Kendi animasyonlu görüntülerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun.

GIF'ler çok eğlencelidir, ancak kendiniz yapabildiğiniz zaman daha da eğlencelidirler. IPhone'unuz veya Android'iniz için kullanılabilen birçok ücretsiz GIF üreticisi uygulamasından biriyle kendi animasyonlu GIF resimlerinizi oluşturabileceğinizi ve anında paylaşabileceğinizi biliyor muydunuz?

Hareketli GIF'ler, sosyal medyanın her yerinde, hatta popüler web sitelerinde ve bloglarda çok popüler hale geldi, ancak elle bunları oluşturmak konusunda çok istekli değilseniz (veya yalnızca nasıl olacağını bilmiyorsanız), pek çok kullanışlı ücretsiz olanını indirebilirsiniz. Süreci basitleştirmek ve zamandan kazandırmak için uygulamaları vardır. Birçok uygulama, uygulama videolarını doğrudan GIF'lerinizde filme almanızı veya cihazınızdaki mevcut videoları GIF'lerinizde kullanmanızı sağlar; siz de neredeyse istediğiniz her şeyi GIF'e dönüştürebilirsiniz - tatil videolarınızdan, kedinizin videolarına.

İşte iOS veya Android cihazınızdan hemen başlayabileceğiniz yalnızca beş harika ve ücretsiz GIF üreticisi uygulaması.

1. Gifx

gifx

Basitçe bir şekilde GIF'ler oluşturmaktan öteye gitmek istiyorsanız, o zaman sadece fotoğraflarınıza ve videolarınıza 200'den fazla GIF efekti uygulamanıza izin vermekle kalmaz aynı zamanda müzik eklemenize, düzenleme yapmanıza olanak tanıyan Gifx'i kontrol etmek isteyeceksiniz. Ayarlamaları (opaklık, boyut, vb.) Ve ayrıca 100'den fazla isteğe bağlı maske kullanmanızı sağlar.

Gifx, gerçekten en yaratıcı ve özelleştirilebilir GIF uygulamalarından biridir. Şu an yalnızca iOS cihazları için mevcut.

2. Giphy Cam

giphy cam

Giphy, internetin en büyük GIF arama motorudur, şimdi Giphy Cam olarak adlandırılan ve aslında GIF oluşturmak veya alternatif olarak mevcut videoları, fotoğrafları, GIF'leri içe aktarmak ve hatta fotoğraf makinesi rulonuzdan canlı fotoğraflar içerecek şekilde uygulamayla videoları filme almanızı sağlayan bir uygulama. Uygulamanın uygulayabileceği harika efektler de var, her hafta yeni filtreler ekleniyor. Yeterince harika değilmiş gibi, uygulamanın yüz takip aksesuarları, çıkartmaları daha fazlası var. Hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilir.

3. Gifs Art

gifs art

Gifs Art, animasyonlu GIF görüntüsünü özelleştirmek için hemen hemen her medya biçimini (fotoğraf, video, mevcut GIF) almanızı sağlayan, yaratıcı ve çok yönlü bir GIF uygulamasıdır. Bu güçlü küçük uygulama, GIF'lerini bir sonraki seviyeye çıkarmak için kullanabileceğiniz kendi yerleşik efektler, maskeler, çıkartmalar ve metin kitaplığına sahiptir.

Bu listede yer alan diğer birçok uygulama gibi, Gifs Art da GIF'iniz için uygulama içi kamera yoluyla yapmayı tercih ederseniz görüntü yakalamaya izin verir. Yalnızca iOS cihazları için kullanılabilir.

4. GifLab

giflab

Süper basit bir GIF yapıcı uygulaması mı arıyorsunuz? GifLab, kendi videolarınızdan GIF oluşturmak için en kolay yollardan birini sunması ile bilinir. Burada listelenen diğer bazı uygulamalar kadar pek çok özelliği bulunmasa da, görüntülerinizi düzenlemenize, GIF hızınızı ayarlamanıza ve bazı efektler eklemenize izin verir.

Daha az, soyutlanmış bir uygulama arayüzünü yalnızca temel özelliklerle tercih etmek isterseniz, bu uygulamayı çok seveceksiniz. GIFLab, iOS cihazları için kullanılabilir.

5. Tumblr's Built-In GIF Maker

gif maker

Tumblr, GIF meraklıları tarafından en çok kullanılan platformlardan biridir ve bu sayede Tumblr, kullanıcıların kendi GIF'lerini kendi kamera kitaplığındaki videolardan veya fotoğraflardan oluşturabilmeleri için bir mobil cihaz uygulaması içine bir GIF üreticisi aracı eklemiştir. Niyetiniz GIF'inizi Tumblr'da paylaşmak ise, o zaman bu şık özellikten yararlanabilirsiniz.

Tabii ki, Tumblr'ın uygulaması hem iOS hem de Android cihazlar için ücretsizdir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 863 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" IPhone ve Android için 5 Muhteşem GIF Maker Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere IPhone ve Android için 5 Muhteşem GIF Maker Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda IPhone ve Android için 5 Muhteşem GIF Maker Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "