radar gibi ek özellikleri, onu kolayca en iyi hava durumu uygulamalarından biri haline getirir. Ayrıca uygulama, fırtına yollarını, rüzgar hızını ve fırtına bileşenlerini de tahmin edebilir.

Geçmişe ve geleceğe ilişkin yüksek çözünürlüklü (HD) 8 saatlik radar içeren tam ekran interaktif harita, gelişmiş fırtına hücresi izleme ve gerçek zamanlı şiddetli hava durumu uyarıları, seni bekleyen hava koşullarını görselleştirmene yardımcı olur. İster güncel hava durumunu görüntülemek, ister günlük ya da saatlik tahminlere bakmak istiyor ol, hepsi iPhone'unda mevcut.

Ayrıca uygulama, farklı hava durumlarını ve gök gürültüsü gibi olayları yakalamayı veya kovalamayı sevenler için çok kullanışlıdır.

6. Today Weather

Today Weather - Today Weather, dünyanın en doğru yerel hava tahminlerini sağlayan güzel ve kullanımı kolay bir hava durumu uygulamasıdır.

Today Weather, 10'dan fazla hava durumu kaynağından veri aldığından, güvenilirliği nedeniyle piyasadaki en doğru hava durumu uygulamalarından biridir. Uygulama, HERE, Accuweather.com, Dark Sky vb. kuruluşlardan verileri içe aktarır.

Uygulama ayrıca çevrenizdeki Hava kalitesi, polen alerjisi durumu ve UV indeksi hakkında sizi bilgilendirir. Doğanın gerçek güzelliğine tanık olabilmeniz için gün doğumu ve gün batımı saatleri hakkında da bilgi verebilir. 7/24 hava durumu ve yağmur ihtimali olan her şeye hazırlıklı olun.

7. WeatherBug

WeatherBug - Dünyanın en büyük profesyonel hava durumu ağı tarafından desteklenen en popüler ücretsiz hava durumu uygulamasını indirin!

WeatherBug, şu anda mevcut olan en iyi hava durumu uygulamalarından biridir. Uygulama, Android ve iOS cihazlar için mevcuttur. Uygulama, özellikle İngiltere'den kullanıcılar arasında iyi bir üne sahiptir. Ancak, bu uygulama ile uluslararası hava durumunu da kontrol edebilirsiniz. Bu son derece doğru hava durumu uygulaması, 10 günlük hava durumunu tahmin edebilir.

Dünyanın en büyük profesyonel hava durumu ağı tarafından desteklenen en popüler ücretsiz hava durumu uygulaması. WeatherBug'ın kullanımı kolaydır ve fırtına uyarılarından polen seviyelerine kadar her ihtiyacınız için tahminler sağlar. Hava durumu verileri, en hızlı uyarıları ve en iyi gerçek zamanlı tahminleri (güncel, saatlik ve 10 günlük) sunar.

Hava durumu uygulamasında, Doppler radarı, yıldırım, rüzgar, sıcaklık, uyarılar, basınç ve nem dahil olmak üzere 18 farklı hava durumu haritası bulunur.

8. The Weather Channel

 

Weather Channel, IBM tarafından geliştirilen bir hava tahmini uygulamasıdır. Uygulama hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir. Ayrıca, hava durumunu iki haftaya kadar önceden tahmin etmenizi sağlar. Weather Channel, yerel hava durumu haberleriyle canlı hava durumu tahminleri almanızı sağlar.

Ayrıca, bu uygulama aynı zamanda GPS konumunuza bağlı olarak deniz gelgitleri ve ayın evreleri hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlar. Canlı radar, sel, deprem vb. doğal olaylarda sizi uyarır.

9. What The Forecast?!!

What The Forecast?!! - gerçek anlamda dışarının ne kadar kötü olduğunu açıklayacak doğru bir hava durumu uygulaması.

Bu en iyi hava durumu uygulaması, sizi hava koşulları hakkında bilgilendirmenin eğlenceli bir yoluna sahiptir. Uygulama, akıllı telefon ekranınızda belirecek ve hava durumu güncellemeleriyle sizi eğlendirecek 9000'den fazla komik diyalogdan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Uygulama, yüksek doğrulukta hava tahminlerini vermesine yardımcı olan Aeris Hava Durumu tarafından desteklenir.

10. YoWindow

 

YoWindow benzersiz bir yeni hava durumu uygulamasıdır. YoWindow'un büyüsü, yaşadığınız yerdeki hava durumunu yansıtan canlı bir manzaradır. Örneğin, dışarıda yağmur yağarsa, YoWindow'da da yağmur yağar.

YoWindow'da güneş, gerçekte olduğu gibi tam olarak aynı anda batar ve yükselir. Ancak en iyi yanı, zamanda ileriye doğru kaydırabilmenizdir. Sadece ekranı kaydırın ve gün boyunca havanın nasıl değişeceğini göreceksiniz.

Kullanımı basitliği nedeniyle kolayca en iyi hava durumu uygulamalarından biri olarak adlandırılabilir. Kurulduktan sonra, gerçek zamanlı hava durumu güncellemeleri için bir bildirim durum paneli sağlar. YoWindow Hava Durumu ayrıca kilitli akıllı telefon ekranınız için canlı duvar kağıtları da sunar.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!