Evden çıkmadan hava durumunu kontrol etmek günlük bir ritüel ve bir zorunluluk oldu. Bir bakışta hızlı bir şekilde sadece hava durumunu görmek istiyorsanız veya çok yönlü, eğlenceli bir hava durumu deneyimi istiyorsanız, doğru uygulama güne başlamanızı daha tatmin edici hale getirebilir.

1. Hello Weather (Android, iOS): Bir Bakışta Hava Durumu

hello weather
Hello Weather, hava durumu uygulamaları arasına yeni girdi, ve hızlı bir şekilde bir hayran kitlesi kazanıyor. Uygulamanın size tek bir bakışta bilmeniz gereken şeyi sağlamasından dolayı, temiz ve düzgün tasarımı öne çıkmaktadır.

Mevcut sıcaklık ve gökyüzü bilgisini en üstte bulacaksınız.
Önümüzdeki birkaç saat içinde neler oluyor? Bir sonraki hafta tahminleri için aşağı kaydırın. Veriler, hızlı ve düzgün simgeler, grafikler ve renklerde sunulur.

Nem veya basınç gibi ek bilgiler için Hello Weather, verilerin günlük hissedilen sıcaklık için ne anlama geldiğine dair bir açıklama ekler, böylece bir meteoroloji uzmanı olmanız gerekmez. İstediğiniz hava kaynağını seçebilirsiniz.

İndir: Hello Weather - Android | iOS (Ücretsiz)

2. Aerium (Android, iOS): Temiz ve Basit Hava Durumu Bilgisi

hava durumu
Hava durumu uzmanı olmanıza gerek yok. Hava durumu uygulamanız bu işi sizin için yapıyor olmalıdır. Verileri almalı, analiz etmeli ve ne yapman gerektiğini sana söylemeli. Ve sonunda Aerium saysinde böyle bir uygulama var.

Aerium, nasıl çalıştığı konusunda oldukça görseldir. Sola doğru kaydırarak başka konumların hava durumununu ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak, Aerium güncel hava durumunu anlamak için basit ama açık bir uygulama.

İndir: Aerium - Android | iOS (Freemium)

3. HumorCast (Chrome, Android, iOS): Tarayıcınızda Hava Durumu

hava durumu
HumorCast hava güncellemeleri için komik mesajlar kullanma eğilimini başlatan nispeten ünlü bir hava durumu uygulaması.

Gününüzün çoğunu bir Chrome penceresine bakarak harcıyorsanız, ihtiyacınız olan uygulama budur.
Bu basit eklenti, sunduğu rahatlıkta kayda değer bir fark yaratıyor. Tek bir tıklama ile önümüzdeki 10 saat ve gelecek hafta için tahmini görebilirsiniz.

Ve tabi ki, HumorCast, mevcut hava durumunu ve ruh halini özetlemek için bazı temalar da hazır.
Bunu, ana bilgisayarınıza yüklemeden önce Ayarlar'daki argo seviyesini değiştirmek isteyebilirsiniz.

İndir: HumorCast - Chrome | Android | iOS (Ücretsiz)

4. Weather Puppy (android, ios): Köpek yavrusu resimleri ile her şeyi daha iyi yapmak

hava durumu
Kasvetli bir günü daha iyi ne yapabilir biliyor musun? Yavru köpekler! Papağan yavruları, mutlu yavru hayvanlar, serseri
gözlü kuklalar ve diğer öfkeli arkadaşlar bu uygulamada size günün havasını anlatmayı bekliyor.

Weather Puppy aslında içinde bolca bilgi bulunan sağlam bir hava uygulamasıdır. Tahminler, rüzgar tahminleri, ısı bölgeleri ve diğer harika görselleştirmeler için Weather Underground’ın verilerini kullanır. Ama buradaki büyük ayrıntı, temel köpek temalı hava durumu tahminidir.

Çoğu zaman, hava durumu uygulamanıza hızla bakacak ve devam edeceksiniz. O zaman neden bir sevimli köpek yavrusu fotoğrafını kontrol etmiyorsun? Ve daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyduğunuzda, Weather Puppy, eğlenceli hava durumu uygulamasının kalbinde mevcut olanlara sahiptir.

İndir: Weather Puppy - Android | iOS  (Ücretsiz)

5. Will It Rain (Web) : Basit Bir Soru Cevap, Hiçbir Uygulama Gerekli Değil

hava durumu
Dünyadaki her konum (veya kişi) bir hava durumu uygulamasına ihtiyaç duymaz. Bazıları için, cevaplanması gereken tek soru bugün yağmur yağacak mı, yağmayacak mı?. Ve Will It Rain'ın cevap verdiği tek şey budur.
Mobil veya masaüstü tarayıcınızda siteye gidin. Ya konumunuza erişim izni verin veya konumu kendiniz ekleyin. Ve birkaç saniye içinde, Will It Rain size önümüzdeki 10 saat boyunca hava durumu bilgileri sunarak, yağış olasılığını ve güneşli ya da bulutlu olacağını söyler.

Yeni Dark Sky uygulamasını kontrol ettin mi?
Uzun süredir, en iyi hava durumu web sitemiz Forecast.io'dur. Ama şimdi, bu satın alındı ​​ve yerini mükemmel bir Mac hava durumu uygulaması olan Dark Sky aldı.

Tüm hava durumu ihtiyaçlarınız için web'de veya farklı mobil uygulamalarında Dark Sky'ı kullanabilirsiniz. Ama ücretli olduğu için, yukarıda belirtilen ücretsiz uygulamaların kullanılması muhtemelen daha iyi.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 779 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" iOS ve Android için 5 Hava Durumu Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere iOS ve Android için 5 Hava Durumu Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS ve Android için 5 Hava Durumu Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "