Ogznet.com

İklimlendirme, ısıtma ve su ısıtma sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Demirdöküm firması 1954 senesinden beri Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Birçok ısıtma cihazı geliştiren firma radyatör, kazan, soba, şofben, panel radyatör gibi ürünlerin yanında güneş enerjisi sistemleriyle ilgili de ürünler üreterek ısı konforu alanında lider firmalardan bir tanesi haline gelmiştir. Birçok evde ısınma amacıyla tercih edilen Demirdöküm ürünleri zaman içerisinde yaşanabilecek hatalı kullanımlar ve sistemin eskimesi sebebiyle servis ihtiyacı çıkaracaklardır. Bu aşamada devreye giren firmamız, Demirdöküm Kombi Servis hizmetinde markanın tüm ürünlerine hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm markasının güvenirliğine yakışır şekilde oluşturduğumuz servis ağımız, konusunda deneyimli, profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş ekiplerimizle yürütülmektedir. Demirdöküm servis işlerimizi yaparken ısınmanın önemini kavrayan ekiplerimizle anında müdahale gerçekleştirilerek, uzun süre müşteriyi bekletmeden hızlı ama titiz bir şekilde tamamlanan bir servis sürecidir. Ürünlerinize yaptığımız tüm müdahalelerde değişimini sağladığımız parçalara 1 yıl süresince garanti vererek, parça bu süre içerisinde tekrar arızalanırsa ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz.

Esenyurt Demirdöküm Servis hizmetimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefondan bizi arayarak arıza kaydınızı oluşturabilir, cihazlarınıza bakım hizmeti satın alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız uygun fiyatlı ve kaliteli bakım hizmetiyle cihazınızın ömrünü daha uzun hale getirebilirsiniz. Sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunarak en acil arızalarınızda kısa sürede adresinize gelen ekiplerimizle, garantili, titiz ve hızlı hizmet almanızı sağlıyoruz.