Ogznet.com
iPhone için En İyi 8 Video Oynatıcı Uygulama Paylaş:

iPhone için En İyi 8 Video Oynatıcı Uygulama

iPhone için En İyi 8 Video Oynatıcı Uygulama

iPhone için en iyi video oynatıcıyı mı arıyorsunuz? iPhone ve iPad için en iyi 8 video oynatıcı uygulamasıyla video izleme deneyiminizi geliştirin.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

iPhone'da film ve video izleme deneyiminizi geliştirmek için en iyi video oynatıcı uygulamalarını arıyorsanız, o halde kesinlikle doğru yere geldiniz. Burada, genel video izleme deneyiminizi geliştirmek için en iyi 8 iPhone video oynatıcı uygulamasının bir listesini yaptık.

iPhone için en iyi 10 video oynatıcı uygulaması

Infuse Pro 6 - iPhone, iPad ve Apple TV'nizde neredeyse tüm video formatlarını izlemenin güzel yolu.

Infuse Pro 6, iPhone için her tür video formatını oynatmanıza izin veren en iyi video oynatıcı uygulamasıdır. En sevdiğiniz videoları WMV, MP4, AVI ve MKV vb. dahil olmak üzere hemen hemen her formatta izlemek için mükemmel bir uygulama. Güçlü akış seçenekleriyle bu iPhone video oynatıcı uygulaması, standart MP4, M4V ve MOV artı MKV, AVI, WMV, MTS, ISO, VIDEO_TS, FLV, OGM, OGV, ASF, 3GP, DVR-MS, WebM ve WTV dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi oynatan güçlü bir video oynatıcıdır. Tam sertifikalı Dolby® Digital Plus (AC3/E-AC3), DTS® ve DTS-HD® ses içerir.

MCPlayer HD Pro - MCPlayer (Media Center Video Player), iOS cihazları için bir HD Pro UPnP video oynatıcıdır: En sevdiğiniz videoları doğrudan (internet ve) ev ağınızdan izleyin.

MCPlayer HD Pro kablosuz video oynatıcı, en sevdiğiniz filmleri, müzik videolarını ve video dosyalarını doğrudan internet üzerinden izlemenizi sağlayan, iPhone kullanıcıları için en sorunsuz HD Pro UPnP en iyi medya oynatıcılarından biridir. Desteklenen video formatları: GP, AVI, WMV, ASF, MP4, MKV, MPG/MPEG, TS, M2TS, 3GP, VOB, FLV, MOV, M4V. Tek bir basit tıklamayla kendi kişisel "Daha Sonra İzle Listenizi" oluşturabilirsiniz.

KMPlayer - Km player, her türlü altyazı ve videoyu destekleyen mükemmel bir oynatma aracıdır.

KMPlayer, HD, UHD, 4K ve hatta 8K formatında video oynatılabilen iPhone için en iyi video oynatıcıdır. WMV, MPEG1/2/4, 3GP, OGM, MKV, DVD, VCD vb. gibi neredeyse tüm popüler yüksek tanımlı dosya formatlarını oynatır. Hız kontrolü, çalma listesi ayarı, hızlandırma düğmesi, video yakınlaştırma, altyazı ayarı vb. gibi egzotik özelliklerle tam donanımlıdır. Ayrıca Google Drive'da müzik ve içerik çalabilirsiniz.

VLC for Mobile - Mobile için VLC, özgür VLC ortam oynatıcısının iPad, iPhone ve iPod touch üzerinde kullanılabilir bir parçasıdır.

iOS için VLC, cihazınızda çok çeşitli farklı film dosyalarını oynatmanıza izin veren, popüler bir iPhone video oynatıcı uygulamasıdır. iOS için VLC, filmler ve diziler gibi tüm favori video içeriklerinizi neredeyse tüm formatlarda dönüştürme olmadan oynatabilen tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. Ayrıca, WiFi Yüklemeyi kullanarak medyayı cihazınızla senkronize edebilirsiniz. iOS için bu video oynatıcı, iPad, iPhone ve iPod touch ile tamamen uyumludur.

8player Pro - 8player iPhone, iPad ve Apple TV'niz için evrensel bir multimedya uygulamasıdır.

8player Pro, DLNA / UPnP, SMB, FTP, Google Drive ve Dropbox sunucularından medya dosyalarını ve ayrıca yerel depolama alanındaki videoları, müzikleri ve fotoğrafları oynatabilen iOS için en iyi video oynatıcılar arasındadır. iPhone, iPad ve Apple TV'de kullanabilirsiniz.

nPlayer Lite - nPlayer, dosya dönüştürme çabası olmadan her türlü video formatını ve codec'i oynatmanıza olanak tanır.

nPlayer Lite, video dosyalarını iPhone cihazınızda oynatmak için MP4'e dönüştüren iOS için en iyi video oynatıcılardan biridir. Bu, her türlü video formatını ve codec bileşenini dönüştürme olmadan oynatmanıza izin veren bir iPhone video oynatıcı uygulamasıdır.

nPlayer Lite uygulamasını iOS cihazınızda yerel dosyaları oynatmak veya bulut depolama ve yerel ağlardan video akışı yapmak için kullanabilirsiniz, bu da onu iPhone için en iyi video izleme uygulaması yapar.

AirPlayer - AirPlayer, UPnP/DLNA medya sunucularından Apple iPhone/iPod/iPad'inize video, müzik, fotoğraf akışı yapmak için bir uygulamadır.

iOS için en iyi video oynatıcılar arasında yer alan AirPlayer, UPnP/DLNA ortam sunucularından Apple iPhone/iPod/iPad'inize kablosuz olarak yüksek tanımlı video, müzik, fotoğraf akışı sağlamak için öne çıkıyor. Bu, çok sayıda farklı formatı destekleyen iPhone için en iyi çevrimdışı video oynatıcıdır. Videolarınızı paylaşım ile bilgisayarınızdan cep telefonunuza aktarabilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve birçok farklı formatı kolayca oynatabileceksiniz. Herhangi bir video dönüştürme gerektirmez.

Yxplayer - Yxplayer, iPhone/iPad için Güçlü Video Oynatıcıdır, Neredeyse Tüm Video Formatlarını İzleyebilirsiniz, Artık Videoları Dönüştürmenize Gerek Yoktur

Yxplayer, neredeyse tüm video formatlarını destekleyen, iPhone/iPad için en iyi film oynatıcıdır. Bu medya oynatıcı uygulaması, video dönüştürme gerektirmeden 3gp, mpeg, avi, mov, mp4, dat, flv, mkv, webm, mjpeg, mt2s, mts, ogg, qt, vob ve wmv/asf dosyalarını destekleyebilir. srt, smi altyazılarını destekler.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!