İstanbul’da İş Hayatının Gizemlerini Biliyor musunuz? Çok Şaşıracaksınız

İstanbul’da İş Hayatının Gizemlerini Biliyor musunuz? Çok Şaşıracaksınız

/ Okuma süresi: 2 dk, 45 sn / Yorum (0)

Metrobüsü ile metro hatları ile kalabalık ama ancak eğlenceli olan İstanbul, geçmişin izleri ile de keyifli bir yaşam imkanı sağlıyor. İstanbul da oturuyorsanız ve iş arıyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar var. Eğer Kadıköy’de oturuyorsanız Beylikdüzü’nde iş aramayacaksanız. Yakındır ben giderim derseniz hayatınız metrobüste geçer. İki oda bir salon metrobüs da yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

İstanbul’da Öğretmen Olmak Nasıl Bir Duygu

Sabah tüm güzelliğiniz ile kalktınız. Bugün kendinizi iyi hissediyorsunuz. Evinizden çıktınız ve toplu ulaşıma doğru ilerliyorsunuz. Otobüs vaktinde geldi. Ancak kalabalıktan nasıl binmeyi planlıyorsunuz. Hasta numarası yaparım demeyin, çünkü artık o da fayda etmiyor. Ne yapacaksınız herkese ite ite gideceksiniz. İstanbul öğretmen iş ilanları başvuru yaparak seçildiğiniz okulunuza gitmeye çalışacak ve tüm enerjinizi kaybedeceksiniz. Öğrencilerinize ise toplu ulaşım maceralarınızı anlatmak kalacaktır.

İstanbul’da Odyolog Olmak

Hemen oda nedir demeyin. Odyologİngilizce’den türemiş bir kelime olup, işitme kaybı ve denge sorunu olanların tespit edilmesi ile ilgilenen bir daldır. Tedavi eden kişiye odyolog deniyor. Odyolog iş ilanları İstanbulda oldukça fazladır. Başvuru yaptınız ve işe alındınız. Burada da trafik ile boğuşacağınız kesin. Ancak sizi en meşgul edecek soru ise mesleğinizin sorulduğunda o da nedir sorusu karşısında sürekli olarak açıklama yapmanızdır. Siz bu sorular ile karşılaştığınızda gülümseyin ve gene tatlı tatlı anlatmaya devam edin.

İstanbul’da Özel Güvenlik Olmak

Günümüzün en önemli ve en çok tercih edilen meslek dallarından biridir. O kadar çok iş ilanı var ki tüm kariyer internet sayfaları bunlar ile doludur. Silahlı,silahsız özel güvenlik personelleri alınacaktır. Bu mesleğin icra edilmesi İstanbul da o kadar kolay değil. Çünkü her an bir şey olabilir korkusu yüreğinize oturuyor. Müdahale etsem mi etmesem mi? Etmelisin çünkü sen güvenlikten sorumlusun. Özel güvenlik iş ilanları İstanbul Avrupa yakasında daha fazladır. Çünkü birçok genel müdürlük ve benzeri işletmeler burada faaliyetlerini sürdürüyorlar. Güvenlikte kutsal meslek, bir de gece nöbeti olmasa daha iyi olabilir belki. Bilmem siz ne düşünürsünüz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 541 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" İstanbul’da İş Hayatının Gizemlerini Biliyor musunuz? Çok Şaşıracaksınız konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere İstanbul’da İş Hayatının Gizemlerini Biliyor musunuz? Çok Şaşıracaksınız ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul’da İş Hayatının Gizemlerini Biliyor musunuz? Çok Şaşıracaksınız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "