Ogznet.com
Ogznet.com

JustStream ile Mac Ekranını Kolayca TV’ye Yansıtın

Mac ekranını bir televizyona yansıtmak için uygulama arıyorsanız, kullanmak için en iyi ve en kolay uygulamalardan biri olan JustStream’i kesinlikle seveceksiniz. JustStream, Mac’teki ekranı TV’ye, Chromecast’e veya Apple TV’ye yansıtabilen harika bir uygulamadır. Videoları TV’ye aktarabilir ve kablo veya ek donanıma ihtiyaç duymadan büyük ekranda izleyebilirsiniz.

JustStream

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

JustStream, MacBook'u yerel ağınız üzerinden kablosuz olarak yansıtın

JustStream, MacBook'u yerel ağınız üzerinden kablosuz olarak TV'ye, Chromecast'e, Apple TV'ye ve DLNA sertifikalı cihazlara yansıtmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir uygulamadır. Kablosuz ağınız üzerinden Mac'de kayıtlı içerikleri yaysıtmanız gerekiyorsa, JustStream bunu kolayca yapacaktır. Kablo gerekmez ve aynı zamanda ek donanım veya karmaşık yapılandırmalara gerek yoktur.

Ücretsiz JustStream sürümü, Mac ekranınızın 40 dakikalık kesintisiz yansıtılmasını sağlar, böylece uygulamayı test edebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz JustStream

Sadece MacBook'tan TV'ye veya Mac'ten TV'ye yansıtabileceğiniz videolar değil, aynı zamanda görüntüler, sunumlar, ses veya yazılım uygulamalarıdır. JustStream, Samsung, LG, Sony, Panasonic, Roku gibi iyi bilinen markalar da dahil olmak üzere çeşitli TV markalarını ve hizmetlerini desteklemektedir. Hangi monitörü yansıtacağınızı ve hangi ekranın içeriği alıp göstereceğini kolayca seçebilirsiniz.

JustStream

JustStream, özel ihtiyaçlarınıza uygun kullanışlı ayarlar sunar. Yansıtma yaparken kaliteyi Otomatik, Full HD (1080p) veya HD (720p) olarak ayarlayabilirsiniz. Yansıtılan içeriğin boyutlarını TV ekranına sığacak şekilde düzenleme seçeneği de vardır.

JustStream, popüler AVI, FLV, MKV, 3GP, MP4, MKV, MOV, AVI, WMV, MP3, WAV dahil olmak üzere hemen hemen tüm medya dosya türleriyle çalışabilir. JustStream, film formatınız aktarma yaptığınız bir cihaz tarafından desteklenmese bile uygulama için anında dönüştürebilir. Dönüşüm seçenekleri için web'de arama yapmanıza ve saatlerce beklemenize gerek yoktur. JustStream, içeriğinizin keyfini çıkarırken dönüşümü sorunsuz bir şekilde çalıştıracaktır.

JustStream ile MacBook'unuzu yerel WiFi ağları üzerinden kolayca Apple TV, TV ve hatta Chromecast'e yansıtabilirsiniz. Mac'te izlediğiniz içerik ne olursa olsun, JustStream aracılığıyla TV'de birkaç tıklamayla aynı şeyi izleyebilirsiniz. Diğer uygulamaları kullandığınızda, çalışması için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız vardır, ancak JustStream'de gerekli değildir.

JustStream, çevrimiçi içerik akışı konusunda size yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kişisel ve profesyonel olarak da size yardımcı olur. JustStream'in yardımıyla, aşağıdaki türde tüm içerikleri kolayca yansıtabilirsiniz:

  • Görüntüler
  • Videolar
  • Sunumlar
  • Online Videolar

JustStream'in diğer bazı özellikleri şunlardır:

Altyazı Desteği
Başka yerlerde altyazı aramak zorunda değilsiniz, çünkü onları burada bulacaksınız. Ayrıca her türlü altyazı formatını destekler.

Kişiselleştirilmiş Oynatma Listeleri
Kişiselleştirilmiş bir oynatma listesine sahip olmak, her zaman bireysel olarak görmek istediğiniz bir şeydir, çünkü o zaman, her seferinde videoyu yansıtmak ve bağlamak için çaba harcamanıza gerek yoktur. JustStream'in yardımıyla, bunu her görmek istediğinizde otomatik olarak yayınlanacak kendi kişiselleştirilmiş oynatma listenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Her zaman arkanıza yaslanıp içeriğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz