Ogznet.com
iPhone ve iPad için En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları Paylaş:

iPhone ve iPad için En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları

iPhone ve iPad için En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları

iOS video düzenleme programı ücretsiz

iPhone ve iPad için istediğiniz yerde video düzenlemenize olanak tanıyan en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamaları. Bu video düzenleme uygulamaları hem ücretsiz hem de video düzenlemek için bilgisayar gerekliliğini ortadan kaldırır.

Günümüzde; fotoğraf, müzik ve video kullanarak özel bir film yapmak için bir Mac veya PC kullanmanıza gerek kalmadı. iOS donanımları gittikçe daha güçlü olmaya devam ediyor ve gerçek bir bilgisayar gibi çalışıyor. Bu da, farklı medya dosyaları ile çalışma yapmanıza ve video düzenleme için çok sayıda iOS video düzenleme uygulamasının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

iPhone veya iPad'iniz için genellikle ücretsiz olan bir dizi video düzenleme uygulamasını burada listeledik.

Apple’ın varsayılan video düzenleme uygulaması olmadan “iOS video düzenleme uygulamaları” listesi oluşturulamaz. Bu makaledeki çoğu uygulamada olduğu gibi, ilk kullandığınız zaman kullanması biraz zor görünse de uygulamayı çözdükten sonra kullanımı oldukça kolaydır.

iMovie size yeni bir video veya Hollywood stilinde fragmanlar oluşturma yeteneği sunar. Her iki seçenek için de, medya dosyalarını cihazınızdan veya iCloud Drive'dan içe aktarın, ardından bunları düzenleme zaman çizelgenize ekleyin.

Video oynatılırken en alttaki düzenleme araçlarını görmek için zaman çizelgesine dokunun. Sağ üstteki dişli şeklindeki simge, filtre ekleyebilmeniz, video temasını değiştirebilmeniz ve hatta içeri ve dışarı soluk ekleyebilmeniz için kaydırıcılara sahip olacağınız diğer seçenekleri ortaya çıkarır. Yeni bir Apple cihazı satın alan tüm kullanıcılar için ücretsizdir, App Store'da Güncellemeler> Satın Alımlar altında bulabilirsiniz.

Bir iOS cihazı için PC programları ayarında bir video düzenleme deneyimi sunar. Video düzenleyici, eşleşen başlıklar, geçişler ve müzikle tamamlanmış 8 tema arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Ayrıca uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz 10 farklı filtre sunar. Yerleşik müzik ve ses efektlerini, kitaplığınızdaki müziği ve hatta kendi anlatımınızı kullanarak bir filmin müziğini oluşturabilirsiniz.

Her iki film türünü de 60FPS'de 4K veya 1080p olarak kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.

KineMaster, iPhone veya iPad'de video düzenlemeyi eğlenceli hale getirir. KineMaster, çok sayıda güçlü araç, indirilebilir eklenti ve çok daha fazlasıyla video düzenlemeyi kolaylaştırır.

KineMaster, bir dizi düzenleme aracı ve diğer özelliklerle ücretsiz olarak videolar oluşturmanın harika bir yoludur. Başlamak için, Sinematik 16:9'dan, Instagram için 1:1'e kadar çok sayıda en-boy oranına sahip bir projeye başlayabilirsiniz.

Ardından, kullanımı kolay bir arayüzle videoya geçişler, metin, müzik ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Sonuçta birden fazla video, resim, çıkartma, özel efekt, metin ve el yazısı katmanını birleştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanmak için bir dizi video düzenleme öğesi vardır.

Videolar 4K 60FPS'ye kadar düzenlenebilir ve dışa aktarılabilir.

Tamamlanan videolardan filigranı kaldırmak ve bir dizi ek ayarın kilidini açmak için bir aboneliğe ihtiyacınız olacak.

Videorama başka bir sağlam video düzenleyicidir. Uygulamayı açtıktan sonra üç farklı video yönü arasından seçim yapabilirsiniz: yatay, dikey veya kare. Kare boyutu Instagram için mükemmeldir.

Uygulamanın en iyi özelliği, Pixabay'den ücretsiz video ve fotoğraf indirme yeteneğidir. Ayrıca video efektleri, ses efektleri ve telif hakkı olmayan müzik indirmenize izin verir.

Düzenleme zaman çizelgesinde, metin, fotoğraf, müzik ve filtre ekleme dahil olmak üzere her zamanki düzenleme araçları dizisini göreceksiniz. En üstteki video kaydırıcısına dokunmak, dört aracı daha ortaya çıkarır. Bunlar, klibi düzenleme, kaldırma, çoğaltma ve farklı geçiş efektleri ekleme seçeneklerini içerir.

Uygulamanın ücretsiz sürümü, Videorama filigranı ile kısa 720p videolar oluşturmanıza olanak tanır. Uygulamanın tüm özelliklerinin kilidini açmak için aylık abonelik için ödeme yapabilirsiniz. Bu, filigranı kaldıracak, birinci sınıf içerik ve özelliklere erişim sağlayacak, 1080p ve 60FPS videolar oluşturmanıza izin verecek ve size üç dakikadan daha uzun içerik paylaşma olanağı verecek.

InShot, profesyonel özelliklere sahip güçlü video düzenleyici ve fotoğraf düzenleyicidir. Müzik, geçiş efektleri, metin, emoji ve filtreler eklerken, arka planı bulanıklaştırabilirsiniz.

İster Instagram için ister başka bir yer için mükemmel videoyu oluşturuyor olun, InShot ihtiyacınız olan araçlara sahiptir. En iyi özelliklerden bazıları, videonuza mükemmel film müziği eklemenize olanak tanır. Uygulama, kendi müziğinizi eklemenize izin verir, hatta ses efektleri veya seslendirme arasından seçim yapabilirsiniz. Sesi ve videoyu senkronize etmek kolaydır.

Video için metin, emoji ve hatta animasyonlu çıkartmalar ekleyebilir ve aynı zamanda sabit bir filtre ve efekt ekleyebilirsiniz.

Bir abonelik, tüm ücretli geçişlere, efektlere, çıkartmalara ve daha fazlasına erişmenizi sağlar. Ayrıca videoyu filigran olmadan dışa aktarabilecek ve uygulamayı reklamsız kullanabileceksiniz. Abone olmayı tercih etmiyorsanız, ek filtre ve efekt paketlerinin kilidini açmak ve filigranı ve reklamları kaldırmak için bir dizi uygulama içi satın alma mevcuttur.

iPhone'unuz için bir başka ücretsiz video düzenleme uygulaması Videoshop'tur. En deneyimsiz video düzenleyiciler için bile kullanımı kolaydır. Başlamak için bir videoyu içe aktarabilir, doğrudan uygulamadan çekebilir ve hatta popüler viral videolardan birini içe aktarabilirsiniz.

Düzenleme sırasında basitleştirmek için araç çubuklarını yalnızca seçtiğiniz araçları gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Bir videoda, çok çeşitli araçlarla ayarlama yaparken videoları kırpabilir ve birden çok klibe bölebilirsiniz. Bir ses parçası için müziğin yanı sıra ses efektleri ekleyebilir ve hatta kendi seslendirmenizi kaydedebilirsiniz.

Bir abonelik, bir dizi ek özelliğin kilidini açar. Bunlardan bazıları, dışa aktarılan videodaki filigranları kaldırma, 4K video dışa aktarma, ek filtreler ve geçişler ve daha fazlasını içerir.

Ayrıca, bir kerelik satın alma için tüm uygulamanın kilidini açabilirsiniz. Filigranları kaldırmak ve uygulama aracı için bağımsız satın alımlar da mevcuttur.

Sosyal medyaya odaklanan Magisto, mükemmel videolar oluşturmanızı sağlar. Uygulama, tüm düzenlemeyi kendisi gerçekleştirir. Düzenleyici, AI kullanarak video, fotoğraf, müzik, metin, efekt ve filtreleri birleştirir.

Anılar veya seyahat gibi belirli bir düzenleme stili seçtikten sonra, gerekli tüm medya dosyalarını içe aktarabilirsiniz. Bir müzik kitaplığından belirli bir melodi seçebilirsiniz. Ardından sonuçları tek bir dokunuşla Facebook, Instagram, Twitter ve diğer birçok sosyal ağda paylaşın.

Ücretsiz sürüm, iki dakika ve 30 saniye uzunluğundaki filmlere izin verir. Daha uzun filmler, daha fazla düzenleme stili, sınırsız film indirme ve daha fazlası gibi bir dizi ek özellik getiren iki abonelik türü (Profesyonel ve Premium) vardır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!