Ogznet.com
Cesaretiyle Göz Kamaştıran Kadın Burçları Paylaş:

Cesaretiyle Göz Kamaştıran Kadın Burçları

Cesaretiyle Göz Kamaştıran Kadın Burçları

Astrolojide ateş burcu kadını, sıklıkla cesareti ve atılgan yanıyla bilinir. Fakat güçlü duruşuyla bu kategoriye Boğa burcunu da eklemek gerekir. Aşağıda sırasıyla Aslan, Koç ve Boğa burcu kadını özelliklerine yakından bakalım.

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını tam olarak özgür bir yapıya sahiptir. Kendini kraliçe gibi görmeye alışıktır ve önüne çıkan hiçbir engeli dinlemez. Genellikle kıskançtır fakat ilişki sırasında partnerinin kıskançlıklarına katlanmaz. Yaşam enerjileri çok yüksektir ve genellikle eğlenmeyi severler. Bundan dolayı partnerlerinin de enerjik, hayata bağlı ve esprili olmasını ister. Aksi takdirde ayak uydurmaları mümkün olmaz.

Aslan Burcu Kadını, aşk konusunda bulutların üzerinde dolaşmaz. Gayet mantıklıdır ve ayakları yere basar. Onu basit aşk cümleleriyle kandırmanız mümkün değildir. Ayrıca ne istediğini bildiği için tutup koparması kolay olacaktır. Özgür yapısı, eğlenceli tavırları ve gezip eğlenmeyi seven bir yapısı vardır. Fakat bu onların uçarı oldukları anlamına gelmez.

Aslan Burcu Kadınıyla birlikteyseniz onu aldatmadan önce iki kere düşünmelisiniz. Bu konuda hiç tavizleri yoktur ve en ufak teşebbüsünüzde pençelerini boğazınızda hissedersiniz. Aldatılması halinde kesinlikle affetmesini beklemeyin ve yolunuza tek devam etmeye başlamak için hazır olun.

Aslan burcu kadını, oldukça doğal ve temiz duygulara sahip olduğundan dolayı kendisine yaklaşılan temiz duygulara aynı şekilde karşılık verecektir. Bu durumda sevdiği zaman tam anlamıyla seveceğinden dolayı bu yoğun sevgi karşılığında affediciliği çok mümkün olmayacaktır.

Ayrıca doğru söyleme konusunda çok hassas oldukları için partnerlerinden de bu hassasiyeti beklerler. En ufak yalan söylemeleri halinde çok ciddi tepkilerle karşılaşmaları mümkün olacaktır. Hayatını doğruluk üzerine inşa eden Aslan Burcu Kadını, bundan dolayı kendisine söylenen yalanı hemen yakalar. Bununla birlikte onunla yaşamak ve hayatı beraber geçirmek oldukça zor olabilir.

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu kadını, diğer burç kadınlarıyla kıyaslandığında en tutuklu ve en hırslı olanıdır. Hırslı, egoları yüksek ve rekabeti seven bir yapıya sahip olan Koç kadını, aynı zamanda ihtiyatsız, coşkulu ve dik kafalı olarak da bilinmektedir.

Koç Burcu kadını sevdi mi tam sever, korumacı ve oldukça enerjiktir. Koç Burcu kadınıyla ilişki kurmak oldukça zor olsa da bu bağın kurulmasından sonra oldukça sağlıklı bir ilişkiniz olacaktır. Gri renkleri bulunmayan Koç Burcu kadını için bir şey ya siyahtır ya beyazdır. Asla politik bir yapısı yoktur ve ağzına geleni doğrudan konuşur. Bundan dolayı çoğu insan tarafından yanlış anlaşılır. Genellikle iyi niyetle birilerini eleştirmek istemeleri, onların yanlış anlaşılmasına neden olabilecektir.

Koç Burcu kadının sevmesi halinde bir defa sevecek bir yapısı vardır ve çok az kişi için özgürlüğünden vazgeçebilir. Bir anda ve aniden aşık olabilir ama bu hız aynı şekilde vazgeçmesi içinde bir neden olabilecektir. Kendine güvenme konusunda zafiyetleri vardır. Özellikle çok sevildiğini bilse dahi kendisine güveni tam olmayacaktır. Sürekli olarak eksikliklerini ve kusurlarını görerek hayatı kendisi için yaşanmaz bir hale getirebilir.

Koç burcu kadını iş hayatında oldukça kararlı ve hedefine odaklanan bir yapıya sahiptir. Bu noktada ilerlerken sağa sola bakmadan doğrudan hedefine konsantre olarak adımlarını atar. Girişim yeteneği olduğundan aynı zamanda doğal bir yönetici adayıdırlar. Bu durum hayatlarını idame ettirme konusunda da onlara yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu konuda aldıkları kararların büyük çoğunluğu isabetli olacaktır. Bundan dolayı kendisine tamamıyla güvenmeye devam etmelisiniz.

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını yoğun duygulara sahiptir. Sevgide ve aşkta bazı aşırılıkların oluşması anlamında talihsizliklere maruz kalabilmeleri mümkündür. Kendileri için doğru adayı bulabilmek için çabalarlar ama bazen bu adayı ararken yanlış evliliklere düşmeleri de mümkün olmaktadır. Boğa Burcu Kadınının sessiz ve sakin bir yapısı olmasına rağmen aynı zamanda duygularını derin  ve yoğun bir şekilde yaşarlar.

Boğa Burcu Kadını aynı zamanda sanata yatkın ve düşkündür. Sanata bakış açıları herkesten farklıdır. Özellikle sesleri mükemmel derecede iyidir. Sanata, uyuma ve güzelliğe karşı sahip oldukları bakış açısını herkesin anlamasını beklememelisiniz.

Boğa burcu kadını, her şeyden şikayetçi olan burçlardan değildir. Bundan dolayıda bazı durumlarda çok fazla sorumluluk alma durumları olabilir. Boğa Burcu Kadını tam bir ideal anne ve eş adayıdır. Eviyle tam bir uyum ve bütünleşme halini yaşarlar. Sakin ve anaç bir yapıya sahip olduklarından dolayı evlerini ve çocuklarını çok iyi idare ederler ve bundan hiç şikayet etmezler.

Boğa Burcu Kadını için evin en ideal yeri mutfaktır. Mutfakta kendilerini çok iyi hissederler. Aynı zamanda gün içinde en fazla zamanı bu alanda geçirirler. Ayrıca çok disiplinli bir yapıları vardır ve bu disiplini küçük yaşlardan itibaren çok iyi bir şekilde koordine ederler. İlerleyen yaşlarında ve çalışma ortamlarında bu disiplini devam ettirdiklerini rahatlıkla görebilirsiniz. Hatta bu disiplin zaman zaman yanlış anlaşılmalarına dahi neden olabilecektir. İşlerini yaparken aceleci davranmazlar ve oldukça sakin ve kontrollü bir şekilde ilerlerler. Bu durum bazen sabırsız iş arkadaşları tarafından şikayet edilmelerine neden olabilir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!