Ogznet.com
iPhone Arama Kaydetme Ücretsiz Uygulamalar Paylaş:

iPhone Arama Kaydetme Ücretsiz Uygulamalar

iPhone Arama Kaydetme Ücretsiz Uygulamalar

iPhone görüşme kaydedici 2021

Bir Android telefon kullanıyorsanız, arama kaydetme söz konusu olduğunda bunu kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Ancak Apple’ın güvenlik odaklı yaklaşımı nedeniyle, iOS uygulamaları iPhone’daki telefon görüşmelerini doğrudan kaydedemez. Peki iPhone görüşme kaydı nasıl yapılır?

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Peki, iPhone için en iyi arama kaydedici uygulamaları arasından en iyisini nasıl seçebilirsiniz? iPhone için en iyi görüşme kaydedici uygulaması, kayıtlı dosyaları düzenlemek, dinlemek veya paylaşmak için ek kullanışlı araçlarla birlikte kaliteli telefon görüşmesi kaydına sahip olmalıdır. Bu özelliklerin yanı sıra uyumluluk ve kullanıcı incelemelerini göz önünde bulundurarak, aşağıdaki içerikte iPhone görüşme kaydedici en iyi uygulamalara göz atın.

Görüşme kaydı neden yapılır ve yasal mıdır?

Görüşme kaydı için birkaç sebep olabilir. Belki birisi ile önemli bir konuşma yapıyorsunuz ve daha sonra dinlemek gerekebilir. Telefon görüşmeleri yapan gazeteciler, içeriği daha sonra dinlemek için bir arama kaydı tutar.

Dikkat: Arama kaydı bulunduğunuz yerde yasadışı olabilir!

Apple’ın ve hatta Google’ın görüşme kaydetmeyi istememesinin nedeni, yasal sonuçlarıyla ilgili olabilir.

Telefon görüşmelerini kaydetmeye başlamadan önce bulunduğunuz yerdeki yasaları kontrol etmelisiniz. Ve görüşmeye başlamadan önce bir çağrı kaydediliyorsa diğer kişiyi bilgilendirmek her zaman daha doğru bir davranış olacaktır.

iPhone için En İyi Arama Kaydetme Uygulamaları

iPhone arama kaydedici ve ses kaydedici uygulamaları, tek bir uygulamada birden fazla çözüm sağlamak için çoğunlukla bir araya getirilmiştir. Bu nedenle, seçtiğimiz liste, üçüncü taraf bir kayıt cihazı için ortak ve en kullanışlı özellikler barındırır.

Apple, üçüncü taraf uygulamaların mikrofona ve telefon uygulamasına doğrudan erişmesine izin vermez. Ancak, bazı uygulamalarda ve hizmetlerde bu kısıtlamayı aşmak yapılabilecek hileler vardır. iPhone, doğrudan arama kaydına izin vermediği için de aşağıdaki uygulamalar farklı teknikler kullanarak görüşme kaydı yapmaktadır. Bu teknikler, normal kullanıcılar için ya çok pahalı ya da biraz karmaşık olabilir.

Uyarı: Ücretsiz gibi görünen çoğu arama kaydedici uygulamada gizli ücretler bulunmaktadır. Uygulamayı indirmeden önce yorumlara göz atın ve gizli ücretlerden emin olmadığınız hiçbir uygulamaya kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz.

Çağrı Kaydedici iCall, birkaç dokunuşla hem giden hem de gelen aramaları kaydetme ve kayıtlı konuşmalarınıza her yerden erişim imkanı sağlar. Konuşmaları kaydetmek için operatörünüzün konferans arama özelliğini kullanan tek dokunuşlu arayüz, oynatmak ve paylaşmak için arama kayıtlarını kaydetmenize ve bunlara erişmenize olanak tanır. Uygulamayı başlatmanız, Kaydet düğmesine dokunmanız ve her zamanki gibi konuşmanız yeterlidir. Arama bittikten sonra kayda erişebilir, tekrar oynatabilir, dosyayı başka bir uygulamaya gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinden sonra farklı hizmet seviyeleri için çeşitli abonelik planları haftalık ve yıllık olarak ücretlendirilmektedir.

Hem bir iPhone görüşme kaydediciye hem de bir transkripsiyon hizmetine ihtiyacınız varsa, NoNotes tarafından piyasaya sürülen bu iPhone görüşme kayıt uygulamasını indirin. Uygulama, istediğiniz uzunlukta aramaları kaydetmenize ve bunları kopyalama seçeneğiyle buluta depolama hesabınıza göndermenize olanak tanır. İlk olarak, kayıtlarınızın gönderileceği telefon numaranızı, PIN numaranızı ve mail adresinizi girin, ardından oturum açın. Uçağa bindikten sonra, gelen veya giden aramaları kaydedebilir ve deşifre için dosya gönderme seçeneğine sahip olabilirsiniz. Ayda 20 dakika ücretsiz görüşme sunduğundan, ara sıra arama kaydı yapan kullanıcılar için ideal bir seçim olabilir. Kayıtlar ve transkripsiyonlar için aylık ve yıllık ücretli abonelikler mevcuttur.

TapeACall, 50'den fazla ülkede yüksek kaliteli arama kaydı sağlayarak hem işletmeleri hem de uluslararası kullanıcıları hedefler. Özellikler arasında gelen ve giden aramaları kaydetme, kayıtları metne dönüştürme, Zoom toplantılarını otomatik olarak kaydetme, kayıtları yeni cihazlara aktarma, kayıtları bilgisayarınıza indirme, kayıtları Dropbox, Evernote veya Google Drive'a yükleme ve kayıtları mail, SMS veya sosyal medyadan paylaşma bulunur. Herhangi bir uzunluktaki görüşmeleri ve istediğiniz kadar aramaları kaydedebilirsiniz. Sizi belirli bir kayda yönlendirmek için push bildirimleri bile ayarlayabilirsiniz. Operatörünüz üç yönlü aramayı desteklemelidir. Uygulama, çeşitli ücretli abonelik seçenekleri sunar.

Arama Kaydedici, herhangi bir süredeki hem gelen hem de giden aramaları kaydetmenize ve anında dinlemenize olanak tanır. ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve büyük Avrupa ülkelerinde uluslararası olarak çalışır. Lite ve Premium planlar, taahhüt olmaksızın haftada 10 adede kadar kayda izin verir. Kayıtlar, diğer uygulamalar ve cihazlarla oynatmak veya paylaşmak için internet hızına ve konuşma uzunluğuna bağlı olarak dört saniye içinde otomatik olarak iPhone'unuza indirilir. Servis numaraları otomatik olarak seçilir, ancak bunları her zaman mevcut ülkeler listesinden manuel olarak seçebilirsiniz. Abonelikler, sınırsız çağrı kaydı için ücretli planlar içerir.

Çağrı Kaydedici ile sınırsız, yüksek kaliteli gelen ve giden aramaları kaydetmenize ve kaydı bir dokunuşla metne dönüştürmenize olanak tanıyan iOS 14 entegrasyonuna sahip tam özellikli bir uygulamaya sahip olursunuz. Tamamlayıcı Apple Watch ve iMessage uygulamaları, kayıtlarınıza her yerden erişmenize ve her yerden kayda başlamanıza olanak tanır. Uygulama, arama yaptığınızı otomatik olarak algılar, uygulamayı başlattığınızda anında kayıt yapar ve kayıtlarınızı otomatik olarak adlandırır. Arama özelliği, aramada kullandığınız bir anahtar kelimeyi yazarak konuşmaları bulmanızı sağlar. Uygulama, haftalık, aylık veya yıllık ücretli abonelik paketleri aracılığıyla kullanılabilir.

Otomatik çağrı kaydedici, kullanımı kolay olacak şekilde özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli, gelişmiş, iş odaklı bir yardımcı programdır. Kayıtlı dosyaları düzenleyebilir, kırpabilir, etiketleyebilir ve düzenleyebilir, kayıtları Dropbox ve Google Drive'a yükleyebilir, mail, iMessage ve Twitter aracılığıyla dosya paylaşabilir ve Apple Watch ile eşleştirebilirsiniz. Operatörünüzün üç yönlü aramayı desteklemesi gerekir ve uygulamanın erişim numarasını aradığınız için operatörünüz tarafından ücretlendirilirsiniz. Üç günlük ücretsiz deneme süresinden sonra haftalık abonelikler ve sınırsız kayıt için yıllık ücretli abonelik seçenekleri bulunur.

Çağrıları yüksek kalitede kaydetmek söz konusu olduğunda bu uygulama en iyi seçimdir. Depolama veya herhangi bir şey hakkında endişelenmenize gerek kalmadan bu uygulama ile sınırsız giden ve gelen aramaları kaydedebilirsiniz. Bu kayıt uygulaması, uygun bir bulut depolama özelliğine sahiptir ve dosyalarınızı otomatik olarak çevrimiçi olarak kaydeder.

Dahası, net ses kaydı özelliğine sahip iPhone için en iyi ses kaydedici uygulamalarından biridir. Desteklenen uygulamalar aracılığıyla sesli notları arkadaşlarınız, aileniz ve meslektaşlarınız arasında kolayca paylaşın ve dışa aktarın. Hatta kaydedilen dosyaları bir kez kaydettikten sonra düzenleyebilir ve kırpabilirsiniz.

Bu, iPhone için en kolay arama kaydedici uygulamalarından biridir. Bu görüşme kaydedici uygulamasını kullanarak yerel, uluslararası, giden veya gelen çağrıları birkaç dokunuşla kaydedin. Bu kullanışlı iOS uygulamasıyla görüşme kaydının ne kadar süre olacağı veya kaç tane kaydedebileceği konusunda bir sınır yoktur. Telefonu kapatır kapatmaz kayıtlı aramalara erişebilir ve istediğiniz zaman cihazınızdan dinleyebilirsiniz.

iPhone Görüşme Kayıt Uygulamaları Nasıl Çalışır

Android'de, telefon üreticisi engellemediği sürece çeşitli uygulamalar bir aramayı doğrudan kaydedebilir. iPhone'da telefon görüşmelerinin kaydedilmesi engellenir. Bir aramayı kaydetmek için mevcut olan uygulamaların geçici bir çözümü var, ancak genellikle size mal edilir.

iPhone görüşme kaydedici uygulamaları, yalnızca gelen veya giden 3 yönlü konferans aramalarını kullandıkları için kayıt yapabilirler. Üçüncü "arayan", uygulamanın geliştiricisinden bir hizmet tarafından sağlanan bir kayıt hattıdır. 3 yönlü arama, görüşme kaydının çalışması için iPhone'unuzun sahip olması gereken bir özelliğidir, bu nedenle operatörünüzün desteklediğinden emin olun.

Bu uygulamaların bir dezavantajı da, normal bir arama yapmak kadar basit olmamalarıdır, çünkü kaydı yaparken üçüncü numara ile birleştirmenin gerçekleşmesi için ekstra adımlar atmanız gerekir. Ancak, hepsi herhangi bir telefon görüşmesi sırasında da etkinleştirilebilir; daha sonra uygulamadaki kayıtlara kolayca erişebilir ve istediğiniz gibi oynatabilir, indirebilir, paylaşabilir veya dışa aktarabilirsiniz.

Uygulama Yüklemeden Ücretsiz iPhone Görüşme Kaydı

Görüşmeyi Hoparlör Üzerinden Kaydedin

Bu yöntemi, herhangi bir telefon görüşmesi veya Zoom araması için kullanabilirsiniz. İkinci bir cihazla (başka bir iPhone, iPad, dizüstü bilgisayar veya Android telefon olabilir) bir ses kaydedici uygulaması açın ve konuşurken kaydet düğmesine basın. iOS'ta harici ses kaydı yerleşik Sesli Notlar var. Windows 10'da yerleşik bir Ses Kaydedici bulunur. Android'de bir sürü ses kayıt uygulaması var. Bunlardan birini görüşme kaydı için kullanabilirsiniz.

Bunu, bazı transkripsiyonlar sunan birçok üçüncü taraf ses kaydedici uygulamasıyla da yapabilirsiniz. Bu yöntemin dezavantajı, ses kayıt kalitenin istenilen kalitede olmayabileceğidir.

Yorumlar (1)
  • avatar
    hasmet

    buradan mı? http://www.phoneproof.com.tr/iphone-ses-gorusme-arama-kaydedici-program-nasil-yuklenir iphone arama kaydetme

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!