Android akıllı telefonunuzda oynayacağınız en güzel ve en iyi oyunları kategoriler halinde sizin için derledik. Eğer telefonda oyun oynamayı sevenlerdenseniz bu oyunları kaçırmayın.

En iyi Android spor oyunları

Golf Clash

Golf Clash bu listede yer alan yeni oyunlardan biridir, ancak yayınlanalı çok uzun süre olmadığı halde çok sayıda oyuncu kazanmıştır.
Diğer golf oyunlarında olduğu gibi, amaç oldukça açıktır, ancak zaman harcayan 9 veya 18 delikli tura katılmak yerine, gerçek oyunculara karşı tek delikli oyun da vardır. İkiniz tarafta aynı sayıda topu deliğe atarsa, o zaman pin atışına en yakın tek atış atmanız gerekir.

Kazanma veya kaybetme, bahisli madalyonları ve kupaları kazanma veya kaybetme hakkına veya cezaya tabidir. Daha fazla kupon aldığınızda, daha fazla para kazanan oyunlara erişebilirsiniz; ancak kaybettiğiniz oyunlar, kupa puanlarını da kaybettiğiniz anlamına gelir.

Henüz turnuva modu yok, ancak yolda ve farklı liglere sahip haftalık bir afiş var, böylece ilerlediğini görebilirsiniz.

 • Uygulama sürümü: 71.0.5.109.1
 • Uygulama boyutu: 110 MB
 • Uyumluluk: Android 4.4 ve sonraki sürümleri
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlarla

Golf Clash

Table Tennis Touch

Masa Tenisi oyunu, Android'de mevcut tek ping pong oyunudur, ancak indirmek için aylık 2.99 $ ödemek zorunda kalmanıza rağmen en iyilerden biridir. Bir kere öğrendikten sonra, kontroller sağlandıktan sonra gerekli hassasiyet düzeyinin çok muazzam olduğunu farkedeceksiniz. Topspin, backspin, sidepin ve güçlü çarpma atışları sadece bir vuruş uzaklıktadır.

Oyun seçenekleri oldukça basittir - başka bir gerçek kişiyle çevrimiçi oynanabilir. Ana bölüm kariyer modunda gittikçe zorlaşan bir dizi maçtır.

Uygulama sürümü: 2.2.1230.1
Uygulama boyutu: 303 MB
Uyumluluk: Android 4.1 ve sonraki sürümleri
Fiyat: $ 2.99, uygulama içi satın alımlar
Google Play'de Masa Tenisi Dokunmatik Yükleme

Table Tennis Touch

En iyi çevrimdışı oyunlar

Bazen, veri veya Wi-Fi bağlantısı bulunmayan bir yerde bulunursanız ve bu gibi durumlarda çevrimdışı oynanan eğlenceli bir oyuna ihtiyacınız olacak.

Crashlands

Crashlands, kafanızı tehlikeli bir gezegende dolaşarak, bir üs kurma, düşmanlarınızı yenme ve sonunda uzaya kaçma misyonuyla tasarlanmış bir oyundur.

Crashlands potansiyel olarak sınırsız bağımlılık oyunu sunar - oyunu bitirdikten sonra, seviye editörü ile kendiniz de daha fazla içerik hazırlayabilirsiniz.

 • Uygulama sürümü: 1.2.16
 • Uygulama boyutu: 71.49 MB
 • Uyumluluk: Android 2.3 veya üstü
 • Fiyat: $6.99
Crashlands

Eternium

Eternium harika klasikleri hatırlatan inanılmaz eğlenceli ve güzel hazırlanmış RPG türünde bir oyundur.

Oyun da içerik İndirme tamamlandığıktan sonra çevrimdışı oynanabilir.

Oyun, çok çeşitli silahlarla, farklı karakterlerle (kendiniz de yaratabilirsiniz) klasik aksiyon RPG türünde ve sonraki bir kilidini takip etmenizi sağlayacak hem yetenekler hem de silah yükseltmeleri için bir işçilik sistemi.
Taşınma ve saldırma basittir ve ekranda bir işaret çizerek özel komutları çalıştırabilirsiniz. Bu komutlar oynarken oynamanın yanında hareketlerin yanında gösterilir, hangisini unuttuğunuz ihtimaline karşı. Keşif ve zanaat için çok şey varsa, sizi uzun süre meşgul edecektir.

 • Uygulama sürümü: 1.2.70
 • Uygulama boyutu: 124 MB
 • Uyumluluk: Android 4.0 veya üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlarla
Eternium

En iyi Android bulmaca oyunları

İster fizik tabanlı bulmacalar isterse daha keşfedici oyunlar olsun, bu öneriler sizin için.

Rolling Snail

Bazen bir oyunun basitliği zihninizin altında yatan şeydir ve Rolling Snail'in kendisini fizik tabanlı çizim oyunu olarak tanımlayan bir oyundur. Amaç basit: salyangozunu bir sonraki seviyeye geçmek için garip bir portal görünümlü hale getir.

Bunu yapmak için salyangoza bir çizgi çizin, bazen bir kaya düşürerek ya da çizdiğiniz çizgileri çıkararak / kıracağınız yol boyunca ona yardımcı oluyor.

Her seviye çıkış için yolda toplamak istediğiniz üç yıldıza sahiptir - ne kadar çok yıldız kazanırsanız, her seviye için de o kadar çok puan alırsınız. Biraz basit geldiğini düşünebilirsiniz, ancak arada sırada bir şaşkınlıktan hoşlanıyorsanız Rolling Snail bir göz atmaya değer.

 • Uygulama sürümü: 2.2.1230.1
 • Uygulama boyutu: 303 MB
 • Uyumluluk: Android 4.1 ve sonraki sürümleri
 • Fiyat: $ 2.99, uygulama içi satın alımlar
Rolling Snail - Drawing Puzzle

Thimbleweed Park

Efsanevi Maymun Adası dizisi tasarımcısı Ron Gilbert'in en son macera oyunu, nostaljiyi modern konforla mükemmel şekilde harmanladı:

Eşsiz derecede kendine has bir kasabada bir cinayet gizemi araştıran bir çift hoşnutsuz FBI ajanı kontrol ediyorsunuz ve klasik macera oyunları modunda farklı ortamlar keşfetmeniz, tuhaf karakterlerle konuşmanız,
ve ilerlemek için bulmaca çözmek için doğru şekilde öğeleri toplamak ve kullanın.

Farklı lokasyonlarda farklı karakterler arasında geçiş yapabilmek, başka bir derinlik katmanı ekler ancak kafa kafaya çekenler çok fazlaysa, hikayeden ve retro stildeki grafiklerden zevk almak istiyorsanız 'kolay' bir mod bile var.

 • Uygulama sürümü: 1.0.4
 • Uygulama boyutu: 0.92 GB
 • Uyumluluk: Android 4.4 ve sonraki sürümleri
 • Fiyat: $9.99

Thimbleweed Park

En iyi Android savunma oyunları

Realm Defense: Hero Legends TD

Realm Defense, yeni başlayanlar için basit bir oyun olduğu için bu listeye giriyor ancak yine de kıdemli kule savunma taraftarları için yeterli çeşitlilik sunuyor. Ayrıca bu türdeki daha dengeli oyunlardan biridir, zamana karşı koymaya razı olduğunuz sürece ilerleme kaydetmek için para harcamanıza gerek yoktur.

Ana oyun 40'dan fazla seviyeye kurulmuş düşman dalgalarından oluşur ve silahlarınızın her biri yeni yetenekler eklemek için çeşitli şekillerde düzleştirilebilir. Düşmanları yakmak veya dondurmak için yapılan büyüler gibi kullanmakta olduğunuz diğer bonuslar da vardır.

Ayrıca, günde bir kez ücretsiz giriş yapan bir lig var.

 • Uygulama sürümü: 1.2.1
 • Uygulama boyutu: 94.03 MB
 • Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
 • Ücret: Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz
Realm Defense: Hero Legends TD

Fieldrunners 2

Kule savunma oyunlarında zorlanmalak istemiyorsanız Fieldrunners 2 indirmeye değer, özellikle de birkaç yıl önce gelen orijinal oyunu kaçırdıysanız. Oynamış olsanız bile, muhtemelen devam filminden hoşlanırsınız.

Oynarken, her turda kullanabileceğiniz farklı miktarda sınırlı öğelerin kilidini açarsınız. Zor bir zorluk seviyesinde oynamanız size daha fazla yıldız verir; bu, daha hızlı öğelerin kilidini açmanıza izin verir, ancak her zorlukla sıçrama ile önemli zorluklar sunar. İster oyun içinde sadece beş dakika harcayın ya da kendinizi o andan uzaklaştıran iki saat harcayın, çok eğlenceli bir oyun.

İndirmek ücretsiz değil, 2 ABD doları.

 • Uygulama sürümü: 1.2.1
 • Uygulama boyutu: 272 MB
 • Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
 • Fiyat: 1,99 ABD doları
Fieldrunners 2

En İyi Android RPG oyunları

Kule savunması ve spor oyunları gibi, en çok sevilen oyun türlerinden biridir RPG.

Planescape: Torment Enhanced Edition

Planescape: Torment haklı olarak belli başlı bir oyun severlerin hatırladığı bir başyapıt, ancak 2000 yılında çok fazla oynanan Zindan ve Ejderhalar tabanlı RPG, modern AAA başlıklarının yanında pek iyi ilerlemedi.

Neyse ki, Beamdog bu klasik unvana modern bir estetik ve ayarlama yapmış ve çeşitli tadilatları, güzelleştirme ve remastere bir soundtrack içeriyor.
Planescape: Torment Enhanced Edition'ın zengin ve etkileyici öykü anlatımı her zamankinden daha cazip bir seçenek olmaya devam ediyor ve tamamlanması için 30-40 saat oynamak isteyeceksiniz.

Planescape: Torment'tan hoşlanıyorsanız, Beamdog'un benzer şekilde geliştirilmiş Baldur's Gate ve Baldur's Gate 2 gibi klasik RPG sürümlerini de görmek isteyebilirsiniz.

 • Uygulama sürümü: 3.1.3.0
 • Uygulama boyutu: 1,41 GB
 • Uyumluluk: Android 3.0 veya üstü
 • Fiyat: 9,99 ABD doları
Planescape: Torment: Enhanced Edition

Chrono Trigger

Chrono Trigger yeni bir RPG değildir aslında, Super Nintendo üzerinde 1995 yılından bu yana oynanab bir oyun.

Screenshot 2017 04 03 16 40 30

Chrono Trigger, en yeni haliyle retro-oyun RPG tecrübesini sunar.

 • Uygulama sürümü: 1.0.7
 • Uygulama boyutu: Değişir-
 • alanlar kilidini açmak gibi indirmeler
 • Uyumluluk: Android 2.2 ve üstü
 • Fiyat: 9,99 ABD doları
CHRONO TRIGGER

En iyi Android ilerlemeli koşu oyunları

İlerlemeli koşu yarışma oyunları her zaman en popüler Android oyunları kategorilerinden biridir ve aşağıdaki önerilerimiz sizi uzun süre oyalayacaktır.

Sky Dancer

Sky Dancer Temple Run'a benzer ilerlemeli bir koşucu, ancak seçenekleri ve güç açma işlemleri açısından işleri güzel ve basit kılan bir oyun.

Sky Dancer'ı eğlenceli kılan şey, 3D manzara boyunca sprint yaparken inişinizi mükemmel bir şekilde yapmak için gereken hassasiyettir. Zıplamak için ekranın her iki tarafına dokunun, ya da o yönde hareket etmek için her iki tarafta tutun, hepsi sizin kontrolleriniz.

Ölümünüzü kaçınılmaz olarak karşıladığınızda bir kez olsun devam ettirme şansı bulursunuz (ya para kullanarak ya da bir reklam izleyerek). Bir dahaki sefere kayarsan oyun biter.

Oyun içi içerik satın almaya gerek yoktur (farklı karakterler mevcuttur), indirmek ve basit oyun ücretsizdir.

Uygulama sürümü: 1.3.2
Uygulama boyutu: 82 MB
Uyumluluk: Android 4.03 ve üstü
Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri

Sky Dancer Run

Epic Skater

Gerçek bir koşu gerektirmeyen ilerlemeli bir koşucu isterseniz, Epic Skater paten becerilerini geliştirirken birkaç dakika geçmenin eğlenceli bir yoludur.
Benzer oyunlar gibi, asıl amaç elinizden geldiğince ulaşabilmek ve yol boyunca mümkün olduğunca çok puan kazandırmaktır. Bunu yapmak için, ollie, kickflip ve farklı yan kaydırma seviyelerinden yola çıkmanız gerekiyor.

Görünümünüz ve kullandığınız tahta gibi şeyleri değiştirebilmenizi sağlayan bir para güncelleme sistemi var, bu, muhtemelen ne kadar iyi sonuç vereceğinizi de etkiler. Bazı öğeler, bunları hazırladıktan sonra bonus para verir veya artırır. Her turda en yüksek puanı, en uzun mesafeyi veya en yüksek açılan puanı seçebilirsiniz.

 • Uygulama sürümü: 2.0.05
 • Uygulama boyutu: 47 MB
 • Uyumluluk: Android 4.03 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri
Epic Skater

En iyi Android aksiyon oyunları

Dead Trigger 2

Zıplayan bir zombi oyun klişesi olabilir. Android'teki en grafiksel etkileyici oyunlardan biri olan Madfinger Games'in bu FPS, çok çeşitli silahlarla yüzlerce misyona sahiptir.

Tabii ki, oyuncuya meydan okumak için çeşitli saldırı ve zayıf yönleri olan çeşitli düşmanlar da var. Seviyeler, yeni taktikler isteyen çeşitli düşmanlarla iyi tasarlanmıştır.

 • Uygulama sürümü: 1.3.1
 • Uygulama boyutu: 519 MB
 • Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alma işlemleri)
Dead Trigger 2 - Zombies FPS Survival Shooter Game

Implosion - Never Lose Hope

Rayark's, ücretsiz indirmek için fantastik bilim kurgu aksiyon oyununun 6 düzeyini sunuyor. Çeşitli yabancı ve sibernetik düşmanlara karşı seri mücadele.

Kontroller sezgisel ve duyarlıdır ve etkileyici kılıç saldırıları, çekim, kombinasyonlar vb. şeyleri ilginç kılmak için kolaylıkla idare etmek kolaydır. Tam sürümün kilidini açmak, potansiyel olarak saatler süren hareket ve daha güçlü düşmanlarla savaş açarak olur.

 • Uygulama sürümü: 1.2.11
 • Uygulama boyutu: 1,49 GB
 • Uyumluluk: Android 4.0 ve sonraki sürümleri
 • Fiyat: Ücretsiz (tam sürüm için 9.99 $)
Implosion - Never Lose Hope

En iyi Android yarış oyunları

Aşağıda yer alan yarış oyunları gerçekçilikten ve oyun derinliğinden ziyade kalite ve eğlence için seçildi. Her ikisinde de keşfedilecek çok şey var ancak daha geleneksel bir büyük isim yarışçısı arayanlar, Asphalt 8: Airborne gibi uzun süredir devam etmekte olan favorileri kontrol etmek isteyecektir.

Micro Machines

Kendine bir araba getir. Bir yarış modu seçin ve dünya genelinde oynayan diğer gerçek rakiplere karşı bir yarışa atılırsınız.

Günümüzde birçok ücretsiz oyun oynamada olduğu gibi, ilerledikçe yeni bölümlerin ve araçların kilidini açmak için bir süre oynamanız gerekecek, ancak sizi eğlendirmek için yeterli çeşitlilik var.

Yarış modları oldukça basittir. Eleme modunda, puanınızı takip etmeyi ve ekranda kalmayı başaran yarışçılara puan verilir ve Battle (Battle) modunda yarış yapacak bir yol yoktur ve yalnızca amacı düşmanlarının imha edilmesidir.

Eğlenceli gibi geliyor? Çünkü öyle.

 • Uygulama sürümü: 1.0.5.0001
 • Uygulama boyutu: 335 MB
 • Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri
Micro Machines

Dirt Xtreme

Kısa sürede ve iki tekerleği tercih eden herkes için Dirt Xtreme, zorlayıcı kurslarla heyecan verici ırklardan oluşan büyük bir denge kuran yeni bir oyundur. Esasen, dengeli bir motokros oyunu ile denge ve kontrol sağlayan bir deneme bisikleti oyunu arasında bir yerde bulunan bir yarış oyunu.

Yarışlar çoğunlukla bir dakika ya da daha az. Bu, birkaç dakikanız kaldığında hızlı oyunlar için ideal, kilidini açmak için farklı bisikletler ve parçalar var.

Kariyer modunda, her birinin birden fazla aşamaya sahip olduğu, diğer oyunculara karşı yarıştığı farklı yerlerde yol alırsınız. Uygun beceri düzeyi olmadığında, karşılaştığınız gerçek rakiplerle eşleşin.

Yükseltme sistemi, her bisiklet parçası için birden fazla öğe toplamamanızı ve genel istatistiklerini önemli ölçüde artırmak için her bisikletin birden çok kez yükseltilmesini istiyor. Daha da iyisi, yakın zamanda tanıtılan günlük ikramiye parça ve bisiklet taslaklarının alınmasını kolaylaştırıyor.
Bir sürü şey kalktıktan sonra, daha iyi zamanlama ve beceri gerektiren daha ödüllendirici bir deneyim için tam manuel kontrollere geçin.

 • Uygulama sürümü: 0.2.0
 • Uygulama boyutu: 210 MB
 • Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri

En iyi Android dövüş oyunları

Bazen, gerçek dünyayla olan hayal kırıklığını gidermek için gerçekten yapmak istediğiniz tek iş, bir video oyunu oynamaktır. O anlar için, bu Android dövüş oyunlarını tavsiye ederiz.

Real Boxing 2 Rocky

Dövüş oyununda biraz daha gerçekçilik isteyen herkes için - ister boks fanatiği olsun ister olmasın - Real Boxing 2 indirmeye değer.

Ekranı hafifçe vurduğunuzda veya ekrana dokunduğunuzda, rakibinizde ne tür bir salınım izleyeceğinizi, oldukça düzgün bir şekilde düzenler. Örneğin, ekranın sağ tarafında yukarı doğru kaydırma, sağ elle yapılan bir üst kesim sunacak, sağ tarafa doğru kaydırıldığında vücut darbesi sağlanacak.

Maç boyunca yolunuzu izlemek sizi sonunda Rocky Balboa ile yüz yüze gelmeye yönlendirir ancak oyunun temel çekiciliği, savaşçıların becerilerini düzeltir ve çevrimiçi olanları çekip diğer gerçek hayatta olan rakiplere karşı kullanır.

 • Uygulama sürümü: 1.8.3
 • Uygulama boyutu: 225 MB
 • Uyumluluk: Android 4.4 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri
Real Boxing 2 ROCKY

Shadow Fight 3

Bir çift kaya sert savaşçının hayatlarının bir inçinde birbirine çarpdığı klasik dövüşler, daha popüler mobil oyun türlerinden biri değil, Shadow Fight serisi her zaman ön plana çıkmış bir oyuncuydu mobil cihazlardaki türün en iyi örnekleri.

Shadow Fight 3, harika grafikler ve muharipleri zalimce kavuşturmak için dövüşçüler için zırh ve silah çeşitleri ile tüm eylemleri ışığa kavuşturuyor. Bununla birlikte, "Gölge" güçler yine de özel hareketler olarak mevcuttur.
Bu oyunda ya Button-Mashing ile, Shadow Fight 3'ü yenerek, özellikle de uygulama içi satın almalara direnecek olursanız, uygun form ve zamanlamanın başarılı olmasını sağlarsınız.

 • Uygulama sürümü: 5.2.3
 • Uygulama boyutu: 551 MB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 4.1 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri

Play Store

En iyi Android strateji oyunları

Bir imparatorluğun yükselişini mi arıyorsun? Çağlar boyunca mancınık teknolojileri geliştirirken yeni toprakları fethetmek mi? Bu Android strateji oyunu önerileri sizi ilgilendiriyor.

The Battle of Polytopia

Polytopia Savaşı, keşfetmeye (ve yeni toprakları fethetmeye) ve yolda karşılaştığınız AI kabilelerine karşı savaşta gördüğünüz strateji ve maceranın harika bir karışımı. Ayrıca sevimli, blokajlı grafiklerle daha iyi görünümlü seçeneklerden biridir.

Birçok strateji oyununa kıyasla çok basit, yani pek çok oyun içi seçenek ve öğe değil, zorluk çıkarmaması anlamına geliyor.

 • Uygulama sürümü: Yeni Dünya
 • Uygulama boyutu: 29 MB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 4. 0 ve üzeri
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri
The Battle of Polytopia

Hex Commander: Fantasy Heroes

Bu dönüşüme dayalı strateji oyunu, kahramanının orklara, orklar, elfler, goblinler ve cüceler gibi çeşitli düşmanlara karşı bir kampanyada komuta ettiği az ya da çok tipik fantastik dünyada belirlenir. Birliğin stratejik konumlandırılması ve hareketinin yanı sıra kahramanınız da alanı etkilemek için büyü kullanabilir.

Hex Commander grafiksel olarak etkileyici ve daha büyük savaşlar epik görünüyor. Kampanya modunda bol miktarda içerik var ve hikayeyi oynadıktan sonra çatışma oyunları mevcut. Şu an, oyunda kavga ettiğiniz yarışların birçoğu oynanamıyor, ancak ücretsiz bir oyun için, kazanmak için uygulama içi satın alma işlemine gerek duymadan yaşamanın çok eğlencesi var.

 • Uygulama sürümü: 2.9
 • Uygulama boyutu: 70.11 MB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 2.3.3 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri

Play Store

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 691 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Kategoriler Halinde En iyi Android Oyunları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kategoriler Halinde En iyi Android Oyunları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kategoriler Halinde En iyi Android Oyunları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "