Ogznet.com
iPhone İçin En İyi Hatırlatma Uygulamaları Paylaş:

iPhone İçin En İyi Hatırlatma Uygulamaları

iPhone İçin En İyi Hatırlatma Uygulamaları

iPhone İçin En İyi 7 Anımsatıcı Uygulama

iPhone Anımsatıcı uygulamasında eksik olan bir dizi özelliği bu hatırlatma uygulamalarında bulabilirsiniz. İşte benzersiz özelliklere sahip en iyi alternatif iPhone hatırlatıcı uygulamaları.

1. Microsoft To Do

Microsoft To Do, ajandanızı Outlook'tan senkronize etmek için Microsoft 365 ile entegre olur. Microsoft To Do ile günlük işlerinizi yönetin. Verimliliğinizi artırmak ve önemli konulara odaklanmak için alışveriş listeleri veya görev listeleri oluşturun, notlar alın, hatırlatıcılar ayarlayın ve daha fazlasını yapın. Üstelik, Microsoft To Do tamamen ücretsizdir.

Microsoft To Do, listelerinizi ve görevlerinizi aygıtlar arasında hızlı bir şekilde eşitlemenize ve görmenize yardımcı olur. Herhangi bir yerden erişmek için hatırlatıcıları ve görevleri Microsoft 365 ile senkronize edebilirsiniz.

Emoji, renkli temalar, karanlık mod ve daha fazlası gibi özelleştirilebilir özelliklerle listelerinizi benzersiz hale getirin.

2. MinimaList

MinimaList, yapılması gereken karmaşık işleri düzene sokmak için planlama yapmanızı sağlayan basit bir uygulamadır. Kolay bir kontrol listesi veya bir hatırlatma ile işleri yapmanıza yardımcı olacak bir görev yöneticisi.

 • Aynı görev listesini başkalarıyla paylaşabilirsiniz
 • Tekrarlanan zaman bazlı ve konum tabanlı hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz.
 • Bir hatırlatma için otomatik erteleme ayarlayabilirsiniz
 • Bulut Senkronizasyonu ile tüm cihazlardan görev listelerine ulaşın (iPhone, iPad, Mac)
 • Özelleştirilebilir bildirim sesleri, yazı tipi, arka planlar
 • Apple takvimi ile senkronizasyon

3. Any.do

Any.do, çok sayıda özelliğe sahip güçlü bir hatırlatıcıdır. Kullanması kolay tek bir uygulamada görevlerinizi, listelerinizi ve hatırlatıcılarınızı düzenleyin. Any.do, tüm cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize edilir ve yapılacaklar listenize her yerden erişilebilirsiniz.

Any.do ile takviminizi iCloud, Google veya Outlook'tan senkronize edin ve planlanan etkinliklerin yanı sıra yapılacaklar listenizi görüntüleyin. Any.do, boş zamanlarınızda tamamlamanız gereken görevleri önererek gününüzü akıllıca planlar.

Önemli şeylerin kaybolmadığından emin olmak için hatırlatıcılar ayarlayın. Tek seferlik güçlü, yinelenen ve konum tabanlı hatırlatıcılarla kritik işlerin unutulmadığından emin olabilirsiniz.

4. Todoist

Todoist, en popüler Apple Anımsatıcı uygulamasının alternatiflerinden biridir. Yeni görevler oluşturun ve bunları hashtag'lerle projelere ekleyin. Yinelenen teslim tarihleri ​​belirleyin, öğeleri farklı kişilere devredin ve daha iyi organizasyon için renk kodlu öncelikler atayın.

Todoist'i aşağıdakileri yapmak için kullanın:

 • Görevleri aklınıza geldiği anda yakalayın ve düzenleyin.
 • Hatırlatıcıları ve yapılması gereken son tarihleri ​​hatırlayın.
 • "Her Pazartesi" gibi tekrarlanan bitiş tarihleri ​​ile kalıcı alışkanlıklar oluşturun.
 • Başkalarına görevler atayarak projelerde işbirliği yapın.
 • Görevlerinizi öncelik düzeyleriyle önceliklendirin.
 • Kişiselleştirilmiş verimlilik trendleriyle ilerlemenizi takip edin.
 • Gmail, Google Takvim, Slack, Amazon Alexa ve daha fazlası gibi araçlarınızı entegre edin.

5. OmniFocus 3

Her gün daha fazlasını başarmak için OmniFocus'u kullanın. Projeler ve görevler oluşturun, bunları etiketlerle düzenleyin, şu anda neler yapabileceğinize odaklanın ve işlerinizi yapın.

OmniFocus yoğun günlük yaşamınızdaki her şeyi yönetir. Görevleri düzenlemek için projeleri kullanın ve ardından projeleri organize etmek için etiketler ekleyin. Hareket halindeyken görevleri kolayca girin ve zamanınız olduğunda bunları işleyin. Yapılacak işlerin üstesinden gelmek için hem görevleri hem de takvim etkinliklerini gösteren Tahmin görünümüne dokunun. Projelerinizi ve görevlerinizi takip etmek için İncele perspektifini kullanın.

6. Things 3

Things 3, Apple Anımsatılar'a alternatif ödüllü bir uygulamadır. Takvim etkinliklerinin yanı sıra görevleri görüntülemenize, öğelere kontrol listeleri veya hatırlatıcılar eklemenize, projeleri farklı klasörlerde gruplamanıza ve gününüzü Bugün listesinde düzenlemenize olanak tanır. Things 3, her projenin yanında ilerlemenizi gösteren kullanışlı bir grafik gösterir.

Uygulamanın sağ alt köşesindeki Magic Plus Düğmesini kullanarak, Başlıklar altındaki görevleri ayırabilir veya tam olarak istediğiniz yere yeni öğeler ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken düğmeyi gitmesini istediğiniz yere sürükleyip bırakmaktır.

7. Habitica

Motive olmak ve düzenli kalmak için hayatınıza bir oyun gibi davranın! Habitica, hedeflere ulaşırken eğlenmeyi kolaylaştırır.

Habitica bu listedeki diğer anımsatıcı uygulamalarından biraz daha farklıdır. Alışkanlıklarınızı, günlük hedeflerinizi ve yapılacaklar listenizi girin ve ardından özel bir karakter oluşturun. Görevleri tamamladığınızda puan kazanırsın ve bunu da oluşturduğunuz karakteri yükseltmek ve yeni aksesuarlar satın almak için kullanabilirsin.

Habitica tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar ve abonelikler de sunuyor.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!