Ogznet.com
Joino – Etkinlik Oluşturma Platformu Paylaş:

Joino – Etkinlik Oluşturma Platformu

Joino – Etkinlik Oluşturma Platformu

Joino çeşitli ilgi alanlarında bireysel etkinlikler oluşturabileceğiniz, çevrenizdeki etkinliklere katılabileceğiniz ve yeni arkadaşlarınızla becerilerinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Joino şu anda Türkiye’de ve 9 farklı ülkede kullanılmaktadır.

Joino - Etkinlik Oluşturma Platformu

Nasıl kullanılır?

Joino kullanıcıları ilgi duydukları kategorilerde istediği yeri, zamanı ve kontenjanı seçerek bir etkinlik oluşturur. “Bu cumartesi 17:00’de Kadıköy’de basketbol oynayalım, bisiklete binelim, bowling oynayalım…” gibi. Bu etkinlik aynı ülkedeki tüm kullanıcılar tarafından haritada görülür. Etkinlik sahibi dilerse etkinliğini tek tıkla sosyal medya hesaplarından paylaşabilir. Bu etkinliğe ilgi duyan ve katılmak isteyen kişiler etkinliğe başvurur.

 

Etkinlik sahibi başvuran kişinin profilini inceler. Eğer başvuranın profilinde sosyal medya hesapları varsa onları da inceler. Bunların sonucunda başvuruyu kabul eder ya da reddeder.

Reddettiği durumda etkinliğe tekrar başvurulması mümkündür. Kabul ettiği durumda ise başvuran kişi artık bir katılımcıdır ve etkinliğin katılımcılarının bulunduğu mesajlaşma grubuna dahil olur. Bu grupta katılımcılar birbirini tanır, etkinlik ile ilgili beceri ve tecrübelerinden bahseder ve etkinliğin planlarını yaparlar.

Joino Nasıl kullanılır?

Kabul edilen her başvuru sonunda kontenjan azalır. Kontenjan dolduğunda etkinlik başvuruya kapanır. Etkinlik sahibi dilediği zaman kontenjanı artırabilir.

Etkinlik günü geldiği zaman etkinlik sahibi ve katılımcılar fiziksel bir etkinlikse etkinliğin konumunda, sanal bir etkinlikse etkinliğin linkinde buluşup etkinliği gerçekleştirirler.

Kullanıcılar hiçbir etkinlik oluşturmasa ve diğer etkinliklere katılmasa bile diğer kullanıcılarla iletişime geçebilir, mesajlaşma ekranında mesajlaşıp kendi ilgi alanlarından bahsedebilirler.

Joino nasıl yüklenir?

Hangi kategorilerde etkinlik oluşturulabilir?

Joino'daki etkinlikler spor, müzik, fotoğraf, gezi, çizim, el becerisi, kutlama, buluşma, yeme-içme gibi fiziksel aktivitelere, yeteneklerin geliştirilmesine ve eğlenceye dayanır. Fiziksel aktiviteler dışında çevrimiçi oyun, çevrimiçi toplantılar, eğitimler, seminerler vb. birçok sanal kategoride de etkinlik oluşturulabilir.

Joino’nun topluma katkısı nedir?

Fiziksel aktivitelerin artmasına, beden ve ruh sağlığı daha yüksek bir toplumun oluşmasına katkı sağlar.

Yeteneklerin gelişmesi için uygun arkadaş ortamı gerekir. Tek başına körelmeye yüz tutan yeteneklerin aynı ilgilere sahip yeni arkadaşlarla tekrar canlanmasına ortam hazırlar.

Joino'nun etkinlik kategorileri her şeyden öte eğlence üzerinedir. Bu sebeple Joino daha mutlu, daha sağlıklı, daha az stresli bir toplum oluşturma hedefi ile çalışır.

Joino nasıl yüklenir?

Joino aşağıdaki bağlantı kullanılarak App Store’dan indirilebilir:

https://apps.apple.com/tr/app/joino/id1541552714 

Aşağıdaki linklerden Joino hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

instagram.com/joinoapp

en.joinoapp.com

info@joinoapp.com

https://www.youtube.com/watch?v=wCsjC90hFYw

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!