Ogznet.com
iPhone’umdan Gönderildi Yazısı Nasıl Değiştirilir? Paylaş:

iPhone’umdan Gönderildi Yazısı Nasıl Değiştirilir?

iPhone’umdan Gönderildi Yazısı Nasıl Değiştirilir?

Her e-postanın sonunda ’iPhone’umdan gönderildi’ (veya ’iPad’imden gönderildi’) gibi bir yazı görmekten sıkıldınız mı? Peki bu yazıyı nasıl değiştirebilir veya tamamen kaldırabilirsiniz biliyor musunuz?

iPhone'lar ilk çıktığında, her e-postanın sonunda 'iPhone'umdan gönderildi' mesajını almak sadece bir yenilik değil, aynı zamanda bir statü sembolüydü. Ancak şimdilerde, pek çok insan Apple akıllı telefonlarında bu tip bir yazı istemiyor.

Bunu hem iPhone'larda hem de iPad'lerde değiştirmek son derecede kolaydır. Şimdi email gönderilerinizdeki imzanızı kaldırmak veya düzenlemek için yapmanız gereken adımları göstereceğiz.

'iPhone'umdan gönderildi' mesajını değiştirme

'iPhone'umdan Gönderildi' mesajını başka bir yazıyla değiştirebilir veya isterseniz tamamen kaldırabilirsiniz. Yöntem her iki seçenek için de aynıdır.

Ayarlar'ı açın, ardından Posta'yı bulana kadar aşağı kaydırın. Dokunup, İmza menüsünü bulana kadar aşağı doğru kaydırın. Buna dokunun, size üç seçenek sunulacak.

Yapılan değişikliğin, Tüm Hesaplarda mı yoksa Tek Bir Hesap için mi geçerli olmasını istediğiniz sorulur. Varsayılan ayar herkes içindir, bu nedenle Posta’da birden fazla e-posta hesabı kurulumunuz varsa (örneğin, Gmail, iCloud ve Hotmail), yazdığınız imza yazısı gönderilen tüm e-postaların altında olacaktır.

Mesajı değiştirmek için, 'iPhone'umdan gönderildi' seçeneğinin altındaki kutuya dokunun.

Şimdi Klavye açılmalı, böylece buradaki yazıyı silin ve kendinizinkiyle değiştirin. Bittiğinde sayfanın üstündeki Posta düğmesine dokunun. Şimdi, Posta’da bir mesaj gönderdiğinizde, alt kısmında yeni imzanızı görebilirsiniz.

Farklı e-posta adresleri için farklı mesajlar istiyorsanız, Hesap Başına seçeneğine dokunun; cihazınızdaki her email hesabı için bir tane metin kutusu görünecektir.

Son olarak, her hesap için istediğiniz imzaları girin, Posta'ya dokunun ve hepsi bu kadar.

'iPad'imden gönderildi' mesajını değiştirme

'iPad'imden Gönderildi' mesajını değiştirme adımları iPhone'daki ile aynıdır. Ayarlar uygulaması sol sütunda Posta seçeneğini bulana kadar aşağı ilerleyin, sonra seçin. Ana panelde İmza seçeneğini bulun ve en üstte iki ayar olan - Tüm Hesaplar ve Hesap Başına - penceresini ve altındaki bir metin kutusunu açmak için buna dokunun.

Metin kutusunda 'iPad'imden gönderildi' mesajını göreceksiniz. Sadece bu yazıya dokunun, yeni bir mesaj girin ve ardından yeni girişi kaydetmek için kutunun dışında herhangi bir yere dokunun.

Her bir e-posta adresiniz için ayrı imza ayarlamak istiyorsanız (birden fazla adresiniz varsa), Hesap Başına seçeneğini işaretleyin ve ilgili kutulara ayrı ayrı imzaları girin.

Hepsi bu kadar. Artık, Posta uygulamasından bir e-posta gönderdiğinizde, yeni imzanızı mesajın altında otomatik olarak göreceksiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!