iPhone Ses Yükseltme En İyi 5 Uygulama

iPhone Ses Yükseltme En İyi 5 Uygulama

Akıllı telefonlar artık müzik çalarların yerini aldı ve şimdi müzik dinlemek için büyük bir kaynak haline geldi. Apple her zaman müzik endüstrisinde önemli bir rol oynamıştır. iPhone'da ses düzeyini artırmak için en iyi 5 uygulamayı listeledik.

iPhone, çok sayıda sadık kullanıcıya sahip olan en popüler cihazdır. Ancak birçok kullanıcı ses yüksekliğinden pek memnun değil. Bu durumda iPhone ses yükseltmek için aşağıdaki uygulamları kullanabilirsiniz.

1. Bass Boost

Kullanıcıya basların tam kontrolünü sağlayan iPhone için yüksek kaliteli bir müzik çalar. Bu uygulama sadece kulaklık ve ekli hoparlörlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sadece kendi dinleme deneyimini geliştirmek isteyenlere, baslarını optimum seviyeye ulaştırmak isteyenler için uygun oranlar sağlar.

Kısıtlama olmaksızın tüm avantajları almak için tam sürümü satın alın veya tek tek özellikleri kullanmak için uygulama içi satın alımlarında faydalanın.

2. Equalizer + (Music Player Volume Quality Booster)

Equalizer+ ses çalar ile ilgili yeni standart! Equalizer+ hesabından ses kalitesi ve ses düzeyinizi artırın ve geliştirin! Equalizer+ hem bir müzik çalar ve hem de bir yineleme ekolayzır. Özellikle uygulamadan kendi müzik kitaplığınıza erişin. Ayarlarınız için beğendiğiniz frekansları ayarlayın ve ön ayarlarınızı kullanın. Equalizer+, 5 farklı bant frekansını kontrol etmenizi sağlar. Müziğinizi en iyi şekilde elde etmek için her bir kanalı değiştirin.

3. SuperLoud Standard – Amazing Quality Equalizer

Superloud Standard, en iyi ses kalitesine sahip olmak isteyen bireylerin geniş bir çeşitliliğe sahip olması için tasarlanmıştır.
Bu inanılmaz kalitede ses motoru (ekolayzır ile) daha da gelişmiş olan ses kalitesi yarattı. Motor 4000'den fazla tekrarlama ile inanılmaz bir sesin ardından hızlı arama yapar, bu nedenle varsayılan değer her aygıt için en iyi ses kalitesine ayarlanır. Bu Audio Player, 5 Band / 10 Bands Grafik Ekolayzır, Spline tarzı Grafik Ekolayzeri ve bazı önceden ayarlanmış ekolayzerlere sahiptir. Superloud Standard, sesi istediğiniz gibi değiştirmenize izin verir.

4. SonicMax Pro

iPhone, iTouch veya iPad'i HD kalitesinde bir müzik çalara dönüştürün. Hiç dinlemediğin sesi duy.

Bu uygulama, daha yüksek ses seviyesine ihtiyaç duyan kişiler ve kullanımı kolay arayüzünün ekstra bir özelliği ile son derece mantıklı bir maliyetle müşterilere en iyi ses deneyimini vermek içindir.

5. Volume Boost++

Volume Boost++, cihazınızda size bir kontrol seviyesi sağlayan birleşik bir müzik ve ses kontrol arayüzü sağlar. Boost, VOLUME üzerindeki kontrolünüzü maksimize edecek (3x).

Bunlar, iPhone'daki sesi artırmak için bazı harika uygulamalar. Eğer başka bir faydalı uygulama biliyorsanız, lütfen yorum yaparak bizimle paylaşın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 5073 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" iPhone Ses Yükseltme En İyi 5 Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere iPhone Ses Yükseltme En İyi 5 Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Ses Yükseltme En İyi 5 Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın