Ogznet.com

iPhone telefonunuzda nadiren VPN kullanmanız gerekiyorsa ücretsiz bir VPN kullanmak mantıklı olabilir. Şimdi iPhone için en iyi ücretsiz VPN uygulamalarına bakalım.

İşte iPhone için en iyi ücretsiz VPN uygulamaları.

1. Hotspot Shield

Hotspot Shield

iPhone için en iyi ücretsiz VPN uygulamaları arasında ilk olarak HotSpot Shield var. Bu VPN, hızlıdır ve ücretsiz Vpn uygulamaları içinde en çok kullanım kotası sunan bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz sürümü kullanarak, VPN'e beşe kadar farklı cihazı bağlayabilirsiniz. Günde 500 MB veya ayda 15 GB bant genişliği sınırlaması vardır.

Hotspot Shield'in ücretsiz versiyonunda sadece birkaç VPN sunucusu konumuna bağlanabilirsiniz.

2. TunnelBear VPN & Wifi Proxy

TunnelBear

TunnelBear, iPhone kullanıcıları için ücretsiz VPN'ler içinde en popüler seçeneklerden biridir. Ancak ücretsiz sürümde ayda yalnızca 500 MB kota verilir. Bu, kota miktarı Hotspot Shield ile karşılaştırıldığında oldukça düşük. Bu uygulamayı, herkese açık Wi-Fi bağlantılarına bağlandığınızda kendinizi korumanız gerektiğinde kullanabilirsiniz.

TunnelBear kullanıcıları hakkında çok az veri ister, bu gizlilik konusunda güven verici bir durumdur. Kayıt olmak için adınızı bile girmenize gerek yoktur.

TunnelBear VPN, internette gizli ve güvenli bir şekilde gezmek için ücretsiz, inanılmaz derecede basit bir uygulamadır.

3. Speedify - Fast & Reliable VPN

Speedify

VPN'ler genel olarak internet hızını yavaşlatırlar. Ancak adından da tahmin edebileceğiniz gibi Speedify, VPN bağlantınızın mümkün olduğunca hızlı olmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Speedify, Wi-Fi bağlantınızı ve telefonunuzun LTE'sini kullanır ve hızı en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışır. Hizmet ayrıca ücretsiz sürümü kullanarak ayda 5 GB'a kadar veri aktarımı sağlar, ancak hizmeti kullandıkça kota 1 GB'a kadar düşecektir.

En yeni şifreleme standartlarını kullanan Speedify, hassas bilgilerinizi kimsenin görmemesini sağlamak için süper güvenli bir bağlantı sunar. Speedify arka planda çalıştığından, tüm uygulamalarınız üzerinden iletilen bilgileri güvence altına alır, böylece Facebook'ta sohbet ediyor veya Gmail’i kontrol ediyor olsanız da güvende olursunuz. Kill Switch özelliği Speedify VPN'in koruması olmadan yanlışlıkla internete bağlanmanızı önler.

Amaç gizlilik ve performans ise Speedify, iPhone için en iyi VPN uygulaması olabilir.

İlginizi
çekebilir
En İyi ve Hızlı 7 VPN Hizmeti 2020

4. ProtonVPN - Fast & Secure VPN

proton vpn

iPhone için en iyi ücretsiz sınırsız VPN arıyorsanız, ProtonVPN güçlü bir seçenek. Bu listedeki diğer seçeneklerden bazılarının aksine, veri kısıtlaması yoktur. Veri sınırlaması yok ancak, ProtonVPN ücretsiz kullanıcıları tek bir cihazla sınırlar. Yalnızca iPhone'unuz için ücretsiz bir VPN uygulaması arıyorsanız, bu bir sorun olmaz zaten.

ProtonVPN, güvenli bir e-posta hizmeti sunan ProtonMail'i yapan firma tarafından yapılmıştır. Bu yüzden güvenliğin bu uygulamanın ana önceliği olduğundan emin olabilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz sürümde yalnızca üç konumdan seçim yapıp VPN'e bağlanabilirsiniz.

5. hide.me VPN

hide.me VPN

ProtonVPN gibi Hide.me de veri kotası yerine sizi tek bir cihazla kısıtlar. Bu, iPhone kullanıcıları için en iyi ücretsiz sınırsız VPN için başka bir seçenek olduğu anlamına gelir.

Adından da anlaşılacağı gibi Hide.me gizlilik bilinci olan kişiler içindir. Sadece iPhone kullanıcıları için değil; Windows, Mac ve Android için de uygulamalar indirebilirsiniz.

Ücretsiz VPN bağlantısı için konum seçme sınırlaması bulunmaktadır. Sadece Singapur, Kanada veya Hollanda konumlarını seçebilirsiniz. Ücretli kullanıcılar ise 30 farklı ülkeden seçim yapma olnağına sahipler.

Hide.me widget'ini iOS Bildirim Merkezinize ekleyebilir ve buradan Etkinleştir / Devre Dışı Bırakabilirsiniz.

Bu yazının bazı bölümlerini https://teknoloji.fun içeriğini kaynak alarak oluşturdum.

İlginizi
çekebilir
En İyi 10 Ücretsiz VPN Yazılımı