Ogznet.com

iPhone Sağlık uygulaması, beslenmeden, fitness veya meditasyona kadar birçok konuda daha sağlıklı alışkanlıklar geliştirmenizi sağlamak için tasarlanan birçok üçüncü taraf uygulamadan gelen verileri bir araya getirir. Uygulamalardan toplanan veriler, Apple Watch’unuzdan gelen veriler ve iPhone’unuzda kaydettiğiniz bilgiler bir arada saklanıp derlenir. Burada iPhone sağlık uygulaması ile entegre kullanabileceğiniz çeşitli üçüncü taraf sağlık uygulamalarını listeliyoruz.

iPhone Sağlık uygulaması, tüm sağlık ve fitness bilgilerinizi tek bir yerde ve elinizin altında tutmanızı sağlar. Uygulamada hangi bilgilerin yer alacağına ve hangi uygulamaların Sağlık uygulaması üzerindeki verilerinize erişebileceğine siz karar veriyorsunuz.

 1. Waterminder - Su İçme Hatırlatıcısı

 • Ücretli · Uygulama içi satın alımlar sunar

Waterminder

Vücut ağırlığınıza göre su tüketiminizi takip edin. Ve günlük hedeflerinize ulaşmak için içmeniz gereken su miktarı konusunda hatırlatmalar alın.

WaterMinder, içtiğiniz su miktarını takip etmek için kolay ve sezgisel bir uygulamadır. Vücut ağırlığınıza (veya günlük hedefinize) göre, WaterMinder günlük hedefinize ulaşmanız için size su içmenizi hatırlatır. Görsel ve yüzde olarak mevcut su alımı görerek ne kadar sıvı aldığınızı anında görebilirsiniz.

Günlük su alım ihtiyacınızı takip etmek ve vücudunuzun yeteri kadar sıvı alıp almadığından emin olmak için WaterMinder size yardımcı olur.

 1. Medisafe - İlaç Hatırlatıcı

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

Medisafe İlaç Hatırlatma

Medisafe, ilaçlarınızı almanızı hatırlatır ve ilaçlar arasında zararlı bir etkileşim olup olmadığını kontrol eder. İlaçlarınızın alımını takip etmek istiyorsanız, bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Medisafe, güzel bir arayüzde ve kullanımı kolay bir ilaç hatırlatma ve ilaç alma yönetimi uygulamasıdır. İlacınızı zamanında ve güvenli bir şekilde almanıza yardımcı olur. Aile fertlerinizin ilaçları konusunda da onlara yardımcı olmanızı sağlar.

Medisafe, size, ilacınızı ne zaman alacağınızı hatırlatır. Uygulamayı manüel olarak da güncelleyebilirsiniz. Siz giriş yapmadıysanız, gerektiğinde size hatırlatabilmeleri için Med-Friend’inize (aile ferdi veya bakıcı) bildirim gönderilir.

Birçok özelliği ücretsiz olarak kullanılabilen uygulama ücretli versiyonunda ekstra bazı özellikler sunar. Bunlar aile fertlerinin cihazlarını gerçek zamanlı olarak senkronize etme, otomatik güvenli yedekleme ve Medisafe bulut sunucusuna (HIPAA uyumlu sunucular) yedekleme ve geri getirme.

 1. YAZIO - Kalori Sayacı

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

YAZIO Kalori Sayacı

YAZIO, iPhone/iPad'ler için en iyi diyet ve kilo verme uygulamalarından biridir. Kilo vermek için günlük beslenme rutininizi yönetin ve aktivitelerinizi takip edin. YAZIO tarafından geliştirilmiş ücretsiz Kalori Sayacı Uygulaması ile günlük yiyecek yüketimini yönetebilir, aktivitelerini takip edebilir ve bu şekilde kilo verebilirsiniz.

Ücretsiz planda; kilo verme veya kas geliştirme için kişisel planlar, 2 milyondan fazla yiyeceğin kalori tablosu, tüm öğünler için beslenme takibi ve yiyecek günlüğü, öğünler oluşturma, favorileri ekleme veya yeni yiyecekler girme gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.

YAZIO Pro ücretli versiyonda ise; düşük karbonhidrat, yüksek protein gibi beslenme planları, 100'den fazla sağlıklı ve lezzetli tarif, diyet ve vücut istatistiklerini içeren daha fazla analiz ve ilerleyen günler için diyet ve spor aktivitelerini planlama gibi özelliklere sahip olursunuz. Ayrıca ücretli versiyonda reklem gösterimi yoktur.

 1. Lose it! - Kalori Sayacı

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

Lose it! - Kalori Sayacı

Lose it!, sağlıklı beslenmenize ve kilo vermenize yardımcı olan kalori ve beslenme takibi uygulamasıdır. Lose it! ile hedeflerinizi belirleyin ve kilo vermek için yiyecek ve egzersizlerinizi takip edin.

Lose it!, başarılı olmanıza yardımcı olmak için kalori takibinde denenmiş ve başarılı olmuş bazı kuralları uygular. Başlamak için, profil ayrıntılarınızı ve hedeflediğiniz kiloyu girmeniz yeterlidir. Uygulama, günlük kalori miktarını sizin verdiğiniz bilgilere göre hesaplar. Ardından, yiyeceklerinizi, kilonuzu ve aktivitenizi kolayca takip edip ve kilo vermeye başlayabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmenin ve beslenme ihtiyaçlarınızı öğrenmenin kolay bir yolunu sunuyor.

 1. Sleep Cycle - Uyku İzleyici

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

Sleep Cycle

Sleep Cycle, uyku düzeninizi takip eden, dinlenmiş ve enerjik uyanmanız için sizi hafif uykudayken uyandıran akıllı bir alarm saati, uyku takibi ve analizi uygulamasıdır. Sleep Cycle, cihazınızı yatağa koymanıza gerek olmadan kullanabilceğiniz ses analizli uyku takibi özelliğine sahip.

Uyurken hafif uykudan derin uykuya dek farklı uyku evrelerinden geçersiniz. Alarmınız çaldığında içinde bulunduğunuz uyku evresi, uyandığınızda kendinizi ne kadar dinlenmiş hissedeceğinizi belirleyen önemli bir faktördür.

Uyurken yaptığınız hareketler, içinde bulunduğunuz uyku evresine göre değişir. Sleep Cycle'ın patentli ses teknolojisi, ses veya titreşim analizini kullanarak ve farklı uyku evrelerindeyken yatakta yaptığınız hareketleri izleyerek uyku düzeninizi takip eder.

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken, yatağa girmeden önce Sleep Cycle'ı açmak ve cihazınızı komodinin üzerine veya size yakın bir yere koymaktır.

 1. Meditopia - Nefes, Uyku, Stres Egzersizi

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

Meditopia

Günlük meditasyonlarla sakin kalmanıza, stresi azaltmanıza ve huzurlu olmanıza yardımcı olur. Meditopia, uykuya dalmanızı kolaylaştıran ve dinlendiren kısa süreli çözümlerin ötesinde herkese, yaş, kültür ya da deneyimden bağımsız olarak 1000’in üzerinde derin meditasyon sunar.

9 farklı dilde sunulan bu meditasyonların amacı; ilişkiler, beklentiler, kabullenme, yalnızlık, beden algısı, cinsellik, hayat amacı ve yetersizlik hissi gibi hayatın içindeki deneyimlerin tümünü ele almaktır. Meditopia uygulamasının amacı, zihinsel dayanıklılık ve içsel barışıklığa ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz araçlara ulaşabileceğiniz bir ortam oluşturmaktır.