Ogznet.com

icon iPhone

iPhone haberleri, yorumları ve satın alma tavsiyeleri dahil olmak üzere en son Apple, iPhone ve iOS uygulamaları, haberleri, yardım ve önerileri

iPhone İçin En İyi Hatırlatma Uygulamaları

iPhone Anımsatıcı uygulamasında eksik olan bir dizi özelliği bu hatırlatma uygulamalarında bulabilirsiniz. İşte benzersiz özelliklere sahip en iyi alternatif iPhone hatırlatıcı uygulamaları.

iOS ve Android için En İyi Telsiz Uygulamaları

Android ve iOS için en iyi telsiz uygulamaları ile bir arkadaşınıza veya sevdiğiniz birine hızlı bir sesli mesaj gönderebilirsiniz. Bu uygulamalar geleneksel telsiz deneyimini taklit eder. Ancak bu uygulamalar geleneksel bir telsiz deneyimini taklit ..

iPhone veya iPad'de Önbellek Temizleme

iPhone depolama alanınız neredeyse dolduysa, sorumlusu önbellek olabilir. Çok fazla uygulama kullandığınızdan, bilgileri depolamak için telefonunuzda daha fazla yer gerekir. Neyse ki, iPhone veya iPad'inizdeki önbelleği kolayca temizleyebilirsiniz. i..

iPhone için En İyi Sanal Gerçeklik Uygulamaları

Sanal gerçeklik veya diğer bir deyişle artırılmış gerçeklik, artık teknolojik bir hile olmaktan çıkıp akıllı telefonlarımıza kadar girdi. App Store'da şu anda mevcut olan en iyi iPhone sanal gerçeklik uygulamalarına bu yazımızda yer veriyoruz...

iPhone için En İyi 6 Mail Uygulaması

Bilgisayarınızın başındayken Gmail gibi bir web uygulamasından memnun olabilirsiniz, ancak iPhone veya iPad'inizden mail gönderirken daha özel bir uygulama istersiniz. En popüler iOS mail uygulamalarını en iyilerini listeliyoruz.

15 Adımda iPhone Sorunları ve Çözümleri

iPhone, birçok kişi tarafından akıllı telefon teriminin ta kendisi olarak görülen tasarım harikaları olabilir, ancak bu cihazlarda da sorunlar görülebilir. Yaygın görülen iPhone sorunları ve çözümleri okumaya devam edin.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!