Ogznet.com
iPhone’da YouTube Videolarını İndirme ve Kaydetme Paylaş:

iPhone’da YouTube Videolarını İndirme ve Kaydetme

iPhone’da YouTube Videolarını İndirme ve Kaydetme

iPhone YouTube video indirme programı 2021

Ne yazık ki, YouTube videolarını doğrudan indirmenize izin veren iPhone uygulamalarının ömrü uzun sürmez. Neyse ki, küçük bir çözümle bu işlem halen oldukça kolay.

YouTube videolarını iPhone'a indirmek zor bir iştir. Ücretli bir yol arıyorsanız, reklamsız olarak video indirip, izlemek ve çevrimdışı görüntüleme için YouTube Premium'a abone olabilirsiniz.

Ancak bu, sadece YouTube uygulamasından video izlemenizi gerektirir. Bunları paylaşamaz veya başka bir yere aktaramazsınız. Peki ya bunları normal videolar gibi izlemek istersen? Size bunun nasıl olduğunu göstereceğiz. Bu işlem jailbreaking ya da başka bir şey gerektirmez.

YouTube Videoları iPhone'da Nasıl İndirilir?

Öncelikle, Documents by Readdle uygulamasını yükleyin.

YouTube videolarını indirmeyi ve aktarmayı kolaylaştıran entegre bir web tarayıcısına sahip bir dosya yöneticisidir.

Ardından, indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın. Bunu yapmak için resmi YouTube uygulamasını kullanabilirsiniz; videoyu açın, Paylaş'a dokunun ve ardından Bağlantıyı kopyala'yı seçin.

YouTube Videoları iPhone'da Nasıl İndirilir?

Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, Documents uygulamasına geri dönün. Yerleşik tarayıcısını açmak için sağ alt köşedeki simgeye dokunun. savefrom.net gibi YouTube videolarını indirebilecek bir web sitesine göz atın.

Videoyu Kaydetme

Video bağlantısını sitedeki ilgili alana girin, bu alana uzun basın ve bağlantıyı YouTube Videonuza eklemek için Yapıştır'ı seçin. Ardından İndir düğmesine dokunun.

Bir süre sonra, site videonuz için indirme bağlantıları oluşturacaktır. Videoyu görünceye kadar aşağıya doğru kaydırın (reklamlardan kaçınmaya dikkat edin). Kaydetmek istediğiniz kalitenin yanındaki İndir düğmesine dokunun.

Ardından, dosyayı kaydetmek için bir uyarı görürsünüz. Varsayılan kayıt yerine kaydetmek için Bitti'ye dokunun. İlerlemesini kontrol etmek için alt araç çubuğundaki İndirmeler düğmesine dokunabilirsiniz.

Videonun Galeriye Taşınması

Buradan, videoyu yalnızca galeri klasörüne taşımanız gerekiyor. Uygulamanın sağ alt köşesindeki Klasör simgesine dokunun.
daha sonra İndirilenler klasörünüzü açın. İndirdiğiniz dosyanın altındaki Üç Nokta simgesine ve ardından Taşı seçeneğine basın.

Son Kullanılanlar altında, Fotoğraflar klasörünü görebilirsiniz. Bu klasöre doğru gitmek için dokunun. Yoksa, Belgeler> Fotoğraflar'a gidin. Her iki durumda da, videoyu taşımak için ekranın altındaki Fotoğraflara Taşı'ya dokunun. Telefonunuzdaki Fotoğraflar uygulamasını açın ve yeni videonuzu görmelisiniz. En yeni fotoğraflarınızın yanı sıra Albümler sekmesindeki Videolar klasörünün yanında görünecektir.

İlginizi çekebilir

YouTube Videoları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Çevrimdışı görüntüleme için video kaydetme. YouTube ve diğer video barındırma sitelerinin videolarını indirmek şaşırtıcı derecede kolay ve bunu ücretsiz yapabil..

Yorumlar (1)
  • avatar
    Akshay trank

    Wow great, Nice and Thanks for sharing. I would like you to recommend Ytbconverter. This is a best and free YouTube video downloader. With the help of this downloader you can download YouTube videos to various formats on Iphone and save the videos. It is very simple and easy to use. https://www.ytbconverter.com

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!