Ogznet.com
Ogznet.com
Image by William Iven from Pixabay

iPhone için En İyi 3 Radyo Uygulaması

Bu günlerde çoğu insan müzik dinlemek için Apple Music ve Spotify gibi hizmetlere yöneliyor. Buna rağmen, geleneksel karasal radyo istasyonları hala yayında ve belli bir kitleleri de var. Bu radyo istasyonların çoğunu iPhone radyo uygulamaları ile dinleyebilirsiniz. App Store’da birçok radyo uygulaması var ancak iPhone için en iyi radyo uygulamalarından bazılarını burada listeledik.

1. TuneIn Radio

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

TuneIn Radio

TuneIn Radio, geniş, çeşitli kütüphanesi ve kullanım kolaylığı sayesinde en iyi radyo uygulamasıdır. Tuneln, dünyanın dört bir yanından canlı spor, müzik, haber, podcast ve radyoları tek uygulamada bir araya getiriyor. TuneIn, radyo istasyonlarını konum ve türe göre gruplandırır.

Uygulama, dünyanın farklı ülkelerinden 100.000'den fazla AM ve FM istasyonu sunuyor. Ayrıca yaklaşık 5 milyon podcast dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz bir TuneIn hesabı, en sevdiğiniz istasyonları gerçek zamanlı olarak dinlemeniz için gereken her şeyi sunar. Pandora ve diğer hizmetler aracılığıyla yapabildiğiniz gibi istasyonlar oluşturamasanız.

Ücretli TuneIn Pro aboneliği size daha sonra dinlemek için yayınları kaydetme olanağı verir. Bir premium abonelik ayrıca reklamsız müzik dinletir ve görüntülü reklamları kaldırır. Seçmeli sesli kitaplara erişim de mevcuttur.

2. MyTuner Radio - Canlı Radyo Dinle Türkiye

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

MyTuner Radio - Canlı Radyo Dinle Türkiye

myTuner Radio, iPhone, iPad ve iPod touch için ücretsiz radyo uygulamasıdır. MyTuner Radio ilk kez 2012 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri, kanal sayısı sürekli olarak arttı. Şu anda, 200 ülkeden en popüler 50.000 radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz.

Türkiye'den 500'den fazla radyo istasyonunu bulunuyor (Powerturnk FM, Number One FM, Radyo Fenomen, Radyo Tatlises, Power Turk, Radyo llac, TRT Turk, Kral Turk 98).

Artık şehrinizin ve ülkenizin en iyi radyo istasyonlarını evde, ofiste, otobüste ve hatta yurt dışında bile dinleyebilirsiniz.

myTuner Radio, diğer hizmetlerde bulunan çevrimdışı müzik dinleyebilmek gibi özelliklerden yoksundur. Ek olarak, tek premium seçenek, uygulama içi reklamları kaldırma kiçindir.

3. RadioApp - A Simple Radio

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

RadioApp - A Simple Radio

RadioApp, eşsiz bir analog kanal seçiciyle yerel radyo kanalları ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki radyo istasyonlarını kolayca bulup dinleyin. Uygulamayı başlattığınızda, bölgenizdeki radyo istasyonlarını otomatik olarak algılar. FM veya AM kadranında aradığınız istasyonu “ayarlamak” için kaydırıcıyı kullanmanız yeterlidir. Dünyanın dört bir yanından erişebileceğiniz 40.000'den fazla istasyon var.

Belirli bir istasyonu aramak için ana tuner ekranından aşağı çekin. Siri Kısayol işlevi, basit bir sesli komutla bir istasyon çalmaya başlamayı kolaylaştırır. Belirli bir radyo istasyonu ile uyanmak için tek seferlik veya tekrarlayan bir alarm da ayarlayabilirsiniz. Bir zamanlayıcı da mevcuttur.

Daha da iyisi, iCloud senkronizasyonu başka bir iOS cihazında kolayca dinlemenizi sağlar.

Bir abonelikle sınırsız favoriyi kanallarınızı kaydedebilir, karanlık bir modun kilidini açabilir ve birden fazla ülkeden istasyon dinleyebilirsiniz. Bu ayrıca tüm reklamları uygulamadan kaldırır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz