İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

Günümüzün hızlı ve tempolu iş yaşamında, her gün yapılması gereken birçok şeyle uğraşmak genellikle zordur. İş adamları en iyisi için gayret gösterir, ancak sonuçlar her zaman tatmin edici değildir. Ne kadar iyi çalışırsanız çalışın, gün içinde işlerinizde size yardımcı olacak bazı programlar vardır.

İnternette iş verimliliğinizi artıracak ve iş alanınızı daha iyi organize etmenize yardımcı olacak çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Bununla birlikte, seçenekler sınırsızdır ve doğru ürünleri bulmak neredeyse imkansız hale gelmiştir.

Bunu akılda tutarak, günlük işlerde yardımcı olabilecek farklı çevrimiçi ve masaüstü programlarını aradık. Bunları potansiyel olarak karşılaşabileceğiniz 6 ana kategoriye ayırdık. İşte size ofis verimliliğiyle uğraşan herkese yardımcı olacak 6 araç:

Google Analytics - Analytics

Google Analytics, 2016 yılından bu yana çevrimiçi işletme işleten herkes için olmazsa olmaz bir hizmettir. Rekabetten daha fazla avantaj sağlamak istiyorsanız, düzenli olarak kullanılmalıdır.

Araç, açılış sayfalarınız, dönüşümleriniz, demografik bilgileriniz ve daha fazlası için önemli istatistikleri keşfetmenizi sağlar. Ziyaretçilerin nereden geldiği, hemen çıkma oranı, sitede harcanan süre ve daha birçok ölçümden elde edilen bilgileri görmek için kullanabilirsiniz. İnsanların nasıl davrandığını anlamanıza yardımcı olur, böylece tüm web sitesi sorunlarını hızla çözebilirsiniz.

OnlyWire - Sosyal Medya

Bir iş sahibi olmak ve sosyal medyada yer almamak, basitçe, kötü bir hamledir. Neyse ki, girişimcilerin sosyal hesaplarını yönetmek için kullanabilecekleri çeşitli araçlar var. Bu tür araçlardan biri, içeriğinizi bir kerede 50'den fazla sosyal ağla paylaşmanıza yardımcı olan OnlyWire'dır.

Farklı her siteye göre hesaba girmek yerine, OnlyWire tüm süreci kolayca otomatikleştirmenize ve hızlandırmanıza izin verir. Bu araç aynı zamanda verilerinizi izler ve analiz eder ve sonunda sosyal medya başarınızı artırabilecek çok gerekli istatistikleri sağlar.

LastPass - Güvenlik

Bu çevrimiçi araç, favori siteleriniz için tüm şifreleri hatırlayarak iş hayatınızı kolaylaştırır. Kelimenin tam anlamıyla zamanınız size kalır, çünkü sonunda tüm bu sayıları ve kelimeleri hatırlayarak zaman kaybetmeyi bırakabilirsiniz. 
Hatırlamanız gereken tek şey, kendi LastPass yöneticinizin içinde kullandığınız ana şifredir. Bu aracı kullanarak, iş yerindeki işlere daha fazla konsantre olabilir ve şifrelerinizi hatırlamaya çalışarak 30 dakika geçiremezsiniz.

Able2Extract 10 - PDF Düzenleme

Able2Extract, yalnızca birkaç tıklatmayla PDF'yi düzenlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PDF dosyalarına metin ekleme ve kaldırmadan, daha karmaşık bölme ve birleştirmeya kadar hepsini zaman kaybetmeden yapılabilirsiniz.

Metin düzenlemenin yanı sıra sayfaları taşıyabilir, döndürebilir, yeniden boyutlandırabilir ve hatta birkaç PDF'yi büyük bir belgede birleştirebilirsiniz. WYSIWYG metin editörüyle, tüm değişiklikler yazılım içerisinde anında görülebilir. Bu araç 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar, böylece indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Rapportive - E-posta Yönetimi

Rapportive, gelen kutunuzda bulunan kişileri ve sosyal medya profillerini gösteren ücretsiz bir Gmail eklentisidir. E-posta ile gönderdiğiniz kişilerin tüm iletişim bilgilerini içeren bir kenar çubuğu olarak işlev görür. Çalışanlar için oldukça faydalı.

Sosyal medya bağlantılarını, şirket profilini ve daha fazlasını göreceksiniz. Bu araç, herkesin günlük e-posta yönetiminde daha verimli olmasına yardımcı olabilir.

DeskTime - Zaman Takibi

DeskTime soruyu yanıtlar - çalışanlarınız gerçekte ne yapıyor?
Gerçek zamanlı bir otomatik izleyiciye sahip olduğundan, denediğiniz ve unutduğunuz diğer izleme araçlarıyla aynı değildir; bu, onu çok daha kolay hale getirir.

Çalışanlarınızın ne kadar meşgul olduğunu gösteren üretken, verimsiz ve tarafsız olan 3 ana kategori oluşturabilirsiniz. DeskTime Windows, Mac, Linux, iPhone ve Android'de çalışır, böylece çalışanlarınızı her yerden takip edebilirsiniz. Elbette iyi bir şekilde.

Bu araçlar ile ofiste verimliliğinizi artırabilir ve işletme yönetimi becerilerinizi artırabilirsiniz. Ek olarak, araçlar çalışmanızı daha rahat, stressiz hale getirecek ve uğraştığınız her projede zamanınızı koruyacaktır.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile