iPhone için en iyi Bluetooth Kulaklıklar

iPhone için en iyi Bluetooth Kulaklıklar

iphone uyumlu bluetooth kulaklık,iphone bluetooth kulaklık teknosa,iphone 7 uyumlu bluetooth kulaklık,iphone için bluetooth kulaklık tavsiyesi,iphone kulaklık özellikleri,iphone bluetooth kulaklık eşleştirme,iphone bluetooth kulaklık vatan,iphone uyumlu bluetooth kulaklık tavsiye

Tek Kulaklı Kulaklıkların Bitişi?
Bluetooth kulaklığı düşündüğünüzde, muhtemelen bir kişinin kulağından asılı bu büyük dikdörtgen cihazlardan birini görüntülüyorsunuz.

Bu düşünceleri aklınızdan çıkarın. Tek kulaklı kulaklıklar dönemi neredeyse bitti. Artık tıknaz tasarıma sahip olmanıza gerek yok. Kablosuz kulaklık alırken bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri budur.
Modern Bluetooth kulaklıklar neredeyse tümünde çift kulaklı bir yaklaşım kullanır. Stereo ses, dahili mikrofonlar ve çağrı kontrol düğmeleri sunarlar.

İşte iPhone için en iyi Bluetooth kulaklıkları.

1. BeatsX

Beats 2008 yılında rap superstar Dr. Dre tarafından kuruldu. Bir süre için, markanın kulaklıkları ciddi bir ses cihazından daha çok, moda aksesuarı olmakla suçlandı.

Ancak Apple, 2014 yılında şirketi 3.2 milyar dolara satın aldığında tarihinin en büyük satın alımını yaptı. Buradan, kalite gelişmeye başladı. Marka Apple’ın mülkiyetine göre dönüştüğü için Beats donanımının Apple’ın donanımıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşmesi sürpriz değil.

BeatsX, Apple’ın W1 yongasını içerir. Bir iCloud hesabınız olduğu sürece, çip Apple cihazları arasında kolayca geçiş yapmanıza izin verir. Ek olarak, BeatsX RemoteTalk'a sahiptir. iPhone'unuzla arama yapmak ve etkileşimde bulunmak için Siri uyumlu bir yoldur. Ayrıca hızlı şarj etmekten de yararlanabilirsiniz. Sadece beş dakika şarj, size iki saatlik sürekli kullanım sağlayacaktır.

BeatsX kulaklıklar siyah ve gümüş renkte mevcuttur.

2. Plantronics Voyager 5200

Sayı azalıyor olsa da, dikkate değer bazı tek kulaklı taraflı kulaklıklar var. Grubun en iyisi tartışmasız Plantronics Voyager 5200.
Temel özellikleri arasında, sessiz bir uyarı (kulaklığınız kapalıyken yanlışlıkla konuştuğunuzda sizi bilgilendirir), bir IPX4 suya karşı koruma derecesi ve bir dizi akıllı sensör bulunur.

Sensörler, cihazınızı giyip giymediğinizi algılayabilir ve bir aramanın sesini buna göre yönlendirir, artı gürültü önleme ve ses netliğini artırmak için rüzgar yönünü ve arka plan gürültüsünü izleyin.

iPhone kullanıcıları, cihazın Siri entegrasyonunu takdir edecekler. Çıkıntılı mikrofon üzerinde bir ikisi bir arada düğmesi Apple'ın akıllı Asistanı ile sohbet sağlar. Biriyle sohbet ederken sesinizi kapatmak için düğmeyi de kullanabilirsiniz.

3. JBL Reflect Mini BT

JBL Reflect Mini BT kulaklık, BeatsX'in yapısında geliyor. Eller serbest görüşmeyle birleştirilmiş son teknoloji ses özelliklerine sahip şık ve hafif bir cihaz.

Kulaklıkta 5,8 mm dinamik sürücüler ve 10Hz-22kHz frekans var. Sol kulaklığın kablosunda yerleşik bir çağrı yönetimi aracı var.

İlginç bir şekilde, JBL Reflect Mini BT joggers ve bisikletçilerin dikkatini çekmek için LBell Bluetooth Kulaklık ile rekabet ediyor. Geceleri yollarda olduğunuzda diğer insanlara varlığınızı bildirmek için boyun askısının arkasındaki yansıtıcı bir şeride sahiptir.

Sekiz saatlik müzik çalma veya tek bir şarjla 13 saat konuşma süresi bekleyebilirsiniz. Ancak, bazı kullanıcılar uyku modunun eksikliğinden şikayetçiler. Kulaklık, uzun süre kullanılmayan bir süreden sonra pil ömründen tasarruf için otomatik olarak bekleme moduna geçmez.

JBL Reflect Mini BT siyah, mavi, pembe ve turkuaz renklerde mevcuttur.

5. Jabra Steel

Bu listedeki ikinci tek taraflı kulaklı Bluetooth kulaklık Jabra Steel. Piyasadaki en sağlam ve dayanıklı cihazlardan biridir.
Özellikle, eskrimcilerin veya yıpranmanın doğal olarak yüksek olduğu yerlerde çalışan insanlara yöneliktir. Bununla birlikte, aynı zamanda yürüyüşçüler, kampçılar ve uzak konumlarda görüşme yapması gereken diğer kişiler için mükemmel bir seçenektir.

Toza ve su direncine ve düşmeye karşı korumanın yanı sıra, Steel’in yaratıcıları da diğer etkilere karşı dayanıklılıklarını da düşündü. Örneğin, büyük bir güç, sesli arama ve sesli komut düğmelerine sahiptir, yani eldivenlerinizi çıkarmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sesli komut butonları, size eller serbest olarak birçok görevi yerine getirmenizi sağlayan Siri'ye doğrudan bir bağlantı verecektir.

Ancak Jabra Steel'in ses kontrol düğmeleri yoktur; bunu cihazınızdan değiştirmeniz gerekir. Yüksek sesli ortamlarda çalışan insanlar için ideal değildir.

Dayanıklı özelliklerinin yanında, Jabra kulaklık etkileyici gürültü önleme özelliklerine sahiptir. Muhtemelen, geliştiricilerin, bu eksik ses düğmelerine asla ihtiyacınız olmadığından emin olmaya çalıştıkları içindir.

Stereo Bluetooth Kulaklık FINEBLUE MATE7
İlginizi Çekebilir

Stereo Bluetooth Kulaklık FINEBLUE MATE7

Kulaklık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
İlginizi Çekebilir

Kulaklık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile