iPhone'da YouTube Videolarını İndirme ve Kaydetme

iPhone'da YouTube Videolarını İndirme ve Kaydetme
Image from pixabay.com

Ne yazık ki, YouTube videolarını doğrudan indirmenize izin veren iPhone uygulamalarının ömrü uzun sürmez. Neyse ki, küçük bir çözümle bu işlem halen oldukça kolay.

YouTube videolarını çevrimdışı izlemek için iPhone'unuza kaydetmek zor bir iştir. Para harcamaya aldırmıyorsanız, reklamsız olarak video indirip, izlemek ve çevrimdışı görüntüleme için YouTube Red'e abone olabilirsiniz.

Ancak bu, YouTube uygulamasındaki videoları izlemenizi gerektirir. Yada bunları Kamera Rulonuzda izlemek istersen? Size nasıl olduğunu göstereceğiz ve jailbreaking ya da başka bir şey gerektirmez.

YouTube Videoları iPhone'da Nasıl İndirilir?

Öncelikle, Documents by Readdle uygulamasını yükleyin.

YouTube videolarını indirmeyi ve aktarmayı kolaylaştıran entegre bir web tarayıcısına sahip bir dosya yöneticisi.

Ardından, indirmek istediğiniz YouTube videosuna göz atın. Bunu yapmak için resmi YouTube uygulamasını kullanabilirsiniz; videoyu açın, Paylaş'a dokunun ve ardından Bağlantıyı kopyala'yı seçin.

iphone youtube video indir
Bağlantıya sahip olduğunuzda, Documents uygulamasına geri dönün. Yerleşik tarayıcısını açmak için sağ alt köşedeki simgeye dokunun. Bitdownloader.com gibi YouTube videolarını indirebilecek bir web sitesine göz atın.

Videoyu Kaydetme
Video bağlantı alanını girin, bu alana uzun basın ve bağlantıyı YouTube Videonuza eklemek için Yapıştır'ı seçin. Ardından İndir düğmesine dokunun.

Bir süre sonra, site videonuz için indirme bağlantıları oluşturacaktır. Videoyu görünceye kadar aşağıya doğru kaydırın (reklamlardan kaçınmaya dikkat edin). Kaydetmek istediğiniz kalitenin yanındaki İndir düğmesine dokunun.

Ardından, dosyayı kaydetmek için bir uyarı görürsünüz. Genel video oynatımını değiştirmek isteyebilirsiniz. videoplayback.mp4 adından daha açıklayıcı bir şey. Varsayılan kayıt yerine kaydetmek için Bitti'ye dokunun. İlerlemesini kontrol etmek için alt araç çubuğundaki İndirmeler düğmesine dokunabilirsiniz.

iphone video indir
Videonun Taşınması
Buradan, videoyu yalnızca Camera Roll klasörüne taşımanız gerekiyor. Uygulamanın sağ alt köşesindeki Klasör simgesine dokunun.
daha sonra İndirilenler klasörünüzü açın. İndirdiğiniz dosyanın altındaki Üç Nokta simgesine ve ardından Taşı seçeneğine basın.

Son Kullanılanlar altında, Fotoğraflar klasörünü görebilirsiniz. Bunu yaparsanız, o klasöre doğru gitmek için dokunun. Yoksa, Belgeler> Fotoğraflar'a gidin. Her iki durumda da, videoyu taşımak için ekranın altındaki Fotoğraflara Taşı'ya dokunun. Telefonunuzdaki Fotoğraflar uygulamasını açın ve yeni videonuzu görmelisiniz. En yeni fotoğraflarınızın yanı sıra Albümler sekmesindeki Videolar klasörünün yanında görünecektir.

Ogznet.com

Yorumlar (1)

  • avatar
    Akshay trank

    Wow great, Nice and Thanks for sharing. I would like you to recommend Ytbconverter. This is a best and free YouTube video downloader. With the help of this downloader you can download YouTube videos to various formats on Iphone and save the videos. It is very simple and easy to use. https://www.ytbconverter.com

    Cevapla
Yorum Yaz


yenile