Ogznet.com
iPhone için en iyi Bluetooth Kulaklıklar 2021 Paylaş:

iPhone için en iyi Bluetooth Kulaklıklar 2021

iPhone için en iyi Bluetooth Kulaklıklar 2021

iPhone uyumlu Bluetooth kulaklık tavsiye 2021

Apple tüm yeni iPhone’larda kulaklık jakını kaldırıyor. Bu yüzden, iPhone için artık kablosuz kulaklık kullanmanız gerektiğini akılda tutarak, iPhone için birkaç kablosuz Bluetooth kulaklığa göz atalım.

Bir Apple kullanıcısıysanız, muhtemelen Apple'ın kulaklık ürünlerine bakmışsınızdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok geniş bir yelpazeye sahip değiller. Bu listedeki tüm Bluetooth kulaklık önerileri Apple'ın W1 / H1 yongasını kullanan ürünler değildir. Bu çipler, kulaklıkların birçok Apple cihazı ile çok daha kolay eşleşmesine izin verirken, çok gerekli değillerdir. Çünkü herhangi bir Bluetooth kulaklık da iPhone ile sorunsuz çalışacaktır. Eski model bir iPhone için kablosuz bağlantı kurmanız gerekmese de, daha yeni iPhone'larda artık kulaklık jakı olmadığından ve ekstra donanım kullanılmasını gerektirdiğinden Bluetooth kulaklık kullanımı çok daha kolaydır.

Aşağıda iPhone kullanıcılarının satın alabileceği en iyi Bluetooth kulaklık tavsiyeleri yer almaktadır. En iyi kablosuz kulaklıklar, mikrofonu sorunsuz çalışan, ses kalitesi yeterli ve gerçek anlamda en iyi kablosuz kulaklıklardır.

1. iPhone için en iyi kablosuz kulaklık: AirPods Pro

AirPods Pro - iPhone için en iyi kablosuz kulaklık Apple AirPods Pro'dur

iPhone için en iyi kablosuz kulaklık Apple AirPods Pro'dur. Bu kulaklıklar çok yönlü bir genel performansa sahiptir ve H1 çipleri, onları eşleştirmeyi ve Apple cihazlarıyla iyi bir bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Bu iyi yapılandırılmış kulak içi kulaklıklar, rahat ve sağlam bir oturuşa sahiptir ve mümkün olan en iyi uyumu elde etmenize yardımcı olmak için birkaç farklı boyutta kulaklık ucu ile birlikte gelir.

Oldukça nötr, dengeli bir ses profiline sahipler, bu da onları birçok farklı türde ses içeriğini dinlemek için uygun hale getiriyor. ANC özellikleri sayesinde mükemmel ses yalıtımına sahiptirler, böylece gürültülü bir ofiste veya toplu taşıma araçlarında olsanız bile dikkatiniz dağılmadan müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Sesi çok fazla açmanız durumunda bile dışarı sızan ses oldukça zayıftır, böylece çevrenizdekileri rahatsız etmeden sesi yükseltebilirsiniz.

Ne yazık ki, entegre mikrofonları hayal kırıklığı yaratan bir kayıt kalitesine sahiptir. Bu yüzden sadece telefon görüşmeleri yapmak için iyi bir seçimdir. Ayrıca, tek bir şarjla yalnızca beş saatten biraz daha fazla dayanırlar ve bu, sabah 9 akşam 5 gibi bir mesai için yetmeyebilir. Bununla birlikte, taşınabilir şarj kutuları, yaklaşık beş ekstra şarj süresi sunar, bu da hareket halindeyken şarj etmeyi kolaylaştırır.

AirPods Pro'yu diğer benzer Apple ürünlerinden ayıran şey, bunların artık kulağa daha iyi oturmasına ve kulaktan düşmesine engel olan silikon kulaklık uçlarına sahip olmasıdır.

2. iPhone için en iyi kablosuz spor kulaklıkları: Powerbeats Pro Totally Wireless Kulak İçi Kulaklık

Powerbeats Pro - Totally Wireless Kulak İçi Kulaklık

iPhone için en iyi kablosuz spor kulaklıkları Beats Powerbeats Pro'dur. Bu Bluetooth kulaklık; kulak içi, sağlam, hafif bir plastik yapıya ve çok sağlam bir oturuşa sahiptir, kulak kancası tasarımı sayesinde yoğun egzersizler sırasında bile kulağınızda kalmasını sağlar.

İster müzik ister sesli kitap olsun, egzersiz yaparken dinlediğiniz her türlü içeriğe uyan iyi dengelenmiş bir ses profiline sahiptirler. Ayrıca, iOS aygıtlarıyla hızlı ve sorunsuz bir şekilde eşleşmelerini sağlayan Apple'ın H1 yongasına da sahiptir. Ortam gürültüsünü tam olarak engellemeseler de, dışarıda koşuyorsanız ve çevrenizden haberdar olmak istiyorsanız bu yardımcı olabilir. 11 saatin üzerinde pil ömrü vardır.

Ne yazık ki, iOS arayüzleri, dinleme deneyiminize ince ayar yapmak için özel bir yardımcı uygulama kadar çok özelleştirme seçeneği sunmuyor. IPX4 derecelendirmeleri de spor kulaklıklar için düşük seviyededir ve bu fiyat noktasında biraz hayal kırıklığı yaratır. Yine de, sağlam, kulağa rahat oturması ve çok yönlü ses profilleri sayesinde, koşu ve egzersiz için en iyi kablosuz kulaklıklar arasındadır.

3. Telefon görüşmeleri ve müzik için gerçek kablosuz kulaklık: Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65T Bluetooth Kulaklık - Biraz daha uygun fiyatlı iPhone Bluetooth Kulaklık

Jabra'nın üçüncü nesil tamamen kablosuz kulaklıkları, kendi kategorisindeki en iyi modeller arasında yer alıyor. Sadece önceki Elite'ten kulağa daha iyi uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda daha iyi pil ömürleri var.

Kablosuz kulak içi kulaklıklar ile görüşmeler son derece nettir. Dörtlü mikrofon teknolojisi aramalarınızda rüzgâr gürültüsünü etkili olarak azaltır ve sadece 6 mm büyüklüğündeki gelişmiş hoparlörler ile çevrenizdeki sesleri izole eder veya daha rahat duyabilmenizi sağlar.

Gerçek kablosuz kulak içi kulaklığınızdaki sesi, Jabra Sound+ uygulamasında bulunan ekolayzer ile kişiselleştirebilirsiniz. Gelişmiş ekolayzer üzerinden duyduğunuz sesi kişiselleştirebilir ve müziği tam duymak istediğiniz gibi dinleyebilirsiniz.

Tek şarj 5 saate kadar kullanım imkanı sunarken ve ürünle birlikte gelen cep boyutlarındaki şarj birimi ile 15 saate kadar kullanım süresini uzatılabilirsiniz.

Jabra Elite 65t’nin IP55 sertifikalı tasarımı, su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar.

4. iPhone için daha uygun fiyatlı Bluetooth kulaklık: Anker Soundcore Liberty Air

Anker Soundcore Liberty Air - Stereo Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık

Apple'ın Airpod ürünleri için çok para harcamak istemiyorsanız, Anker'in SoundCore Liberty Air tamamen kablosuz kulaklıkları uygun fiyatlı mükemmel bir alternatiftir. Ürünle birlikte verilen kulaklık uçları ile sağlam bir yalıtım elde ederseniz, ayrıca AirPod'lardan daha iyi ses sağlar.

Sağlam kablosuz performans, beş saatlik pil ömrü sunar ve ekstra üç şarj sağlayan kompakt bir şarj kutusu ile birlikte gelir. Yalnız şarj kutusu USB-C yerine standart Mikro USB kullanır.

İlk bakışta Liberty Air, AirPod'lara benziyor. Bununla birlikte, farklı olan, kulak kanallarınızı kapatan ve çevrenizdeki gürültüyü pasif bir şekilde boğan silikon uçlu ses yalıtımlı bir tasarıma sahip olmalarıdır.

Kulak içi gürültü yalıtımlı kulaklıklar söz konusu olduğunda, ses kalitesini ve bas performansını optimize etmek için sıkı bir sızdırmazlık sağlamak çok önemlidir. Kutuya dahil edilen farklı kulak uçları setiyle (ekstra küçük, küçük ve orta uçlar da var) kulağınızda mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz, böylece kulaklıklar kulaklarınıza AirPod'lardan çok daha güvenli bir şekilde oturur. Kulaklıklar, IPX5 suya dayanıklılık sertifikası ile suya dayanıklılar.

İlginizi çekebilir

Kulaklık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kulaklık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

5. Gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık: Sony WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3 - Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

Sony, WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıklar ile bizi bir kez daha etkiledi. Bu kulaklıklar, düşük kaliteli ortam gürültüsünü başarılı bir şekilde azaltır. Bunu daha yüksek bas ve tizi ile sağlar.

WF-1000XM3'ün avantajlarından biri, üç ses modu arasında geçiş yapma yeteneğidir: gürültü engelleme, ortam sesi modu ve kapalı. Bu modlarda değişiklik yapmak için bir uygulama vardır. Diğer gerçek kablosuz uygulamaların aksine, Sony | Headphones Connect uygulaması, işlevsel ve kullanımı kolay özellikler sunar. Sony, bağlantı için ses kalitesine veya ses kalitesi için bağlantıya öncelik vermenize olanak tanır.

Yine de dikkat edilmesi gereken ilk şeylerden biri pil ömrüdür. Kulaklıklar tek şarjla 6 saat kullanım sağlarken, şarj kutusu 3 kez şarj imkanı sunar. Böylece, gürültü Engelleme ve Bluetooth bağlantısı kullanılırken toplamda 24 saat şarj ömrü sunar.

Sonuçta, her ürünün pozitif ve negatif yönleri vardır, ancak aktif gürültü engelleme özelliğine sahip en iyi iPhone kulaklıklarını arıyorsanız, bu iyi bir tercih olabilir.

6. Ses kalitesi için en iyi iPhone kulaklıkları: Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 - Gerçek Kablosuz Kulaklıkların En İyisi

Listelenen diğerleri gibi, Sennheiser’in gerçek kablosuz gürültü önleyici kulaklıkları, optimum iOS ortam oynatma için AAC'yi destekler. Klasik müzikten rock'a, hip hop müzikten akustiğe, her türlü müzik türüne uygun bir şekilde tasarlanan 7 mm'lik dinamik sürücüler, yeni MOMENTUM True Wireless 2'ye zengin ve derin bass, doğal mid frekanslar ve detaylı tiz sesleri sağlıyor. Artı olarak, dinleme deneyiminizi yerleşik ekolayzer ayarlarıyla kendi tercihlerinize göre geliştirebilir ve inanılmaz ses kalitesinin keyfini kendi kurallarınıza göre çıkarabilirsiniz.

Kulaklıkta 7 saat, şarj kutusunda 21 saat ile toplamda 28 saatlik şarj süresi sunar. Ayrıca 60 günlük bekleme süresi ile kulaklıklarınız uzun süre şarjlı halde kalabilir.

Ses seviyesini, müziğin ve aramaları iki tarafta da kişiselleştirilebilir dokunmatik yüzey ile kontrol edebilirsiniz.

IPX4 sıçramaya dayanıklı tasarım ile sporda veya yağmur altında kulaklıklarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!