iPhone için En İyi 6 Hava Durumu Uygulaması

iPhone için En İyi 6 Hava Durumu Uygulaması

Önceden yüklenmiş olarak gelen iPhone hava durumu uygulaması, yeni başlayanlar için harika bir uygulama. Ancak, daha doğru tahmin verileri sağlayan veya kişisel zevklerinizle daha uyumlu bir şekilde görüntüleyen bir alternatif hava durumu uygulaması dünyası var. Şu anda yüklediğiniz programın yerine kullanmanız gereken en iyi iPhone hava durumu uygulamalarından altı tanesi bu yazıda.

1. Weather Line: En Akıcı iPhone Hava Durumu Uygulaması

Weather Line tamamen eşsiz bir hava durumu raporu tasarımına sahiptir.

iOS hava durumu uygulamalarıyla ilgili en büyük sorun, hepsinin bir süre sonra aynı görünmeye başlamasıdır. Diğer platformlarda da aynı sorun var. Weather Line'ın arkasındaki geliştiriciler bu sorunu yalnızca dev güneş ikonları gibi tipik hava durumu uygulama klişelerini reddetmekle kalmadı, aynı zamanda bir hava durumu raporunu yorumlamak için yepyeni bir görsel stil icat ettiler.

Weather Line, ilk bakışta inanılmaz derecede basit görünüyor ancak aslında bir akıllı telefon hava durumu uygulamasından istediğiniz bilgilerinin çoğunu içeriyor. Yatay çizgiler sıcaklığı iletmek için yukarı ve aşağı eğimlidir, güneşli, karlı veya yağmurlu ise küçük simgeler ifade eder; Beş dakika içinde başlayan fırtına gibi önemli duyurular, uygulamanın alt kısmında İngilizce olarak oluşturulur.

2. Weathertron: Minimalist İçin Bir iOS Hava Durumu Uygulaması

WeatherTron, hava durumu raporları için farklı bir grafik stili kullanır.

Weathertron, insanların tahmin verilerini nasıl kullandığını yeniden keşfetmeye çalışan bir başka iPhone hava durumu uygulamasıdır ve kesinlikle başarılıdır. Yaklaşık $1,99'lık uygulama neredeyse sıfır metin içeriyor ve bunun yerine renkli çubukların ve grafiklerin yaratıcı kullanımıyla hava koşullarını ve sıcaklığı iletiyor.

Weatherton neredeyse uzaktan dijital sanat gibi görünüyor, ama birkaç dakika kullanımdan sonra, tasarım estetiği mantıklı olmaya başlıyor ve hava uygulamasının bu tarzının ne kadar etkili ve rahatlatıcı olduğunu anlamaya başlayacaksınız.

3. RadarScope: Profesyoneller için Hava Durumu Uygulaması

RadarScope meraklıları için bir iPhone hava tahmin uygulaması.

RadarScope, yağmurun yağma ihtimalini kontrol etmek yerine, günün havasının arkasındaki bilim ile ilgilenenler için son teknoloji bir iPhone uygulamasıdır. Uygulama, her birkaç dakikada bir güncellenen verilerle şaşırtıcı ayrıntılarda fırtınaları, tornadoları ve diğer hava koşullarını izlemek için NEXRAD Seviye 3 ve Süper Çözünürlüklü radar verilerini görüntülemenizi sağlar. RadarScope, sıradan kullanıcılara değil, özel hava durumu meraklılarına yönelik bir uygulamadır.

4. Weather Live°: iPhone için En İyi Hava Durumu Uygulaması

Weather Live° çarpıcı fotoğraf arka planlar sağlar.

Weather Live°, neredeyse her türlü hava durumu takibi desteği ile en kapsamlı iOS hava durumu uygulamalarından biridir; sıcaklık, yağış, neme ve rüzgara kadar tüm bilgileri sağlar. Hava tahminleri günlük veya haftalık olarak mevcuttur ve her bir okuma, arka planda kullanılan dinamik hava fotoğrafçılığı ile artırılmıştır.

Weather Live° uyarı bildirimlerini, iPhone'un Bildirim Merkezi için özel bir hava widget'ını ve mevcut hava koşullarına bağlı olarak görünümü değiştiren Ana Ekrandaki bir uygulama ikonunu destekler; yağmur yağıp yağmadığını kontrol etmek için uygulamayı açmanıza bile gerek yok.

5. BeWeather 2 Pro: En Kolay iPhone Hava Durumu Uygulaması Yükseltmesi

iPhone'da BeWeather 2 Pro, bir sürü hava tahmini özelliği sunuyor.

BeWeather 2 Pro, varsayılan iPhone hava durumu uygulamasının tasarımını alır ve yeni radar ve uydu görüntüleri, fırtına ve kasırga izleyicileri ekleyerek onu geliştirir ve 10 farklı tema ve 100 alternatif hava durumu ile uygulamanın görünümünü tamamen kişiselleştiren simgeler yer alır.

Navigasyon, resmi iPhone hava durumu uygulamasıyla tam olarak aynı şekilde çalışır. Bu nedenle, iPhone'unuzdaki yerleşik hava durumu uygulamasını rahat bir şekilde kullanıyorsanız, kendinizi BeWeather 2 kullanırken neyi değiştireceğinizi merak etmeyeceksiniz.

6. Fresh Air: Verimlilik İçin En İyi Hava Durumu Uygulaması

Fresh Air, şık hava durumu grafiklerini ve tahmin verilerini içerir.

Fresh Air, iPhone'un takviminden etkinlik verilerini çekerek ve aynı zaman dilimi için hava durumu raporunun yanında görüntüleyerek diğer birçok iOS hava durumu uygulamasından ayrı olarak kendini ayarlar. Bu entegrasyon Fresh Air'i ikisi-bir-arada bir çözüm haline getiriyor ve uygulamalar arasında çapraz-kontrol için geçiş yapmaktan rahatsız olanlar tarafından takdir edilecek.

Bu iPhone hava durumu uygulaması, tümüyle takvim işleviyle ilgili değil. Fresh Air ayrıca, günlük hava durumunu kontrol etmek için temel hava durumu uygulama özelliklerini destekler ve oldukça sanatsal bir grafikte sunulan yedi günlük hava durumu verilerini sunar.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile