Airfel marka kombiler, ülkemizde yoğunlukla kullanılan birkaç kombi markasından biri. Kombiler marka açısından oldukça önemlidir. Çünkü kombiler hiç ara vermeden sürekli çalışan, kolay arızalanabilen cihazlardır. Üstelik arızalandığında gündelik yaşamı aksatan önemli cihazlardır. Bu nedenle bakımları zamanında yapılmalıdır. Bilindik markaların seçilmesinin önemli nedeni ise uygun servis bulabilme, yedek parça bulabile gibi nedenlerden dolayıdır.

Airfel kombilerin bakımı ya da arızası için yapmanız gereken websitemizi ziyaret ederek çağrı merkezini aramak olacaktır. Bu marka kombilerde uzmanlaşan bu servis yıllardır İstanbul’da hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen servis, müşterilerine ayrıcalıklı davranarak kendilerini ispatlayan özel bir servis.

Airfel Servis Merkezi

Kombi bakımlarında ya da arızalarında bu servisi aramış olduğunuzda size en yakın gezici servisi göndererek verdiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaşır. Kullanılması muhtemel bütün araçları ve parçaları yanında bulunduran ekip, sorununuzu en kısa zamanda çözerek mağduriyetinizi mümkün olan en kısa zamana indirir.

Kombi bakımlarında da aynı özeni göstererek mümkün olan en kısa zamanda gelip bakımı yaparlar. Kombi bakımlarında her detayı inceleyerek, kombinin güvenliğinden ve en yüksek performansta çalıştığından emin olurlar. Bu hem sizin doğalgaz faturasından kar etmenizi sağlar, hem de daha iyi ısınan petekler, daha hızlı ısınan sular ile rahat etmenizi sağlar. Yani hem güvenliğiniz için, hem de maliyetleriniz için bakım yapacak olan servisi iyi seçmeniz gerekir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 278 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Kaliteyi Airfel Servis Ayrıcalığıyla Yaşayın! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kaliteyi Airfel Servis Ayrıcalığıyla Yaşayın! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaliteyi Airfel Servis Ayrıcalığıyla Yaşayın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "