Ogznet.com
Kartal ve Çevresinde Özel Electrolux Teknik Servis Hizmeti Paylaş:

Kartal ve Çevresinde Özel Electrolux Teknik Servis Hizmeti

Kartal ve Çevresinde Özel Electrolux Teknik Servis Hizmeti

Konfor oluşturan her alanda çeşitli geliştirmeler yapmaya devam eden ve araştırma ve geliştirme yatırımlarının sonuçlarıyla, tamamen kendisine özel bir ileri teknoloji kullanan kuruluşun, ilkeli ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı, dünyanın her köşesinden milyonlarca insanın yaşam standartlarında belirleyici rol üstleniyor. Teknik servis hizmetlerinin faal ve yaygın olması bir beyaz eşya markası için çok önemlidir.

Bu çerçevede de Electrolux markası bu alanda Türkiye’nin en değerli markalarından birisi konumunda bulunuyor. Electrolux Servis firması olarak İstanbul genelinde üstün nitelikli bir hizmet yaklaşım ve tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile uzun yıllardır faaliyet göstermeye devam ediyor.

Hizmet ihtiyaçlarına odaklı bir şekilde özel çözümler oluşturmakta gösterdiği başarıyla, alanının hizmet standartlarının da yükselmesini sağlayan Electrolux Servis Kartal firmamız, tüm yapılanmasıyla üstü düzeyde tüketici memnuniyeti oluşturmayı hedeflemektedir. Tüm İstanbul’a Electrolux beyaz eşya ürünleri teknik servisi, bakım ve onarım hizmetleri sunabilmekte olan Electrolux Servisi, bu büyük coğrafyanın tüm özel hizmet taleplerine hızla yanıt verebilecek, özel çözümler ortaya koyabilecek bir şekilde yapılandırılmıştır.

Benzersiz hizmet yapısıyla sektörün de öncü olan ve sektörünün hizmet standartlarını belirlemeye devam eden kuruluşumuz, bu özel yapısını sürekli olarak daha üstün bir hizmet standardına taşımak gayreti içerisinde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Firmamızın hizmetlerin web sayfasının yanı sıra “444 78 56” numarasından da 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!