Ogznet.com

iPhone, dünyanın en popüler akıllı telefon markasıdır, ancak dosya aktarımı bu premium cihazla tutarlı bir sıkıntılıdır. iTunes, iOS cihazlara dosya içe aktarmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış olsa da, kendi dezavantajları da vardır. Örneğin, dosyaları PC'nizden iPhone'a aktarırken, önce bunları iTunes arşivine aktarmanız ve ardından cihazla senkronize etmeniz gerekir. Dolayısıyla, iPhone'unuzda satın alınmayan bir müziğiniz varsa, senkronizasyon işleminden sonra bu tür dosyaları kaybedebilirsiniz. PC'den iPhone'a kolayca dosya aktarmak için iyi bir üçüncü taraf transfer programına ihtiyacınız olacak. Burada, seçim yapmanıza yardımcı olabilecek en iyi iPhone aktarma araçlarının listesi var.

fone – Transfer (iOS)

Belki de müzik, fotoğraf, video, rehber, mesaj, podcast, iTunes U ve çalma listelerini iDevice'inizden bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan en güçlü telefon aktarım araçlarından biridir.

Kullanmaya başlamak için önce bir USB kablosu kullanarak iPhone, iPad veya iPod'unuzu PC'nize bağlamanız gerekir. iDevice üzerindeki müzikleri derecelendirme, atlama ve çalma sayımlarını içeren bilgisayara veya iTunes'a aktarma avantajları arasında, iDevices ve bilgisayar arasında görüntüleri sürükleyip bırakma özelliğini kullanarak aktarmanıza ve iPhone'da kayıtlı olan kişileri eşleştirmenize olanak tanır. bellek, Gmail, iCloud veya veri kaybı olmayan diğer hesaplar ve çalma listeleri oluşturmanıza ve iDevice'inizdeki müziği ayarlamanıza yardımcı olur.

Syncios Manager

Syncios Manager, iTunes'dan iDevice'e, örneğin müzik, podcast, fotoğraflar, videolar, zil sesleri, iTunes, kamera kayıtları, e-kitaplar, kişiler, ses ve çok daha fazla şey için tüm verilerinizi yedeklemenize olanak veren iTunes'un etkili yedeklerinden biridir. Bu programı kullanarak iPhone, iPad veya iPod'unuzu iTunes'a eşzamanlayabilirsiniz.

Kullanımı kolay paketlenmiş araç, herhangi bir ses ve videoyu iOS ile çalışan bir formata dönüştürmenize olanak tanıyan bir dönüştürme özelliği ile birlikte gelir. Bazı özellikleri şunlardır:

 • iDevice'den iDevice'ye, iDevice'den bilgisayara ve PC'den iDevice'ye müzik aktarımı,
 • iDevice'den PC'ye dosya senkronizasyonu,
 • iDevice dosyalarını iTunes'a kopyalama,
 • Kişiler, notlar, yer imleri veya sesli notlar dahil olmak üzere telefon verilerinin yedeklenmesi, bilgisayar ve iDevice arasındaki uygulamaları ve belgeleri yönetme, bir fotoğraf albümü oluşturun, düzenleyin ve kaldırın,
 • iDevice ve PC arasında müzik, video, fotoğraf, e-Kitap veya zil sesi gibi içerikleri içe aktarın.
 • Çalma listeleri ekleyebilme ve hatta müzik ve videoları yönetmek ve kategorize etmek için bunları düzenleme olanağı.
 • iPhone için zil sesleri oluştur.

Wondershare TunesGo

Bu, iTunes Android, PC'den iTunes'a ve PC'den Mac'e, herhangi bir cihazdan başka bir cihaza sorunsuz bir şekilde müzik aktarmanıza yardımcı olan harika bir uygulamadır. Özetle, iTunes medya dosyalarını aktarmak için cihaz sınırlaması yoktur. Dahası, yazılım, müzik dosyalarını iTunes ve cihazlarınız tarafından otomatik olarak desteklenen bir formata dönüştürür.

Verileri (kişiler, fotoğraflar, videolar, müzik, vb.) bir iDevice'den diğerine aktarmanızı sağlar.  Ayrıca, bir kerede birden fazla iDevices'ı bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar.

Xilisoft iPhone Transfer

Eğer iDevice'inizi PC'nize zahmetsizce senkronize edebilecek bir araç arıyorsanız, Xilisoft iPhone Transfer akıllıca bir seçimdir. Bu, aynı zamanda PC'den iDevice'e dosya kopyalarken, iDevice cihazınızda müzik, video ve daha fazlası gibi içerikleri yedeklemenize yardımcı olduğu için iTunes için mükemmel bir alternatiftir. Hepsi bu değil, yazılımın kurulumu sırasında iPhone'unuzu taşınabilir bir sabit diske de dönüştürebilirsiniz.

Özellikleri arasında iPhone, iPad ve iPod için tam destek, iPhone verilerinin PC'ye yedeklenmesi, mesajların ve kişilerin PC'ye yedeklenmesi, PC'ye kaydedilen dosyaların iDevice'e aktarılması, iPhone'da iTunes arşivinde saklanan müziklerin senkronizasyonu, iPhone'da içeriği (müzik, fotoğraf, video ve e-Kitap) ve aynı zamanda tüm iDevices ile uyumluluğu yönetin.

iStonsoft iPhone to Mac transfer

iStonsoft iPhone to Mac transfer, transfer için ilk masaüstü uygulamasıdır ve Mac kullanıcısı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yazılımın Windows sürümü, iStonsoft iPhone to Computer Transfer olarak bilinir. Bu yazılım, müzik, fotoğraf, video, sesli not, ePub, podcast, zil sesleri, PDF ve daha fazlası  gibi içerikleri iPhone'dan bir Mac bilgisayara yedeklemek amacıyla tasarlanmıştır.

Başlıca özellikleri arasında - Mac bilgisayarında doğrudan iPhone dosyalarını yönetme, dosyaları kolayca önizleme, kolay kullanım özellikleri ve iPhone dosyalarını hızlı bir şekilde sanatçı, albüm, tür veya besteci taramak ve filtrelemek için iki farklı görünüm modu vardır. iStonsoft, iTunes müzik kütüphanesiyle senkronizasyon yeteneği ve bağlandığında cihaz tipi, sürüm, seri numarası ve bellek kapasitesi gibi cihaz özelliklerinin görüntülenmesi gibi avantajlara sahiptir.

Tipard iPhone Transfer

Profesyonel bir yazılım olan Tipard iPhone Transfer programı da çok işlevseldir.İçeriği (müzik, iTunes), podcast, zil sesleri, kişiler, fotoğraflar, videolar, e-kitaplar, kamera çekimleri, mesajlar veya iPhone'dan bilgisayara veya itunes'a sesli notlar aktarmanızı sağlayan güçlü bir aktarım özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca, herhangi bir ses veya video dosyasını iOS ile uyumlu bir dosyaya dönüştürebilen bir dönüştürücü ile donatılmış olarak gelir.

Temel özellikleri arasında - birden fazla iDevice'i aynı anda bağlamak, dosyaları iki iDevice arasında aktarmak, güvenlik için mesajların veya kişilerin yedeklenmesi, DVD ve videoları iOS ile çalışan biçimlere dönüştürmek, kişiselleştirilmiş iPhone zil sesleri oluşturmak ve hatta dört dilde mevcut olan dilleri İngilizce, Japonca, Almanca ve Fransızca olarak kullanmak.

Avantajlar, bağlandığında cihazın tipinin, versiyonunun, bellek kapasitesinin ve seri numarasının görüntülenmesi, iPhone mesajları ve kişileri yedeklemek için tesis ve ses ve video dosyalarını iOS ile çalışan formatlara dönüştürme yeteneği, göze çarpan yararlardan bazılarıdır.

iSkySoft TunesOver

iSkysoft TunesOver, herhangi bir iDevice, iTunes ve PC arasında müzik ve video içeriğinin aktarımını mümkün kılan bir başka harika araçtır. Kısacası, iTunes'u yüklemeye gerek kalmadan herhangi bir iDevice kaynağından özgürce müzik dinlemenize izin verir. Medya dosyalarının tüm aktarım işlemi son derece basittir. Çalma listelerini yönetebilir, şarkıların ID3 etiketlerini düzeltebilir ve bu aracı kullanarak yinelenen müzikleri silebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı kolayca saklayın, telefon depolama alanınızdan tasarruf edin, fotoğrafları toplu olarak PC'ye tek bir tıklamayla yedekleyin, iPhone'dan PC'ye kolaylıkla kişilerden veya mesajlardan yedekleyin, içeriğin aktarımı (müzik, video, fotoğraf, kişi ve çalma listeleri) iki telefon arasında, iDevices'in flash sürücüler olarak kullanılması veya iPhone'daki zil sesinin özelleştirilmesi, bu yazılımın özelliklerinin birkaçıdır.

3herosoft iPhone to Computer Transfer

3herosoft iPhone to Computer Transfer, içeriğinizi (arkadaşlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, müzik, podcast, ePUB, sesli kitap, zil sesleri, TV şovları, PDF, ses, notlar, vb.) yedeklemenize yardımcı olarak hayatınızı kolaylaştıran bir başka harika bir alternatiftir. Bir kez indirildikten sonra, bu yazılım ile dosya ayrıntılarını aramanıza, yeni çalma listeleri oluşturmanıza, çalma listeleri oluşturmanıza ve hatta iPhone'unuzdaki müziği kaldırmanıza yardımcı olur.

Temel özellikleri arasında iPhone'u sabit disk olarak kullanma, fotoğrafları bulma, hızlı arama ve filtre ile dakikalar içinde videolar ve müzikler ve oynatma listesini doğrudan iDevice'den iTunes veya PC'ye aktarın.

Bu yazılımı kullanmanın avantajlarından bazıları - kullanımı kolay, yüksek bir aktarım hızı sunuyor, bellek kapasitesi, seri numarası, format, tip ve versiyon gibi detayları ve iPhone'da saklanan kişileri dışa aktarıyor.

Mediavatar iPhone Transfer

Anlaması ve kullanması kolay basit bir araç arıyorsanız, Mediavatar iPhone Transfer en iyi seçenek olabilir. İçeriği (fotoğraf, video, müzik ve çalma listeleri) PC'den iPhone'a zahmetsizce kopyalamanızı sağlayan güçlü bir yazılımdır. Sadece bu değil, aynı zamanda iPhone, PC'den şarkılar, fotoğraflar, videolar ve kişiler gibi içerikleri yedeklemenizi sağlar. Aynı anda birden fazla iDevice'i bir PC'ye bağlamanızı sağlar.

Özelliklerin bazıları; iPhone modelinin tanımlanması, iPhone'da çalma listelerinin yönetilmesi veya aktarılması, müzik koleksiyonunun ücretsiz taranması, kullanım kolaylığı ile kullanıcı dostu arayüz ve yüksek transfer hızı. Bir çalma listesindeki yinelenen dosyaları tanımlama, müzik dosyası ayrıntılarını düzenleme ve sürükle ve bırak seçeneği sunma özelliği, akıllı bir iPhone aktarım aracı arayanlar için kullanışlı olmasını sağlar.

iMacsoft iPhone to Mac Transfer

Mac OS X ve Windows için tasarlanan iMacsoft iPhone to Mac Transfer, iTunes'a alternatif bir seçenek arayanlar için harika bir programdır. Hızlı aktarım, içerik kopyalama ve yönetme (müzik, fotoğraf, video, zil sesi, podcast, ePUB, TV şovu, kişi veya Sesli not veya sesli notlara sesli kitap), iPhone'dan PC'ye sorunsuz bir şekilde aktarabilecek çok şey var.

En son güncellemelere düzenli olarak yükseltme yapmak, iPhone'ların iTunes'a senkronize edilmesi, çalma listelerinin oluşturulması, yeniden adlandırılması ve kaldırılması, basit arayüz, yüksek aktarım hızı ve ID3 etiketlerinin düzenlenmesi, dikkat edilmesi gereken özelliklerden bazılarıdır. iPhone kişileri ve iletilerin .txt ve .csv biçiminde aktarımı, iDevice'in harici bir sabit sürücü olarak bağlanması ve iPhone ve sanatçıların, albümlerin, türlerin ve bestecilerin adlarına göre hızlı arama ve filtreleme seçeneği, popüler seçim.

ImToo iPhone Transfer

Film, müzik, rehber, mesaj, fotoğraf, uygulama ve e-kitap gibi içerikleri iPhone'dan PC'ye aktarmak, ImToo iPhone Transfer ile çok kolay. Aynı anda birden fazla iDevices ile çalışır. Ayrıca iPhone'u Wi-Fi kullanarak senkronize eder.

Tansee iPhone Transfer

Tansee iPhone Transfer bu kategorideki bir başka güvenilir üçüncü parti araç, iPhone, iPod veya iPad'inizden bilgisayara dosya aktarmanıza yardımcı olur. Bu aracı kullanarak müzik, podcast, sesli not ve videolarınızı iDevice'inizden PC'nize kopyalayabilirsiniz. Ücretsiz veya tam sürüm, sürümlerin herhangi birini ihtiyacınıza göre indirebilirsiniz.

Temel özelliklerinden bazıları şunları içerir:

 • Müzik kopyala
 • iDevice'inizden bilgisayara podcast'ler, videolar ve sesli notlar.
 • Çoklu cihazla senkronize et
 • Bağlı cihazı otomatik olarak tara
 • Bilgisayarınızdaki herhangi bir yere hızlı ve kolay bir şekilde müzik veya video yedekleyin.
 • Ücretsiz yükseltme.
 • Neredeyse tüm cihazlarla uyumlu ve neredeyse tüm Windows sürümleriyle çalışabilir,
 • Kullanımı kolay bir arayüz ile kurulumu ve kullanımı kolaydır.
 • Sistem Gereksinimleri: Windows Vista; veya Windows XP Home veya Professional Service Pack 2 veya üstü, Mac OS X v10.4.10 veya üstü, iTunes 7.7 veya üstü
 • Fiyatı: Ücretsiz sürümü mevcut
 • Web: https://www.tansee.com/
İlginizi
çekebilir
Yedeklemeler iPhone Geri Nasıl Yüklenir
İlginizi
çekebilir
iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı