Favori podcast'lerinizi iPhone'unuzda tek tek indirerek yönetmekten ve senkronize etmekten yoruluyorsanız, bir podcasting uygulamasını denemeye hazır olabilirsiniz. iOS için en iyi Apple podcast uygulamalarından bazıları, sadece podcast'lerinizi çalmaktan ziyade, çalma listelerinizi düzenlemenize ve sıralamanıza yardımcı olabilir.

Podcast'ler bizi eğlendirecek, bizi daha akıllı ve merakımızı besleyecek büyük bir bilgi kaynağı. Sabah işe gidip geldiğinizde, uzun vadede dinlerken ya da mutfakta yemek pişirirken size koçluk yapmak için, podcast'ler, merak ve ilgiyi hissettiren konuları kapsar.
Çeşitli podcast aboneliklerinin giderek artan bir listesiyle, kolayca bağlanabilirsiniz ve Podcast'ler iPhone'unuzun depolama alanını hızlı bir şekilde ele geçirebilir.

Podcast'ler aboneliklerinizi yönetmenize ve oynatma deneyimini daha verimli hale getirmenize yardımcı olur, böylece söylenenin bir kelimesini kaçırmazsınız. En iyi podcast uygulamasını seçmek, dinleme stilinize ve hedeflerinize bağlı olacaktır. Hangi podcast uygulamasının seçileceğine karar vermenize yardımcı olmak için, iPhone podcast uygulamalarından edinebileceğiniz en iyi özelliklerden bazılarına genel bakış.

1. Castro: Podcast Listenizi Seçin

Castro, podcast'leri hızlı bir şekilde triyaj etmenizi sağlar. Supertop tarafından Castro, tüm podcast'lerinizi bir gelen kutusuna koyar, böylece şimdi veya daha sonra duymak istediğiniz şeyi (ya da belki de hiç) dinleyebilirsiniz.

Sessizliğin yanı sıra, Castro ayrıca bölüm desteği ve her bir podcast için ayarları kişiselleştirmenin bir yolunu da içeriyor.

Artıları
Arşiv özelliği, dinlediğiniz tarihi ve duyduğunuz pod yayınının kaydını tutar.

Eksileri
Sadece iPhone içindir. Bazen bir iPad'de dinlemek isterrseniz, başka bir yere bakmak zorundasınız.

Fiyat: Ücretsiz ve Premium

2. Overcast: Meraklı Dinleyici İçin

iPhone için Overcast Podcast. Overcast Radio'dan gelen LLC, daha fazla podcast bulmak isteyen meraklı dinleyici için tasarlanmıştır. Zaten sevdiğiniz podcast'lerin oynatma listesini yönetmenize yardımcı olmanın yanı sıra, Overcast, yenilerini keşfetmenize yardımcı olacaktır. Overcast ayrıca sessiz noktaları kesmek için Akıllı Hız içerir ve Ses Yükseltme, daha sessiz sesleri duyabilmeniz için tutarlı bir ses kalitesi sağlar.

Artıları
Akıllı filtreler, favori bölümlerinizi düzenlemenizi ve çalma listelerini kategorilere göre ve dinleme ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi kolaylaştırır. Örneğin, sürüş sırasında dinlemek için bir liste oluşturmak ve spor salonunda koşu bandındayken başka bir tane oluşturmak.

Eksileri
App içindeki arama özelliği kullanmak zordur. Belirli bir podcast'i bulmak için, URL’yi kopyalayıp aradığınızı bulmak için Bul’a yapıştırmanız gerekebilir.

Fiyat: Ücretsiz ve Premium

3. Pocket Casts: Zamanınızı Kırpın

Benzersiz çini tasarımıyla Pocket Casts, zamanlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen podcast dinleyicisi için tasarlanmıştır. ShiftyJelly PTY LTD tarafından tasarlanan Pocket Casts, şarkı listenizden daha hızlı geçebilmeniz için bölümdeki sessiz molaları kesen bir sessizlik özelliği içeriyor. Değişken hızlar, oynatma hızını .5 ila 3x arasında ayarlamanıza izin verir. Ses artışı, seslerin sesini artırırken arka plandaki gürültüyü ortadan kaldırır.

Artıları
iPhone, iPad, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda dinlemenizi sağlayan masaüstü sürümü ile temiz, basit, sezgisel bir arayüz.

Eksileri
Bir bölümü dinlemek için bir podcast'e abone olmanız gerekir.

Fiyatı: Ücretli

4. Downcast: Sadece Ses ve Video Temelleri

Jamawkinaw Enterprises LLC tarafından Downcast güçlü organizasyon ve özelleştirme araçları sağlayan bir no-frills eski podcast oyuncusu. Hem sesli hem de video podcast'leri desteklemenin yanı sıra, Downcast hangi bölümlerin akışa geçeceğine karar vermenize ve hangi bölümleri indireceğinize ve oynatma özelleştirme özelliklerinin bölümün başlangıcı gibi.

Artıları
Downcast'in bir iPad ve Mac sürümü vardır, böylece tüm oynatma listelerinizi ve ayarlarınızı iCloud'da senkronize edebilirsiniz.

Eksileri
Küçük metin nedeniyle ekranları okumak zor.

Fiyatı: Ücretli

5. Stitch: Kendi Çalma Listenizi Yapmak

Stitcher ile özel bir podcast çalma listesi oluşturmak için favorilerinizi sıralayın. İsminden de anlaşılacağı gibi, Stitcher size en sevdiğiniz podcast'leri özel bir çalma listesi oluşturmak için birleştirebilmenizi sağlar. Yeni podcast'leri mümkün olan en kısa sürede size bildiren kişiselleştirilmiş bir ön sayfa ile. Stitcher, ilginç bulabileceğiniz diğer programları önermek için dinleme geçmişinizi kullanır.

Artıları
Bir haber odası hissi ile sürekli güncellemeler ile tamamen benzersiz bir podcast deneyimi yaratır.

Eksileri
Arşivdeki favori podcast'leri bulmak zordur ve belirli podcast'leri bulmak için geri düğmesine basmayı gerektirir.

Fiyat: Ücretsiz, reklamsız sürüm ücretli

6. iCatcher: Plenty of Tweaks and Bells & Whistles

iCatcher ile çalma hızını ayarlayın. iCatcher by Joeisaner, hem gündelik hem de profesyonel dinleyicilere uygun özel çalma listeleri oluşturmanıza izin verecek birçok özelliğe sahiptir. Otomatik yenilemelerle, her zaman mevcut en yeni bölümünüz olur. Ayrıca, video ve mp3 dosyalarını destekleme ve iCloud aracılığıyla cihazlar arasında abonelikler ve oynatma konumlarını senkronize etme yeteneğine de sahiptir.

Artıları
İleriye veya geriye atlayabilmeniz için VoiceOver desteği ve kontrolleri içerir.

Eksileri
Sıralama özelliği, aradığınız şeyi bulmak için yalnızca en eskiden en yeniye doğru sıralar.

Fiyatı: Ücretli

7. Castbox: Konuşulan Kelimedeki Sonu Keşfedin

Castbox'ın sesli arama özelliği ile yeni podcast'ler bulun. Temiz, sezgisel bir arayüzle, Guru Network Limited tarafından Castbox, podcast'lerinizi organize etmenin etkili bir yolunu sunuyor. Ses içi arama işlevi, beğenilerinize göre daha fazla podcast keşfetmenize yardımcı olmak için ses dosyalarında anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini kullanır.

Artıları
Car-Play ve Amazon Echo uyumludur.

Eksileri
Oynatılan bölümleri işaretlemek veya oyun sırasını ayarlamak için bir yol yoktur.

Fiyat: Ücretsiz, Premium aylık ücretli

8. Pod Wrangler: Podcast Listenizi Basitleştirin

Pod Wrangler geliştirerek Perspective, LLC podcast dinleme deneyiminizi basitleştirebilir. Sık kullanılanlar listenizi yükledikten sonra, Pod Wrangler otomatik olarak indirme işlemlerinizi senkronize edecek ve gösterilerinizin hazır olduğunda her zaman hazır olmasını sağlayacaktır. Bitirdiğiniz dinlemenin ardından, Pod Wrangler bölümü telefondan çıkarır.

Artıları
Fazladan çanlar ve ıslık çalmaksızın, en azından ufak tefek gereklilik vardır, böylece hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Eksileri
Podcast'lerinizi sıralamak için akıllı çalma listesi veya akıllı klasör yok.

Fiyat: Ücretsiz, Premium

9. Breaker: Bir şey üzerinde kaybolduğunu düşünenler için

En sevdiğiniz podcast'leriniz hakkındaki yorumları Breaker ile paylaşın. Sosyal medya tarafından yönlendirildiyseniz kesinlikle arkadaşlarınızı takip etmenizi ve ne dinlediklerini görmenizi sağlayan Breaker podcast player uygulamasını denemek istersiniz. Breaker Inc. tarafından yaratılan Breaker, bölümlere yorum ekleyebilmenizi, dinleme geçmişinizi paylaşabilmenizi ve mesaj gönderme ve Breaker sosyal ağınıza önerilerde bulunma olanağı sunar.

Artıları
Arkadaşlardan ilginç konular ve bölümler bulmak.

Eksileri
Zorlukla bildiğiniz, kimlerin önerilerde bulunduğunu takip ettiğiniz insanlar.

Fiyat: Ücretsiz

10. Spoke: Küratörlü Dinleme

Hangi podcast'in dinleneceği konusunda kafanız mı karıştı? Çok fazla seçenek tarafından boğulmuş? İlgilendiğiniz şeyi Spoke'a söyleyin ve kişiselleştirilmiş bir podcast ve özelleştirilmiş çalma listesi listesi alacaksınız. SIRIUS XM Radio Inc. tarafından düzenlendi,
Spoke, podcast uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından seçilmiş küratörlü yollar oluşturmak için tematik çalma listelerini kullanıyor

Artıları
Tahmin yapmayı ve bir sonraki şarkıyı dinlemeyi öğrenir.

Eksileri
Yer imi ve hızlı yönlendirme gibi oynatma özelliklerinden yoksun.

Fiyat: Ücretsiz

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 612 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" iPhone Kullanıcıları İçin En İyi 10 Podcast Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere iPhone Kullanıcıları İçin En İyi 10 Podcast Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Kullanıcıları İçin En İyi 10 Podcast Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "