iPhone için En İyi Hava Durumu Uygulamaları 2019

iPhone için En İyi Hava Durumu Uygulamaları 2019

Hava durumu hakkında bilgi sahibi olmak, güne hazır başlamanızı sağlar ve hatta başkaları ile iyi bir sohbet başlatıcısı olarak bile hizmet edebilir. Telefonunuzdan hava durumunu kontrol etmek hiç olmadığı kadar kolaylaştı. iPhone'unuzda yerleşik Hava Durumu uygulaması bulunurken, bazen yeterince ayrıntılı veriler sunmaz. Daha fazla ayrıntı istiyorsanız, App Store'da bir çok seçenek var.

Bunlar bilinen en iyi iOS hava durumu uygulamaları.

1. The Weather Channel

Hava tahmin uygulaması denince, The Weather Channel'ı geçmek zor.

iPhone için The Weather Channel uygulaması, bir ton ayrıntılı bilgi toplayabilen basit bir arayüzle sizi karşılar. Rüzgar hızı, nem ve UV endeksi bilgisi ile birlikte günlük, saatlik ve hatta 15 günlük bir tahmin elde edersiniz. Bu uygulama aynı zamanda bölgedeki hava ile ilgili yol koşullarından sizi haberdar eder. Yerel ve ulusal fırtınalarla ilgili haber ve videolarla veya hava ve doğa ile ilgili bilimsel keşiflerle geliyor.

The Weather Channel uygulamasını, ilgili haberler de dahil olmak üzere tüm hava durumu ihtiyaçlarınız için düşünün. Ara sıra reklamlar görüntülenir ancak ücretsizdir. Bu reklamları bir uygulama içi satın alma yoluyla kaldırabilirsiniz.

2. MyRadar Weather Radar

Daha ayrıntılı hava durumu tahminleri ve radar haritaları arayanlar için MyRadar indirmeye değer.

MyRadar herkes için hızlı ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Çevrenizdeki havanın genel canlı radarını görüntüleyen full HD haritayı açar. Hava haritalarına ek olarak, yağış grafikleri, nemlilik, çiy noktası ve görünürlük ayrıntılarıyla birlikte, saatlik ve beş günlük hava durumu tahminlerini de elde edersiniz.

MyRadar uygulaması ara sıra görünen reklamlarla ücretsizdir ve ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri içerir. Bununla birlikte, bir uygulama içi satın alma işlemi ile reklamları kaldırabilirsiniz. Hurricane Tracking gibi diğer premium özelliklere uygulama içi satın alımlar yoluyla ulaşılabilir.

3. Dark Sky

Dakikalar bazında hava durumu tahminlerini istediğinizde, Dark Sky en iyi seçeneğinizdir.

Dark Sky birçok hava durumu uygulaması arasından bir favori olarak çıktı. Kesin konumunuz için en güncel hava raporlarını sunar ve hatta bir sonraki saat için hava tahminlerini bile sağlar. Bu özellikle yağmur veya kar varsa kullanışlıdır.

Gelecek 24 saat için saatlik tahminlerin yanı sıra yedi günlük tahminleri inceleyebilir ve böylece önümüzdeki haftadan haberdar olabilirsiniz. Dark Sky'dak, küresel haritalar, güzel renk kodları aracılığıyla size yağış veya sıcaklıkları gösterebilir.

İsterseniz sonraki saatlik yağış, günlük özetler, şiddetli hava uyarıları ve şemsiye veya güneş koruyucu hatırlatıcıları için Hava Durumu Bildirimleri'ni etkinleştirin. Bilmek istediğiniz şartlar için özel bir bildirim oluşturma seçeneği de vardır.

Dark Sky ücretli bir uygulamadır, ancak abonelikler veya uygulama içi satın alımların arkasına kilitlenmiş özellikler hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

4. CARROT Weather

Bir alay ve zekâ karışımı olan bilgilendirici hava uygulaması istiyorsanız, CARROT Weather'ı kontrol etmelisiniz.

CARROT, önemli olan tüm bilgileri gösteren muhteşem bir arayüze sahiptir. Mevcut sıcaklığı, kaç derece hissedildiğini, yağış ihtimalini, rüzgar yönünü ve hızını ve ayrıca saatlik ve 7 günlük hava tahminlerini bulacaksınız.

CARROT Weather, hava durumu uygulamalarının sıkıcı olması gerekmediğini kanıtlar. CARROT Weatherücretliyken, aynı zamanda “The Premium Club” da sunuyor. Bu, bildirimler, özelleştirme, alternatif hava durumu verileri kaynakları ve arka plan Apple Watch güncellemeleri gibi özellikleri içeren bir abonelik.

5. Yahoo Weather

Yahoo Hava Durumu, bulunduğunuz yerden gerçek fotoğraflara odaklanan çarpıcı bir arayüz ile hava durumunu canlı olarak verir.

Yahoo Hava Durumu ile, havanın ne getireceği önemli değil, sizi hazırlıklı tutacak saatlik, beş günlük ve 10 günlük hava tahminlerini alırsınız. Tüm hava durumu bilgileri, bulunduğunuz yerin bir Flickr fotoğrafının üstünde, mevcut hava koşullarını da yansıtan bir kaplama olarak görüntülenir.

Yani eğer şu an yağmur yağıyorsa, fotoğrafta yağmur yağacak. Bu, dışarının nasıl göründüğünü görselleştirmenize yardımcı olur ve daha kişiselleştirilmiş deneyim sağlar.

Gerçek hava durumu meraklıları, Yahoo Hava Durumu'nu istediğiniz kadar çok veya az bilgi gösterecek şekilde özelleştirebilir. Canlı radar haritaları, yağış bilgileri, güneş ve rüzgar ve daha fazlasını gösterme seçeneği var.

6. Weather Up

Weather Up, Weather Atlas'ın yenilenen sürümüdür. Hava durumu verilerini kişiselleştirmek isteyenler için harika.

Weather Up ile birden fazla konumu kaydedebilir ve onlara özel bir ad ve simge verebilirsiniz, böylece favorilerinizi daha kolay tanıyabilirsiniz. Saatlik ve 10 günlük hava tahminleri, haftanın tamamı boyunca sizi bilgilendirir. Weather Up ayrıca, okunması kolay ve havanın istediğiniz zaman nasıl göründüğünü size gösteren güzel canlı hava haritalarına da odaklanır.

Bir Weather Up Pro aboneliği seçerseniz, Etkinlik Tahmini dahil daha da kullanışlı özellikler elde edersiniz. Bununla, takviminizdeki yaklaşan etkinliklerin tahminlerini alabileceksiniz, böylece vaktinde nasıl giyineceğinizi bileceksiniz. Bu özellik tek başına Pro aboneliğine değer, özellikle de çok fazla dış mekan etkinliği varsa.

7. Weather Line

Bilgilendirici olarak basit ve temiz bir hava durumu uygulaması isteyenler için, Weather Line iyi bir seçenektir.

Weather Line, özellikle gün boyunca hızlı tahmin bilgisi almak için yapılmış bir hava durumu uygulamasıdır. Birden çok kaydedilmiş konumdan hızlıca geçiş yapabilirsiniz; Her yerel ayar, saatlik, günlük ve hatta aylık tahminler için bir çizgi grafik görüntüler. Nem, yağış, çiy noktası, rüzgar, UV endeksi ve daha fazlası gibi verileri de alırsınız. Yağmur yağıyorsa, önümüzdeki saat için yağışın ne kadar şiddetli olduğunu gösteren bir grafik var.

Weather Line'ı rakiplerinden ayıran bir özellik, aylık ortalamaları tutması, bu da seyahat planlamasını kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Weather Line'daki tüm veriler Forecast.io'dan gelir, bu yüzden oldukça doğru ve kesindir.

Weather Line başka bir premium uygulamadır, ancak aboneliği veya uygulama içi satın alması yoktur.

iPhone için En İyi 6 Hava Durumu Uygulaması
İlginizi Çekebilir

iPhone için En İyi 6 Hava Durumu Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile